قانون سوال

دوستان بسیار زیادی روزانه به ای دی شخصی بنده مراجعه می کنند و در مورد موضوعات مختلف زندگی خود سوال های گوناگونی دارند. بنده و استاد صمیمی سعی می کنیم که به دوستان تا جایی که بتوانم کمک کنیم، اما نکته بسیار مهم اینجاست که هر چه دوستان بیشتر سوال می پرسند متوجه می شویم که موارد بسیار بیشتری نیز وجو ارد که دوستان در آنها هنوز سوال دارند.

این دوستان سوالات خودشان را از من و دیگران می پرسند و دوست ارند که ما به آنها درباره موضوعات مختلف پاسخ دهیم، اما باید بگویم که خداوند از عدل خود برای تمامی ما انسانها یک سیستم هدایتگر درونی قرار داده است و به ما این اختیار را داده است که تمامی سوالات خود را بتوانیم از خودش بپرسیم و جوابهای بی نظیری نیز دریافت کنیم.

اما دوستان از این قدرتی که در درونشان قرار داده شده است بی خبرند. چون نمی دانند که می توانند با خداوندی ارتباط برقرار کنند که به واسطه نیروی هدایت درونی خودشان جواب تمام سوالاتشان را از او دریافت کنند.

 

به قول حضرت حافظ:

سالها دل طلب جام جم از ما می کرد

آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد

گوهری کز صدف کون و مکان بیرون است

طلب از گمشدگان لب دریا می‌کرد

بی دلی در همه احوال خدا با او بود

او نمی‌دیدش و از دور خدا را می‌کرد

فیض روح القدس ار باز مدد فرماید

دیگران هم بکنند آن چه مسیحا می‌کرد

 

اگر بدانیم که خداوند به همه ما به یک چشم می نگرد و جام جم در وجود خودمان است، دیگر به هیچ کس برای دریافت پاسخ سوالاتمان رو نمی انداختیم.

در محصول جدید ” قانون سوال ” به همراهی استاد صمیمی به بررسی این موضوع پرداخته ایم که چگونه می توانیم با استفاده از قدرت سوال سوال خوب بپرسیم و جواب های عالی از خداوند دریافت کنیم.

 

از امروز شنبه 97/01/25 تا پایان روز دوشنبه 97/01/27 این محصول با تخفیف به قیمت 49 هزار تومان ارائه خواهد شد. پس از این تاریخ این محصول به قیمت اصلی خود 80 هزار تومان ارائه خواهد شد.

 

دوستان عزیز می توانند در مهلت تخفیف از طریق پرداخت به شماره کارت: 6037  9972  3607  5504  بانک ملی به نام لیلا شب خیز یا از طریق لینک پرداخت زیر اقدام نمایند و سپس تصویر فیش واریزی را به آی دی مدیریت فروش t.me/moshavere107 ارسال نمایند:

https://zarinp.al/174897

به امید پیروزی و موفقیت شما در پرسش های عالی از خداوند و دریافت پاسخ های عالی تر.

لیلا شب خیز

فروردین 97

0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments