دوستان عزیزم سلام. وقت همگی شما بخیر و شادی

بر آن شدیم تا اقدام به راه اندازی بخش جدید مشاوره آنلاین نماییم تا شما دوستان بتوانید سوالات خود در زمینه های مختلف: پیشرفت مالی، آرامش ذهنی و موفقیت بپرسید تا بنده و استاد صمیمی به آنها پاسخ دهیم. سوالات مفید شما دوستان ممکن است که سوالات ذهن بسیاری دیگر از افراد نیز باشد. لذا با مشارکت در این بخش می توانید به کمک کردن دوستانتان نیز اقدام بفرمایید.

از آنجا که سوالات شما دوستان و پاسخ های بنده و استاد صمیمی در سایت ماندگار خواهد ماند می تواند راهنمای افراد بسیار زیاد دیگری در آینده قرار بگیرد.

لطفا سوالات خود را در زمینه های

  • روابط زناشویی
  • روابط بین فردی
  • پیشرفت مالی
  • معنویت

مطرح بفرمایید و از مطرح کردن سوالات خارج از این دسته بندی ها خودداری نمایید.

از حضور شما دوستان عزیز سپاسگزاریم…

لیلا شب خیز

170
دیدگاه بگذارید

64 Comment threads
106 Thread replies
20 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
34 Comment authors
اندیشه مثبتمدیر سایتلیلا شب خیزMahaAlboghbiesh@gmail.conma.moghadam65@gmail.com Recent comment authors
  اطلاع از پاسخ های جدید دوستان  
اطلاع بده
اندیشه مثبت
اندیشه مثبت

با سلام استاد خیلی دوست دارم قوانین جهان هستی را بدانم چه هستند تا با فهمیدن آن قوانین موفقیت ها را بدست آورم کدام محصول را معرفی می کنید

اندیشه مثبت
اندیشه مثبت

با سلام خدمت اساتید بزرگوار چند تا سوال داشتم مگر نمی گیم برای جذب همسر دلخواه نیاز به تغییر عوامل بیرونی نیست و باید باورهامون را درست کنیم پس چرا باید ویژگی های شخصیتی همسر دلخواه را باید در خود ایجاد کنیم
سوال دوم این که اگر دو نفر بخواهند پولاشون را روی هم گذاشته وبعضی از محصولات شما را بخرن از نظر شما ایرادی ندارد
سوال بعدی اینکه اگر فردی خواهری داشته باشد که ازدواج کرده باشد و ومحصولات را بخرد وخواهرش هم علاقه مند به این مباحث باشد از نظر شما ایرادی ندارد که محصولات خریداری شده را در اختیار خواهرش وخانواده ایشان قرار دهد با تشکر

اندیشه مثبت
اندیشه مثبت

باسلام خدمت شما اساتید گرامی
من خیای دوست دارم دوره ها را تهیه کنم اما خدا شاهده در ماه یک ریال هم درآمد ندارم چکار کنم

مها البوغبیش
مها البوغبیش

سلام خدمت این سایت خوب
بنده در دوران عقد هستم و همسرم ویژگی های دلخواه من رو نداره هم فیزیکی و هم اخلاقی تصمیم گرفتم که از ایشون جدا بشم البته این تصمیم رو فقط در قلب خودم گرفتم و هیچکس از اون اطلاعی نداره و کلا نمیخام هم به گسی بگم چون وقتی میگم باید دلایل خودم رو براشون توضیح بدم اولا این یک خواسته است و خانم شب خیز در این زمینه تجربه دارند که همسری داشتند که باهاشون در تضاد بود خب ایا من باورهای لازم برای جدایی رو بسازم و خود این اتفاق میوفته بدون اینکه من درخواست کنم بدون اینکه من چیزی بگم و خودشون درخواست بدن چون بی نهایت راه برای جدایی همیشگی از این فرد هست راهنماییم کنید که ایا خواستهی من درسته ایا برای رسیدن به این جدایی لازمه رفتارم رو با ایشون تغییر بدم ایا لازمه چیزی بگم و چطور میتونم در نهایت صلح با اطرافیانم به این خواسته برسم یعنی پدر مادرم هم از من حمایت کنند درسته که ما به حمایت خداوند نیاز داریم ولی اگر حمایت پدر مادرم نباشه جو منزل برای من متشنج میشه و من نمیتونم در صلح با خودم باشم لطفا خانم شب خیز بطور کامل این قضیه رو توضیح بدین ممنون میشم از راهنمایی خوبتون .سپاس در پناه خداوند مهربان

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

سلام دوست عزیز، وقت شما بخیر

برای تغییر اطرافیانمان نیاز هست که خودمان در ابتدا تغییر کنیم.
در جهان هر چیز چیزی جذب کرد، گرم گرمی را کشید و سرد، سرد
زنان پاکدامن شایسته مردان پاکدامن هستند و زنان بدکار شایسته مردان بدکارند

برای رسیدن به خواسته هایمان نیاز است که خوب زندگی کنیم و خوب بودن یعنی خالص و بی شرک و ریا خدا را بپرستیم و جز از او نترسیم و از او کمک بخواهیم.

شما نیاز نیست اقدام به جدایی کنید، اما فعلا دست نگه دارید و عروسی نکنید. تا زمانی که روی خودتان خوب کار کرده و تغییر سبک زندگی داشته باشید.

و بدانید که جز خدا هیچ کس حتی پدر و مادرتان قادر نیست برای شما کاری انجام دهد، یا جلوی شما را بگیرد.
هیچ برگی بی اذن خدا از درخت نمی افتاد. بنابر‌این رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند.

وقتی به این درجه رسیدی شرایط شما به نحو معجزه آسایی تغییر می کند. و خداوند شما را از این وضعیت نجات می دهد.
یادتان باشد ما نیاز نداریم از شخصی جدا شویم یا به شدت به دنبال شخصی باشیم که مورد نظر ماست. وقتی ما خوب باشیم جهان هستی همه کارها را برای ما به نحو احسنت انجام میدهد.

خدا رب. العالمین و پادشاه جهان است. از خدا بخواهید تا بهترین مسیر هدایت را به شما نشان دهد. مشروط بر این که کبوتر با کبوتر باز با باز کند همجنس با همجنس پرواز. یعنی تا خودتان تغییر نکنید حتی اگر که جدایی حاصل شود در زندگی بعدی تان نیز همین مشکلات را به همراه دارید. مثل اینکه از روی یک صندلی بلند شده و روی صندلی مشابه کناری بنشینید. پس چیزی تغییر نمی کند. تغییرات زمانی حاصل می شود که حسابی روی خودتان، اعمال و رفتارتان کار کنید. گفتار نیک، رفتار نیک، پندار نیک.

پس نیاز به هیچ اقدامی ندارید چون جهان هستی خداوند کارش را خیلی خوب بلد است. و خداوند راهنمای کسانی است که از صمیم قلب به او توکل کرده و از او درخواست کمک می کنند.

پیشنهاد می کنم تمام تلاش خود را بکنید تا تمام تمرکز شما روی رفتارهای مثبت همسرتان باشد، اگر در مشیت پروردگار قرار بگیرید، یعنی فقط و فقط روی خودتان کار کنید و خوب بودن را پیشه کنید در 99 درصد همسر شما تغییر کرده و دلخواه شما می شود و در یک درصد موارد خود به خود و بدون هیچ اقدامی از زندگی شما بیرون خواهند رفت.
در خدا شاد و پیروز باشید.