سوسیس و کالباس خانگی قائم

توضیحات دوره آموزشی سوسیس و کالباس خانگی

سوسیس و کالباس خانگی برای عزیزانی تهیه می شود که به سلامت خود و خانواده شان اهمیت زیادی می دهند.
در ساخت سوسیس و کالباس های کارخانه ای شرکت ها مجبور به استفاده از مواد نگهدارنده شیمیایی مانند نیترات و فسفات هستند تا بتوانند محصول خود را برای مدت زمان بیشتری حفظ کرده و از فاسد شدن آن خودداری کنند.

تصور کنید یک سوپر مارکت قصد فروش سوسیس یا کالباس کارخانه ای را داشته باشد. این سوسیس و کالباس باید ابتدا در کارخانه تولید شده، سپس بسته بندی شده، سپس طی یک الی دو روز به شهر مورد نظر حمل شده و سپس در سوپر مارکت ها توزیع شود.

طبیعتا چند ده روز تا چند ماه ممکن است این سوسیس یا کالباس در آن سوپر مارکت بماند تا به طور کامل فروخته شود.

پس شرکت های تولید سوسیس و کالباس مجبور به استفاده از مواد نگهدارنده هستند تا محصولشان مدت زمان بیشتری عمر کرده و فاسد نشوند.
شاید استفاده از مواد نگهدارنده شیمیایی مانند فسفات یا نیترات یا سایر مواد در حد بسیار کم برای بدن ضرر نداشته باشد اما طبیعتا اگر فردی به استفاده کردن از سوسیس و کالباس علاقه داشته باشد و بخواهد در هفته چند نوبت آن را مصرف کند قطعا به بدن خود ضرر خواهد رساند.

جهت مشاهده توضیحات دکتر کرمانی در رابطه با مصرف سوسیس و کالباس کارخانه ای و سوسیس و کالباس خانگی (کلیک کنید)
سوسیس و کالباس خانگی این ویژگی را دارد که هیچگونه مواد نگهدارنده ای در طی مراحل آماده سازی در آن استفاده نمی شود و ترکیبات آن قابل استفاده به دفعات زیاد در طی هفته نیز می باشند.
نکته مهم دیگر استفاده از گوشت های با کیفیت پایین مانند گوشت های پیر و ناپز یا استفاده از ضایعات گوشت در سوسیس و کالباس های کارخانه ای است. البته ما قصد شستن گناه این عزیزان را نداریم ولی طبیعتا جهت مقرون به صرفه شدن قیمت مصرف کننده کارخانه ها راغب به استفاده از گوشت های با کیفیت پایین تر در محصولات خود هستند.
در ساخت سوسیس و کالباس خانگی از بهترین کیفیت گوشت ها (مرغ، بوقلمون، گوساله) استفاده شده و طبیعتا قیمت این محصولات خانگی نسبت به محصولات کارخانه ای بیشتر خواهد بود. و این محصولات برای عزیزانی که به سلامتی خود و عزیزانشان اهمیت ویژه ای میدهند تهیه می شود.
نکته مهم دیگر نیز رعایت اصول بهداشتی در تهیه سوسیس و کالباس است که در ساخت سوسیس و کالباس خانگی سعی بر این است که بیشترین میزان رعایت اصول بهداشتی نیز به کار گرفته شود.
بر این اساس به شما دوست عزیز پیشنهاد می کنیم که از محصولات سوسیس و کالباس خانگی قائم استفاده نموده یا از دوره آموزشی که جهت آموزش ساخت سوسیس و کالباس خانگی در منزل و با کمترین امکانات تهیه شده است، استفاده کرده و خودتان این محصولات خوشمزه و سالم را برای خود و عزیزانتان آماده کنید.
تهیه سوسیس و کالباس خانگی با استفاده از دوره آموزشی بسیار ساده بوده و می توانید با کمترین امکانات در منزل خود این محصولات را درست کنید.
در دوره آموزشی سوسیس و کالباس خانگی قائم اساتید عزیزمان روش ساخت انواع سوسیس و کالباس خانگی را به راحت ترین شیوه ممکن برای شما عزیزان آموزش داده اند.
لیست محصولات بسیار متنوع آموزش داده شده در این دوره عبارت است از:

کالباس ها:

کالباس لیونر
کالباس مرغ و قارچ
کالباس گوشت و قارچ
کالباس بوقلمون
کالباس گوشت پسته ای
ژامبون مرغ
ژامبون گوشت

سوسیس ها:

سوسیس آلمانی
سوسیس کوکتل مرغ
سوسیس کوکتل گوشت
سوسیس پپرونی تند
سوسیس بلغاری
سوسیس هاداگ مرغ و سوسیس هاداگ گوشت

دوره به صورت فایل های تصویری ضبط شده به همراه جزوه آموزشی پی دی اف است و پس از پرداخت بهای دوره می توانید فایل ها را دانلود کرده و از آموزش ها استفاده کنید.

بهای شرکت در دوره 470 هزار تومان است. پس از پرداخت بهای دوره یک رمز عبور به شما داده خواهد شد و وارد دوره خواهید شد.

جهت شرکت در دوره به شماره 39 73 316 0917 تماس حاصل نموده یا در واتساپ پیام صوتی یا متنی ارسال بفرمایید.