دوست عزیز خوش آمدید

کلاس های آنلاین موفقیت به سبک جدید با استفاده از مفاهیم قرآن ، آموزش هنر خوب بودن و قانون جذب

مهمترین و پایه ای ترین دوره برای شروع کسب موفقیت فردی

کلاس های آنلاین موفقیت بر اساس تعالیم قرآن و آموزش هنر خوب بودن و قانون جذب شیوه ای نوین و خلاقانه جهت کسب موفقیت در تمامی عرصه های زندگی. شاید شما هم کتابهای زیادی مطالعه کرده اید و شاید در دوره های مختلفی شرکت کرده باشید اما نتیجه ای که به دنبال آن هستید را بدست نیاورده اید. من نمی خواهم بگویم که آن کتاب ها و دوره ها مفید و سازنده نبوده اند ولی می خواهم بگویم تجربه شخصی من از هفت سال کار کردن روی تفکرات و باورهایم نهایتا مرا به این نقطه هدایت کرد که فهمیدم برای کسب موفقیت و رسیدن به اهداف و خواسته ها تنها مطالعه کتابها و شرکت در دوره هایی که به ما آموزش می دهند که چطور درآمد خود را افزایش دهیم، یا روابط خود را با همسر و اطرافیان بهتر کنیم یا اعتماد به نفس خود را بالا ببریم، لازم است اما کافی نیست.

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد چرا بیشتر افرادی که از کتابها و دوره های آموزشی یا قرآن و دیگر کلاس های آنلاین موفقیت  استفاده می کنند، موفقیت دلخواه خود را بدست نمی آورند؟ چرا اندک تغییراتی در درونشان انجام می شود ولی انگار به جایی می رسند و دیگر درجا میزنند. من خودم هم در گذشته با این مشکل روبرو شدم. کتابهای زیادی خواندم، در دوره های آموزشی بسیار ارزشمند و مفیدی  شرکت کردم و از همگی آنها راضی بودم اما انگار چیزی هنوز برای موفقیتم کم بود. هنوز همه چیز به خودی خود و به آسانی انجام نمی شد. بیش از مقدار تعیین شده که منطقی نیز بود زمان می گذشت اما موفقیتی که هدف گذاری کرده بودم به دست نمی آمد.

به عنوان مثال چهار سال پیش برنامه ریزی کرده بودم که درآمدم در طی یک سال سه برابر شود. این زمان برای سه برابر شدن درآمدم بسیار منطقی و خوب بود اما با وجود اشتیاق و تلاش بسیار خوبم بعد از یک سال درآمدم سه برابر نشد. درست است که یکی سری باورها در وجودم بود که در مقابل موفقیتم سد شده بود ولی به تدریج با مطالعه و تجربه روز افزون آموختم که تمام آگاهی های موجود در کتابها و دوره های آموزشی که شرکت کرده بودم با وجود مفید بودن نیاز به یک شالوده و پایه ای در وجودم داشت تا این آگاهی را بر روی آنها بچینم تا بتوانم از این آگاهی ها درک درستی داشته و از آن مهم تر بتوانم از آنها استفاده عملی کنم.

  • این شالوده و پایه چیزی نیست به جز خوب بودن.

وقتی که انسان هنوز در درون خود کینه، حسادت، نفاق و دورویی، دروغ گویی، عدم کنترل هوای نفس، عدم درک صحیح از قرآن و … دارد چگونه می تواند از آگاهی های ناب برخی کتاب ها و دوره ها استفاده مفید ببرد؟؟؟

این تجربه ای بود که به من گفت تا زمانی که من انسان بهتری نشوم به این معنا که نتوانم خوب بودن را تمرین کنم و نتوانم هوای نفس خود را کنترل کنم نمی توانم از آموخته هایم استفاده عملی مطلوب کنم. پس شروع به کار کردن روی خودم کردم تا بتوانم هر روز تبدیل به انسان بهتری شوم.

وقتی انسان تجربه حس زیبای خوب بودن و بهتر شدن را احساس می کند و احساس نزدیکی بیشتر به خداوند میکند، در یک کلام کنترل هوای نفس پیدا می کند یعنی دروغ نمی گوید، حسادت نمی کند، دورویی ندارد، تذکر نمی دهد، انتقاد نمی کند، درک صحیحی از آیات قرآن پیدا می کند و بسیاری دیگر از المان های خوب بودن، یعنی به قول قرآن نزد خداوند گرامی تر می شود چون با تقوا تر می شود، آنگاه درک بسیار متفاوت تری از آگاهی های موجود در دوره ها و کتابها در هر زمینه ای پیدا می کند. از آن بهتر می تواند از آنها در عمل استفاده بسیار بهتری کند.

از این رو تصمیم گرفتم به اتفاق استاد لیلا شب خیز پس از درک این موضوع مهم اقدام به برگزاری کلاس های بسیار ارزشمند آنلاین بر اساس آموزش هنر خوب بودن نمایم تا دوستانی که در این کلاس ها شرکت می کنند نیز بتوانند هر روز به انسان بهتری تبدیل شوند و آنها هم بتوانند از آگاهی های خود در عمل بسیار بهتر استفاده کنند.


در کلاس های آنلاین موفقیت به صورت تخصصی و با توجه به مفاهیم قرآن به موضوع تلاش برای تبدیل شدن به انسان بهتر می پردازیم و تمام انرژی خود را با کمال لذت و با احساس خوب در جمعی صمیمی با دوستان هم فکر خودمان به موضوع تبدیل شدن به انسانی بهتر می گذاریم. سپس در دیگر دوره ها به صورت تخصصی به مسائل مربوط به اعتماد به نفس، افزایش درآمد، ارتباطات خوب با اطرافیان، سلامتی و … می پردازیم. چون اساس موفقیت پایدار (نه ناپایدار) در تمامی این جنبه ها ابتدا پاکی دل و خلوص نیت یا به تعبیر من، انسان خوب بودن است.


  • به جرأت می گویم تبدیل شدن به انسانی بهتر مهمترین کاری است که باید در شروع کار کردن روی خودمان انجام دهیم.

در واقع کلاس های آنلاین موفقیت مهمترین و پایه ای ترین دوره در مسیر کسب موفقیت های پایدار بر اساس آموزه های قرآن است. به همگی شما دوستان عزیزم پیشنهاد می کنم که حتما ابتدا در این دوره ارزشمند شرکت کنید.

خیلی دوست دارم که این لذت را با شما دوستان عزیزم شریک باشم چون واقعا احساس خوب بودن، بهترین احساس دنیاست.

پیام های دوستان را در جلسات مختلف کلاس های آنلاین مطالعه کنید تا روند رشد دوستان را متوجه شوید. این روند رشد را برای شما دوست خوبم که این متن را می خوانید هم آرزومندم.

میلاد صمیمی

مدرس علوم موفقیتکلاس های آنلاین موفقیت در دو دوره کلاس های آنلاین پایه و کلاس های آنلاین پیشرفته تهیه شده است.مهمترین ماموریت برگزاری این کلاس ها سعی و تلاش ایمانی در جهت تبدیل شدن به انسانی بهتر است. زیرا زمانی که شما هر روز سعی می کنید انسان بهتری باشید نعمت ها و ثروت های خداوند به شما عطا خواهد شد و هر نعمت و ثروتی از سمت خداوند به انسان عطا شود پر برکت و پایدار خواهد ماند.

همچنین توجه و مشارکت درباره اتفاقات و دستاوردهای ریز و درشت زندگیتان باعث می شود تا با توجه کردن و سپاسگزاری از این نعمت ها، نعمات بیشتری وارد زندگیتان گردد. پس در این دوره گرد هم جمع می شویم و با احساس عالی به تایید نتایج استفاده از قوانین ثابت خداوند در جهان هستی، هر چند هم کوچک می پردازیم تا نتایج به مرور بزرگ و بزرگتر شوند.


توجه: پس از خرید محصول از سایت فایل ها به صورت اتوماتیک در قسمت محصولات خریداری شده، در پروفایل شما قرار خواهد گرفت و قابل دانلود خواهد بود.نظرات دوستان شرکت کننده در هر جلسه از کلاس های آنلاین:

بیش از دو هزار نظر توسط دوستان در این دوره به ثبت رسیده است.