0 0 votes
امتیاز دهید
اگر دیدگاه جدیدی آمد به من ایمیل بزن
نوع اطلاع رسانی
12 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
ایمان نوروزی
ایمان نوروزی
5 سال پیش

با سلام به اساتید عزیز خانم شبخیز و آقای صمیمی و همه دوستان همراه گروه راه موفقیت پایدار با خدا.
برداشت کلی من از کتاب راز قدرت- البته چون همون دفعه که برای اولین بار فایلهای صوتی این کتاب در کانال و گروه قرار گرفت من به خرید و خوندن این کتاب هدایت شدم- این کتاب رو به مبلغ 12500 تومان تهیه کردم و باید صادقانه بگم ارزش آگاهی هایی که در این کتاب به اشتراک گذاشته شده غیر قابل قیمت گذاری هستش و واقعا ارزشش فراتر از این حرفهاست- مثه قران که چون بابت خرید و تهیه اش مبلغ بالایی رو پرداخت نکردیم اونقدی بهش توجه نمیشه- واقعا رو بعضی چیزا نمیشه قیمت گذاشت و بهایی که براش پرداخت میشه به مراتب کمتر از نتایجی هست که میتونه داشته باشه البته به شرط عملی کردن آگاهی ها- و این عملی کردن نکته اساسی و اصلی هستش در تمام آموزشها و تعالیم اساتید همه دوران ها.
خانم راندا برن به طرز استادانه و ماهرانه ای و با سبک فوق العاده ای قوانین رو توضیح دادن طوری که به راحتی برای همه قابل درک باشه- یعنی اولین نکته این کتاب سبک قدرتمندی هستش که همه چی رو بر اساس بالاترین فرکانس موجود در جهان یعنی عشق توضیح دادن.
و دقیقا این عشق همون رحمن و رحیم بدون خداوند هستش و اینکه هر چقدر بشه به این ویژگی ها و صفات نزدیکتر شد به معنی نزدیکتر شدن به منبع هستی و خلقت و استاد شدن در خلق خواسته هامونه. اینکه در دگرگونی و تاثیرگذاری مدارهای جهان این عشقه که برنده میشه و بین یه عشق و یه خشونت هم مدار اون عشقه که برنده میشه و میتونه اون رو تبدیل کنه به عشق. و این که به این آگاهی برسیم که هر چقدر عشق بیشتری داشته باشیم و قویتر باشیم میتونیم آرامش بیشتری داشته باشیم در مواجهه با هر چیزی. و اینکه خداوند عشقه مطلقه و چطور میشه با استفاده از این نیرو با خداوند هماهنگ و هم فرکانس شد و زندگی بهتری رو تجربه کرد.
ادامه این نظر مربوط میشه به متنی که در ابتدای امسال بهم گفته شد و تو سررسیدم نوشتمش:
((به نام خداوند بخشنده مهربان
خداوند بی نهایت است. خداوند در زمان خلق انسان از روح خود در او دمیده است و این به این معنی است که تمام توانایی هایی را که خداوند دارد، انسان هم دارد، مشروط به این که از توانایی های روحی خود استفاده کند. و به ازای هر روح که وارد زمین میشود، بی نهایت دنیای مختلف وجود دارد.
یعنی ما تصاویری هستیم که با سرعت فوق العاده بالا در حال حرکت هستیم و این از ویژگیهای خارق العاده روح میباشد، خداوند بینهایت است و این انرژی یعنی روح در حال گسترش جهان است. در واقع این تصاویر اونقدر با فریم بالا و سرعت ماورایی در حال حرکت است که به شکل یک زندگی مادی دیده میشود و این فوق العاده است. مثال ساده فیلم عکاسی و فیلمهای قدیمی و به مرور که با پیشرفت علم که در واقع به نوعی گسترش روح میباشد منجر به خلق زندگی میشود- همه چیز انرژی است و انرژی از بین نمیرود و فقط از شکلی به شکل دیگر تبدیل میشود- هیچ چیز بدون انرژی وجود ندارد و حتی چیزهایی که دیده نمیشود، همه و همه انرژی هستند. هوا دیده نمیشود- آب دیده میشود! اینها اشکال مختلف انرژی هستند که به صورت پیوسته و با سرعت بینهایت در حال تبدیل هستند و درگرگونی راز گسترش جهان است.
جهان از بینهایت مدار تشکیل شده است، مدارها در سطوح بالا انرژی بالاتری دارند و از نظر فرکانسی قدرت بیشتری برای گسترش جهان دارند. در واقع ما بینهایت مدار داریم و از دگرگونی که بواسطه انرژی این مدارات به وجود می آید نهایتا تصویری را که خداوند می خواهد خلق میشود. بینهایت مدار در بینهایت فضا وجود دارد و روح های بزرگتر که مدارات بیشتری را طی کرده اند جهان را به سمت گسترش پیش می برند و در طی دگرگونیهایی که از تاثیر انرژی این مدارات بر هم میباشد نهایتا مدارهای بالا بر روی هم اثر می گذارند و مدارهای عشق به خاطر فرکانس بالاتر و انرژی بیشتر در دگرگونی مدارات دیگر را تبدیل می کنند و این فرآیند تا بینهایت وجود دارد. زمانی که در سطح فرکانسی بالاتر قرار بگیری می توانی از نظر انرژی با انرژی انسانهای پاک که از اول خلقت بوده اند ارتباط برقرار کنی، یعنی روح کائنات به حرکت در می آید و باعث انجام معجزه میشود.
به زودی علم پرده از این راز بر می دارد و زمانی که این اتفاق بیفتد، درهای تازه ای باز میشود که باعث گسترش بیشتر جهان میشود – به همین خاطر در قران گفته شده است که زمانی که خداوند به چیزی بگوید موجود شو در لحظه موجود شده است. و یا زمانی که چیزی را از خداوند درخواست کنیم در همان لحظه انجام شده است ولی برای تجربه آن باید در مدار آن قرار بگیریم. برای همین مفهومی به اسم زمان به آن صورتی که امروز فکر میکنیم وجود ندارد و همه چیز در همین لحظه وجود دارد و این فوق العاده است. سفری که بینهایت است و این سفر در لحظه در حال انجام است! و بیگ بنگ ها زمانهایی است که انرژی های مدارهای بالا عمل دگرگونی را در سطح گسترده ای انجام میدهند. نشانه ها فوق العاده قوی هستند اما برای دریافت باید از نظر فرکانسی و انرژی آماده بود. پس امام زمان هم یعنی اینکه انرژی روحی که در فرکانس بالاتری می باشد و میتواند در یک لحظه در همه لحظه ها وجود داشته باشد یا همون مافوق زمان. خوب برای الان کافیه! الان( تنها چیزی که واقعا وجود داره)

