لایو اینستاگرام باور

نقش آموزش های ذهنی ( باور ) در موفقیت جنبه های مختلف زندگی (لایو اینستاگرام)

اساس تمامی آموزه های این سایت بر اساس تغییر الگوهای ذهنی در رابطه با موضوعات مختلف، (باور) جهت قرار گرفتن در مسیر هایی متفاوت از گذشته است، تا نتایج متفاوت حاصل شود.

در واقع تا زمانی که طرز نگرش ما به جنبه های مختلف زندگی مان تغییر نکند، نتایج ما در آن جنبه ها نیز تغییر نخواهد کرد.

به عنوان مثال فردی که باور دارد شرایط اقتصادی ایران مجال موفقیت مالی را در این دوره و زمانه فراهم نمی کند، یا دست به هیچ بیزینسی نخواهد زد یا در صورت شروع هر بیزینس منتظر اتفاقات ناواسته و پیش بینی نشده است.

این باور سدی بزرگ جهت موفقیت مالی او خواهد بود.

افراد بسیار زیادی وجود دارند که با باور اینکه فضای هم اکنون ایران نه تنها گیرنده فرصت های مالی از افراد نیست بلکه این فضا بهترین مکان برای شروع بیزینس است.

این فرد با این باور قادر به دیدن موقعیت ها و شرایط و ایده هایی می شود که دیگر افراد به خاطر با ور نامناسب خود قادر به دیدن آنها نیستند.

انسانی که باورهای نامناسب در مورد پول و شرایط کسب و کار در جامعه دارد، نخواهد توانست به موفقیت مالی دست پیدا کند.

انسانی که باورهای نامناسبی در مورد ازدواج در ذهن داشته باشد نمی تواند ازدواج موفقی را شکل دهد.

به عنوان مثال فردی که باور دارد باید ازدواج کند اما دخالت های خانواده همسر نیز جزئی از ازدواج است، یا تولد فرزند مسئولیتی سخت و طاقت فرساست، یا در مراسم ازدواج باید نظر افراد زیادی تامین شود، این فرد یا هرگز ازدواج نخواهد کرد یا با مشکلات فراوان موفق به انجام این کار خواهد شد.

این باورها در تمامی جنبه های دیگر زندگی اعم از روابط خوب با اطرافیان، سلامتی، آرامش درونی و ارتباط با خداوند نیز مصداق دارد.

با من در این لایو آموزشی اینستاگرام همراه باشید تا به متوجه شوید نقش آموزش ها و کنترل ذهن تا چه میزان در رسیدن به موفقیت در تمامی جنبه های زندگی تان مهم و ارزشمند است.

میلاد صمیمی

مدرس تغییر و تحول فردی

0 0 votes
امتیاز دهید
اگر دیدگاه جدیدی آمد به من ایمیل بزن
نوع اطلاع رسانی
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments