میلاد صمیمی

محصول رشد شخصیت

300/000 تومان

این محصول ارزشمند حاصل تجربیات 8 ساله من در زمینه رشد و تعالی فردی ام است.

در این محصول توضیح داده ام که چگونه توانستم به طور عملی از شخصیتی کم رو و با اعتماد به نفس بسیار پایین به شخصیتی تبدیل شوم که تمام تصمیمات زندگی ام را با درایت و موفقیت بگیرم.

در واقع این محصول یک نمونه کاملا عملی از طی کردن مسیری است که با پیمودن آن توانستم پله به پله در زندگی ام بسیار رشد کنم.

موفقیت هایم:

 • احساس آرامش عمیق الهی دارم، به طوری که هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند آن را به هم بزند.
 • لذت بردن از لحظه به لحظه زندگی ام چون فهمیده ام که هدف زندگی، لذت بردن از آن است.
 • احساس رابطه عالی و بسیار عاشقانه با خداوند، به نحوی که مهمترین رابطه من در زندگی ام است.
 • درک ربوبیت خداوند، به طوری که در ذهنم تمام قدرت در دست خداوند است.
 • توقع نداشتن از هیچ کس به جز خداوند برای انجام گرفتن کار هایم.
 • رابطه عالی و بی نظیر با همسرم، به طوری که هیچ رابطه ای حتی شبیه به آن را نیز ندیده ام.
 • اعتماد به نفس بسیار بالا، به طوری که در عین احترام کامل به دیگران، خودم را از هیچ کس کمتر نمیدانم.
 • لذت بردن از کارم، به نحوی که بهترین سرگرمی ام کارم است.
 • رسیدن به در آمدی بسیار راحت تر از آنچه در سال های قبل داشتم.
 • گرفتن تمامی تصمیمات زندگی ام تنها با سوال از خداوند، با دقت و قدرت.
 • از حضور افراد هم فکر با خودم در زندگی ام لذت می برم ولی از تنهایی با خودم بسیار بیشتر لذت می برم.
 • و مهمتر از همه تکیه زدن بر دوش خداوندی که صاحب تمام قدرت ها در آسمانها و زمین است، به طوری که هیچگونه احساس نیاز به هیچکس در زندگی ام را به جز خداوندم ندارم.

تمامی این دستاورد ها را با سالها مطالعه و تلاش ایمانی و آزمون و خطاهای متعدد به دست آوردم، اما هم اکنون که به پشت سرم نگاه می کنم می بینم که واقعا ارزشش را داشت.

البته من در طی این مسیر رنج نکشیدم، بلکه سراسر لذت بردم، چون شما زمانی که در مسیر رشد و تعالی باشید، از این رشد، پیوسته لذت می برید، چون در هر لحظه به احساس بهتری می رسید.

به جرات می گویم که اگر به آنچه در این محصول گفته ام با دقت فراوان گوش دهید و آنچه از شما خواسته ام را انجام دهید، شاهد رشد بسیار عظیمی در شخصیت خود خواهید شد، به طوری که حتی هم اکنون نمی توانید آن را تصور کنید.

چون زمانی که شما پیوندتان با خداوند عمیق تر می شود، زندگی شما خود به خود در تمامی ابعاد رشد خواهد کرد. من از این رشد به عنوان “رشد شخصیت” نام می برم. چون زمانی که شخصیت شما رشد کند، زندگی شما در تمامی ابعاد آن رشد خواهد کرد.

این محصول ارزشمند هم به صورت فایل pdf و هم به صورت صوتی با صدای خودم ضبط شده است. تا دوستانی که خودشان از خواندن لذت می برند از نسخه pdf و دوستانی که عادت به شنیدن دارند به صورت صوتی آن را گوش دهند.

از آنجا که مطالب این کتاب بایستی بارها و بارها مورد مطالعه قرار بگیرد، تا آگاهی های آن جزئی از شخصیت شما شود، نسخه صوتی آن بسیار به شما کمک خواهد کرد که در مواقع فراغت یا در حین انجام دادن کارهای روزمره خود با هدفون به این مطالب گوش کنید.

در این محصول به موضوعات بسیار مهمی اشاره کردم که شاه کلید موفقیت های من در رشد دادن شخصیتم بوده است.


از دیگر محصول استاد صمیمی به نام ” چرا برخی افراد از مباحث علوم موفقیت نتیجه دلخواه نمی گیرند ” نیز دیدن فرمایید.


مطالب مطرح شده در این محصول

قسمت اول و دوم:

در قسمت اول و دوم این محصول به توضیح گذشته زندگی خودم پرداخته ام و شما را با حقیقتی آشنا کرده ام که بعد از سالها گله و شکایت از افراد پیرامون و شرایطم به آن دست یافتم.