واین رو هم اضافه کنم که بالاترین فرکانس و انرژی مربوط به منبع و نیرویی میشه که همه خلقت رو داره هدایت میکنه))

در پناه حق.

samira
samira
5 سال پیش

سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان گل…
در مورد فایل چهارم راز قدرت….
برداشت های شما در این جلسه خیلی عالی بود…من چند وقت پیش ذهنم درگیر یک مسله ی پزشکی بود و مدام در مورد اون مشکل سرچ میکردم که اگه برای من هم پیش اومد باید چکار کنم و هی ذهنم درگیر بود‌‌‌‌‌‌…..جالب اینجا بود که من حالم واقفا خوب بود ولی از بس به درمان اون مسله فکر کرده بودم برام داشت علایم پیش میومد…
که سریع نت برداریهایی که از دوره ی راز ثروت داشتم و برداشتم و اونجا هم گفته بودید نباید ذهن را درگیر بیماری کرد….و سریع تمرکز ذهنم را برداشتم از روی علایم وراه حل بیماری و به سلامتی و احساس های خوب اون تمرکز گذاشتم و جالب این بود که سریع احساس و حال و هوای من خوب شد…
و امروز هم در این فایل چهارم گفتید دیگه برای من یاداوری شد و در ذهن من برای هنیشه ماندگار شد‌‌‌

بینهایت از شما سپاسگذارم استاد مهربونم که این هنه پرتلاش هستید و مهربون….⚘⚘⚘⚘

samira
samira
5 سال پیش

سلام استاد مهربون و عزیزم…
فایل سوم راز قدرت با برداشت خود شما،بینهایت عالی بود….
دقیقا امروز من احساس خوبی نداشتم بابت موضوعی، و کمی کسل بودم….اصلا قصد گوش دادن به فایل نداشتم تا احساسم بهتر شود ..در یک ان هدایت الله دست من رو به سمت این فایل برد….خیلی برام عجبب بود که چرا این فایل.؟؟؟
و مشتاقانه گوش دادم به این فایل..خیلی عالی بود انگار استاد داشتید راجع به احساس من که خوب نبود حرف میزدید‌‌‌‌….
الان حالم خیلی بهتر شده‌….تونستم با این فایل به خودم کمک کنم که احساسم بهتر بشه…
و خداوند رو شکر میکنم که این قدر زیاد هوای بنده هاشو داره ….کافیه فقط خداوند رو اجابت کنیم خداوند سریع و خیلی عالی ما رو اجابت میکنه………..
ممنونم استاد از شما بابت این همه زحمت که میکشید …یادداشت برداری خودتون خیلی خیلی بهتره…و دلنشین تره⚘⚘⚘⚘⚘

آرامش
آرامش
5 سال پیش

سلام خدمت استادعزیزوهمه شمادوستان گل وقتتون بخیروشادی
استادعزیزم ازشمابسیااااااارسپاسگزارم که اینقدرباعشق این کتاب رابرای مانکته برداری کردید
چه لذت بخش هست که هنگام کارکردن هم میتوانیم این امکان راداشته باشیم که کتابی رابه وسیله صوتی شدن گوش فرادهیم وبه اطاعات خوداضافه کنیم
این کتاب صوتی قدرت بسیاااارکتاب جالب وزبیایی هست که تمام نکانت علوم موفقیت درآن به خوبی بیان شده وبابیان زیبای شما درک وفهم آن برایم بهتروشیرین ترشده
این کتاب صوتی باعث شده که من دردرون خودم بیشتررجوع کنم وپاشنه های آشیل خودم راجستجوکنم
وبیشترسعی کنم که به هماهنگی درون برسم
چون هرچه ذهن باخدای درون یاهمان روح هماهنگ باشه بیشتروخیلی زودتربه موفقیتهادست پیدامیکنه
واینکه ازکلام مابرماحکم میشه واین کتاب باعث شده بیشتربه کلامم هنگام صحبت کردن باخودیادیگران دقت کنم تابه وسیله کلام خودبتوانم چیزهای مثبت رابه سمت خودم وزندگیم جذب کنم
اسادعزیزم بابت این همه لطف عنایت شمابسیارسماسگزارم
برایتان خیردنیاوآخرت راازخداوندخواستارم
درخداشادوپیروزوسربلندوثروتمنددردنیاوآخرت باشید
یاحق

آرامش با خـدا
آرامش با خـدا
5 سال پیش

سلام عرض میکنم خدمت استاد عزیزم و دوستان مثبت اندیشم روزتون مملو از آرامش خـــــــدایی
سپاسگزارم استاد از این همه محبت و توجهی که به ماها دارید و برا پیشرفت ما تلاش میکنید صدرصد طبق قانون جذب ، کائنات به یاری شما میان و راه رو برا شما هموار میکنند
عالی بود مثل همیشه با صدای گرم و دلنشین شما خو گرفته ایم و کلام شما پراز حضور ناب خداست
پابدار باشید و استوار در پناه حق☺

samira
samira
5 سال پیش

سلام خدمت استاد گل و دوست داشتنی بانو شب خیز عزیز و همه ی دوستان گلم…
استاد بینهایت بینهایت از شما سپاسگذارم بابت صوتی کردن این کتاب….
خیلی عالی بود با صدای دلنشین و گیرای شما….
خیلی دوست داشتم این کتاب رو بخونم ولی حالا با صدای زیبای شما به این کتاب گوش میدم….
برای شما سلامتی و شادی و ثروت روزافزون از خداوند طلب میکنم.‌..که تا این حد بالا به فکر ما و پیشرفت نا هستید‌‌‌‌….
مثل همیشه بینظیر و عالی و دلنشین⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

لیلا شب خیز
مدیریت
Reply to  samira
5 سال پیش

سپاسگزارم دوست اندیشمندم

samira
samira
Reply to  لیلا شب خیز
5 سال پیش

ممنونم از شما استاد مهربون و دوست داشتنی⚘⚘⚘

آرامش
آرامش
5 سال پیش

سلام خدمت استادعزیزم وهمه شمادوستان گل وقتتون بخیروشادی
استادمهربانم بابت این همه لطف وببخشش شمابسیاااااارسپاسگزارم
استادعزیزم بسیارزیبا این کتاب صوتی راگویندگی کردیدصدای شمابسیاردلنیش ودوست داشتی هست
برای شماخیردنیاوآخرت راازخداوندوهاب ورزاق خودخواستارم
درخداشادوپیروزوسربلندباشید

لیلا شب خیز
مدیریت
Reply to  آرامش
5 سال پیش

ممنونم دوست خوبم

مریم رضوی
مریم رضوی
5 سال پیش

استاد عزیزم سپاسگزارم بابت صوتی کردن این کتاب ارزشمند و عالی

لیلا شب خیز
مدیریت
Reply to  مریم رضوی
5 سال پیش

سپاسگزارم دوست عزیزم