 • توضیح داده ام که چطور شما می توانید نه تنها بخاطر مشکلات زندگیتان ناراحت و سرخورده نباشید، بلکه از آنها به عنوان سکوی پرتاب خود برای دستیابی به موفقیت های دلخواه خود استفاده کنید.
 • چون این یک قانون است که برای تمامی افراد موفق تاریخ رعایت شده و این قانون می گوید “مشکلات دلیل اصلی موفقیت های شما هستند ، اگر شما بتوانید به آنها با نگاهی متفاوت بنگرید.”
 • این کاری است که شاید تنها یک درصد افراد جامعه موفق به انجام دادن آن می شوند و مابقی افراد تنها بخاطر مشکلاتشان از خداوند و دیگران گله و شکایت می کنند و جهان نیز مشکلات بیشتری را برایشان به ارمغان می آورد.
 • همچنین در مورد چگونگی به کارگیری نیات صحیح جهت رسیدن به موفقیت صحبت کرده ام، به طوری که با داشتن این نیات مسیر رشد شخصیتتان بسیار هموارتر گردد.

قسمت سوم

در قسمت سوم این محصول در مورد دو موضوع فوق العاده مهم آرامش عمیق الهی و باور ربوبیت خداوند صحبت کرده ام.

 • در این قسمت به طور کامل توضیح داده ام که چگونه انسانها آرامشی را که از بدو کودکی خداوند به همگی ما عطا کرده از دست می دهیم، و چطور می توانیم با تمسک به همان خداوند این آرامش عمیق را به درون خود باز گردانیم، به طوری که هیچ کس و هیچ چیز نتواند آن را به هم بزند.
 • همچنین از باور ربوبیت خداوند به عنوان مهمترین عامل در کسب تمامی موفقیت هایم سخن گفته ام.
  ربوبیت خداوند یعنی قدرت را ذهن فقط به خداوند دادن، وقتی که شما بی شرک و ریا تمام امور جهان را در سیطره خداوند می بینید، جریان نعمت ها شروع به وارد شدن به زندگیتان می کنند. چون خداوند عاشق بنده ای است که تنها او را صاحب اختیار جهان بداند.

قسمت چهارم

در قسمت چهارم این محصول به موضوع ” شیوه درخواست از خداوند” پرداخته ام.

 • دوستان زیادی از قوانین درخواست از خداوند آگاه شده اند، ولی در عمل نتوانسته اند این قوانین را به درستی به کار بگیرند تا بتوانند به خواسته های خود دست یابند.
 • در این قسمت با شرح این قوانین و همچنین ارائه داستانی واقعی از اتفاقی که در حین تهیه این محصول برایم رخ داد، به طور عملی به توضیح شیوه درخواست دادنم از خداوند پرداختم.
  در طی تهیه قسمت سوم این محصول همسرم بیمار شد. این همزمانی باعث شد که بتوانم شیوه درخواست از خداوند را نه تنها برای شما به طور عملی توضیح دهم، بلکه خود نیز در مدت زمان تهیه قسمت سوم درسهای جدیدی بیاموزم و ایمانم بسیار تقویت گردد.

قسمت پنجم

در قسمت پنجم این محصول نیز به موضوع بسیار مهم ” روابط ” و توانایی ما در تاثیر گذاشتن بر روی رفتار دیگران با خودمان پرداخته ام و توضیح داده ام که چگونه می توانیم با تمامی اطرافیانمان در صلح باشیم و از وجود دیگران در اطرافمان لذت ببریم.

 • همچنین توضیح داده ام که چگونه می توانیم ارتباطات جدید با افراد جدیدی که دوست داریم برقرار کنیم و به توضیح این موضوع پرداخته ام که عامل اصلی شکل گیری ارتباطات ما با اطرافیانمان چه چیزی است و اینکه چگونه می توانیم با تغییر این عامل مهم ارتباطات جدیدی را شکل بدهیم.
 • همچنین به اشتباهات رایج والدین در رابطه با فرزندانشان پرداخته ام و در مورد دلسوزی بی جای والدین به عنوان یکی از مخرب ترین عوامل دور کردن فرزندانشان از آنها صحبت کرده ام و توضیح داده ام که به طور کلی چگونه دلسوزی نه تنها باعث موفقیت اطرافیان شما نمی شود بلکه آنها را با سرعت بسیار زیاد به سمت ناکامی های بیشتر در زندگی سوق می دهد.
 • در پایان این قسمت نیز به مساله فوق العاده مهم ” مقام تسلیم ” به عنوان بالاترین درجه ایمان به خداوند اشاره کرده ام. مقامی که وقتی بتوانید آن را بدست بیاورید، بالاترین مرتبه رضایت پروردگار را بدست آورده اید. چون زمانی که شما بتوانید در هر زمان تسلیم امر خداوند باشید، به حقیقت رستگار در دنیا و آخرت خواهید بود.

خبر بسیار خوب اینکه انشاله در آینده ای نزدیک یک جلسه هم اندیشی با دوستانی که این محصول ارزشمند را تهیه کرده اند به صورت مجازی تشکیل خواهیم داد و در مورد مطالب مطرح شده در این محصول به بحث و تبادل نظر خواهیم پرداخت.

0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments