دوستان عزیزم سلام. وقت همگی شما بخیر و شادی

بر آن شدیم تا اقدام به راه اندازی بخش جدید مشاوره آنلاین نماییم تا شما دوستان بتوانید سوالات خود در زمینه های مختلف: پیشرفت مالی، آرامش ذهنی و موفقیت بپرسید تا بنده و استاد صمیمی به آنها پاسخ دهیم. سوالات مفید شما دوستان ممکن است که سوالات ذهن بسیاری دیگر از افراد نیز باشد. لذا با مشارکت در این بخش می توانید به کمک کردن دوستانتان نیز اقدام بفرمایید.

از آنجا که سوالات شما دوستان و پاسخ های بنده و استاد صمیمی در سایت ماندگار خواهد ماند می تواند راهنمای افراد بسیار زیاد دیگری در آینده قرار بگیرد.

لطفا سوالات خود را در زمینه های

  • روابط زناشویی
  • روابط بین فردی
  • پیشرفت مالی
  • معنویت

مطرح بفرمایید و از مطرح کردن سوالات خارج از این دسته بندی ها خودداری نمایید.

از حضور شما دوستان عزیز سپاسگزاریم…

لیلا شب خیز

دیدگاه بگذارید

105 دیدگاه ثبت شده است "مشاوره آنلاین"

خبرم کن
کامران
کامران

سلام
ببخشید من چند روزی بود که به پول احتیاج داشتم و بعد با خدا ی خودم صحبت کردم که این پول رو از خداوند درخواست کردم بعد یک پیامی از تلگرام اومد برام که اگه صد نفر رو به کانال تلگرامی اضافه کنی مبلغ فلان رو بهتون میدیم خواستم ببینم این پول حلال هستش یا خیر

مهناز احمدیان
مهناز احمدیان

باسلام .این روزهاخیلی ازاقواممون به من واقعاخیلی حصادت میورزنددرحدی که خواهرم ومادرم مدام میگویندتوچرایک حداقل حرفی به این هانمیگویی که انقدرضایع روهرچی به توحصادت نکنند.واقعااستادخیلی حصادت میورزندمن دزمقابل حصادت هاخندم میگیره اماواقعادیگه نمیدونم چیکارکنم درمقابله این همه حصادت ؟یایک نمونش همه میگندچراخداانقدرتوروبیشتردوست داره امامارونه؟چراتواین سنه کمت مادرپدرت انقدرواسه تواحترام میذارند؟

آرزو مرادی
آرزو مرادی

سلام به استادان عزیزم
وقتتون بخیر و شادی
درمورد اینکه خداوند در قرآن گاهی از من استفاده کردندوگاهی از ما

خب من زمانی استفاده کردند که منظور خود خداست
ما چطور ؟
یعنی سیستم الهی هوشمند خداوند
خب این سیستم الهی هوشمند منظور چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

استاد عزیز یه سوال ؟؟؟
اگر در قسمت یادداشت گوشی هم سناریو بنویسیم آیا مثل نوشتن در دفتر است که مکتوب میکنیم یا نه ؟؟؟

یا مهم نیت ماست ؟

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

بله می توانید یادداشت بفرمایید در گوشی موبایل ، چون مهم مکتوب کردن است و دیگر این که احساس شما در آن لحظه خوب باشد

ali.yaghoobi@yahoo.com
ali.yaghoobi@yahoo.com

رفتن به سمت مسیر عشق و علاقه یا ادامه مسیر الانم با باورهای بهتر
موضوع عشق و علاقه برای من شده یک سوال بی جواب . تحقیقات زیادی کرده ام و به دو راهی بزرگی رسیده ام و همیشه این موضوع منو به چالش میشکه. از یک طرف کار الانم که ۵ ساله مشغولم و به هر حال در این سالها در اون پیشرفت داشته ام ولی راضی کننده نبوده و حرکاتم و پیگیریهام با زور بوده و فقط انگیزه ام زمانی است که فروش دارم و یا میخواهم تحقیقی برای اجرا و فروش یک سیستم مناسب با ساختمان انجام بدم و لاغیر و اینکه اصلا نمیدونم چی شد وارد این شغل شدم . من هنرستان و کاردانی مکانیک خوردرو از روی علاقه خوندم و بعد به ناچاری در دوره کارشناسی به رشته مکانیک سیالات(تاسیسات سرمایشی و گرمایشی) وارد شدم و بعد از اتمام تحصیل با یکی از دوستانم که دانشگاه کارشناسی با هم بودیم مغازه ای از فروش سیستمهای سرمایشی و گرمایشی زدیم و تا الان. از طرف دیگر علاقه من به اختراع و طراحی صنعتی مربوط میشه و این از بچگی با من بوده ولی بعضی مواقع شک میکنم و میگم این یک رویاست که همه دارن از این دوست داشتن ها هر چند که هیچ کار و اقدامی هم برایش نکرده ام.
تا اینجای کار علاقه ام را بیان کردم و توضیحی در مورد کارم دادم. حالا بیشترین دغدغه من از اینجا شروع میشود که اگر قراره توی علاقه ای که داری بخوای موفق باشی پس ابتدا باید در همین شغلی که داری موفق باشی و از بزرگی شنیده ام که میگه فرقی نمیکنه در چه شغلی هستید قوانین جهان برای همه شغل ها یکسان هست و درجای دیگر میگوید علت اینکه من توی کارم هیچ گاه خسته و گشنه نمیشم بخاطر علاقه و عشق به کارمه. سوال میشه آیا این کاره که عشق و علاقه را بوجود میاره یا این تویی که در هر کاری تاکید میشه در هر کاری عشق و علاقرو بوجود میاری؟
این منو قلقلک میده و از یک جهت به خودم میگم توی همین شغلی که ۵ ساله زمانتو در اون گذاشتی و تجربه هایی کسب کرده ای برنامه بریز ، هدفتو مشخص تر کن و با باورهای درست اقدام کن و با فروشهای بیشتر و سودهای بیشتر انگیزه بگیر و با پولش برو به سمت عشقت و از طرفی دیگه میگم عمر من داره میگذره و من توی این شغلم شاد نیستم و صبح با عشق از خواب پا نمیشم و شب با عشق نمیخوابم پس کی باید برم به سمت اون چیزی که دوست دارم؟ با علاقه به سمت چیزی که نه گشنگیو نه سختی راهو و نه نه شنیدن ها منو از پا در بیاره و پیشرفتهایم با اقدام در جهت باورهای درست صدها و هزاران برابر بیشتر باشه.
ممنون میشم با نظرات ارزشمندتون که میتونه زندگی منو تغییر بده راهنمایی کنید و منو در این چالش بزرگ یاری رسانید.

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

سلام خدمت استاد عزیزم وقتتون مملو از ارامش و عشق الهی
استاد باور توحیدی یعنی چی ؟؟؟

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

واقعا سپاسگزارم از راهنمایی ارزشمندتون استاد عزیز

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

دوست عزیز خانم احمدیان
بهتون پیشنهاد میکنم فایل روابط موثر استاد شب خیز رو تهیه کنید استاد در این فایل تمام و کمال توضیح دادن که برا یه ازدواج موفق چیکار کنید
ذهنیتهای محدود این حرفها رو میزنن .
سن فقط یک عدده
محل زندگی برای خواستگار یک باوره
شما فقط کاری که میکنی همسر آیندتون رو تجسم کنید با تموم خصوصیاتی که دوست دارید
خوشبخت و سعادتمند باشید ☺

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

با سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان گرامی وققتون مملو از ارامش خــــــــدایی
استاد یه سوال داشتم اگر کسی بیماری درونش باشه و با گفتن عبارات تاکیدی که من در صحت و سلامت کامل تمام اندام و اعضای بدنم بسر میبرم
و اینکه تمرکز نزاره روی بیماریش آیا بیماریش رفع میشه ؟؟؟
و اگر این عبارات تاکیدی رو به زبان بیاریم و هر روز تکرار کنیم اگر کسی بیماری درونش باشه و خودش ندونه بیماریش برطرف میشه ؟؟؟
بااینکه فقط تمرکز بزاره روی سلامتیش ؟

مهناز احمدیان
مهناز احمدیان

باسلام.بنده خواستم بگویم این روزهامدام هرجامیرم یاحتی به مادرم یابه خودم همه میگویندمیشه فلان شخص یافلانی روبفرستیم شماروببینندچون هرچه سنت بالاترروددیگرکسی برایت نمیایدخواستگاری.و…بعدم چون شمادریک منطقه ایی ازشهرهستیدکه درحده متوسطیت به هوایه خواستگارهایه پول دارنبایدبشینی و….ازاین حرفا.وقتی این حرف هارامیگویندواقعامن هیچی نمیگم امابه خاطره حرف هایی که میگویندنمیدانم چراواقعااین حرف رومیگم که نمیخام اصلاطرف حتی منوببینندـاستادلطفاراهنماییم کنید.سپاس

مریم رضوی
مریم رضوی

سلام خدمت استاد عزیزم…
استاد خواستم بنده رو راهنمایی کنید…برای اینکه سحر خیز باشم باید چیکار کنم،چطور ذهنم رو برای سحر خیزی برنامه ریزی کنم؟شبها تا دیر وقت روی خودم کار میکنم فایل گوش میکنم و دیر وقت میخوابم ولی از اونطرف زمان رو از دست میدم و نمی تونم زود بیدار شم.
ممنون از راهنمایی تون.

سارا
سارا

سلام استاد عزیزم لطفا بگید یک روز شما معمولا صرف چه اموری میشود یک برنامه کلی از وقتی بیدار میشوید،بیشتر فایل گوش میدهید یا بیشتر تمرین میکنید؟ممنون از پاسخ های عالیتون

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

دوست. خوبم به زودی فایلی را در این زمینه به صورت تصویری ضبط می کنم و این مورد را کامل توضیح. می دهم

آرامش الهی
آرامش الهی

سلام استاد

بنده هم مدتی بود این درخواست و سوال رو داشتم
ای کاش یه برنامه ریزی بهمون میدادید دقیقا از صبح به ترتیب چه کارهایی باید انجام بدیم
مخصوصا برنامه ای که خودتون انجام میدید
در کنار خانه داری و فرزند و امور مختلف دیگه
درسته هر لحظه باید در حال انجام تمرینات بود
شکرگذاری تجسم توجه به خواسته سناریو نوشتن و ….
اما به برنامه دقیق که شما خودتون اجرا میکنید میتونه به همه کمک کنه تا منظمتر بتونیم با هم پیش بریم و اگر هر اتفاقی بیفته و از ب نامه لحظه به لحظه امون عقب بیفتیم حداقل میدونیم الان کجای کاریم و از کجا ادامه بدیم

baran
baran

سلام براساتید محترم وتشکر فراوان بابت اموزشهای عالیتون.
سوالی دارم که ذهنمو مشغول کرده هرکی یه جوابی میده خواهش میکنم کمکم کنید تا جواب صحیح و دریافت کنم و ذهنم اروم شه ؟؟
این قضیه حکمت خداچیه ؟؟
ایا بایدباورداشته باشیم که هرچیزی حکمتی دارد؟؟؟
به طور مثال ؛
کاری رو شروع میکنیم تمام تلاشمونو میکنیم نمیشه یعنی اون کار استارت نمیخوره به درو دیوار میزنیم ولی نمیشه بعد میگن این کار در صلاح تو نیست حکمتش یه چیز دیگست خدا برات بهترینشو میخواد ،،.
یا اینکه خونواده ای تلاش بسیار برای داشتن فرزند میکنن هر دری میزنن هزار راه و میرن نمیشه میگن زیاد تلاش نکن حکمتو قسمتت تو این نیست که بخوای فرزندی داشته باشی بعداز مدتی که راهارو میرن دارای فرزند میشن ولی مشکل دار حکمت تو این نبوده چون خدا صلاح نمیدونسته ولی انقدر عجزو ناله کردی تا خدا داده تابهت گه این صلاح تو نبوده ،،،،..
یاچیزیرو بهزور ازخدا نخواه که شاید صلاحت نباشه…..
همیشه به این فکر میکنم که خدا از مادر مهربانتر است من مادر که فرزندم چیزیرو میخواد که درصلاحش نیست براش خوب نیست ومیدونم اگه داشته باشه یا استفاده کنه چقدر براش مضره ضرر فراوان داره من مادر دوست ندارم فرزندم در اذیت باشه چون بهترینارو براش میخوام ولی میبینم فرزندم بسیار عجزو ناله و التماس میکنه که درخواستشو عجابت کنم به زمینو زمان میزنه هزار راه و میره تا عجابتش کنم اول هیچ عکسالعملی نشون نمیدم ولی بعداز چند مدتی که میبینیم بیش از اندازه التماس میکنه ویا اینکه میگه تو منو دوست نداریو به فکرم نیستی اونایی دیگرو بیشتر از من دوست داری بهش میدم تا خودش بفهمه درصلاحش نبوده تا مضراتشو بفهمه درصورتی که اصلا دوست ندارم در سختی باشه اذیت شه ولی اینکارو میکنم چون بفهمه دوسش دارم که نمیدم ،
دقیقا مثل ماهایی که باخدای خودمون همین برخوردارو داریم ،
ایا درمورد خدا هم حکمت سودو زیان هر کاری صدق میکنه ؟؟؟؟
که خدا چیزیرو که دوست داریم نمیده چون به ضرر ماست ولی ازسوی دیگه بهترشو برامون درنظر گرفته ؟؟؟؟

درصورتی که میگن هر چیروکه میخوای بخواه از خدا خداهم زود عجابتت میکنه و بهت میده هرچیرو که بخوای ؟؟؟
خواهش میکنم کمکم کنین ؟؟؟؟
ممنون از شما بزرگواران…

مهناز احمدیان
مهناز احمدیان

باسلام.براستادشب خیزعزیزواستادصمیمی بزرگوار.بنده خواستم بگم من دردوره رازثروت الهی قسمت نهمش موندم تامیخام برم فایل ده روگوش کنم هی حسم نمیزاره میگه فعلانه واقعاخودمم هنوزنمیدونم توقسمت نه دوره رازثروت الهی چیه که من یعنی متوجه نشدم که حسم میگه بیشترگوش کن .واینکه بنده نمیدانم چرادوماهه واقعاازشدت شوق درسته شوق دارم اماخابم نمیبره شب ها.خیلی دوست دارم بخابم اماواقعانمیدونم چراانقدرذوق زده دوره رازثروت الهی شدم که هی دوست دارم مدام گوش کنم

n hatami
n hatami

سلام خدمت خانم شبخیز و دوستان عزیز
Naemeh:
خانم شبخیز من با استفاده از دوره روابط و نوشتن ۱۰۷ خواسته تونستم فرد مورد نظرم جذب کنم که میتونم بگم اکثر خصوقیات رفتاری و ظاهری داره ولی مالی نه یعنی همش اوکی هست ولی از نظر مالی میتونم بگم.حتی پایین تر از خودمه!! و از صحبتهاشون هم متوجه میشم که ذهن فقیری دارن و کلا پول خیلی خوب نمیدونن.
حالا من دوتا سوال دارم که خیلی ذهنم درگیر کرده یکی اینکه چطوری شد من که وضعیت مالی فرد مدنظرمم نوشتم پس چرا همه چیزش اوکی شد ولی این مورد نه؟؟
دوم اینکه من الان سر دوراهی موندم ادامه بدم یا کات کنم چون تا زمانی که خودشون نخوان من نمیتونم کاری براشون بکنم و چون اون وضعیت مالی ندارن ذهن من الارم میده حسم نمیتونم خوب کنم.
لطفا منو راهنمایی کنید.سپاسگزارم

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

دوست عزیز سلام
باورهای ثروت ما قدمت چند هزار ساله در ذهن ما دارد ، همین باعث می شود که به خاطر باورهای مخرب گذشتگان افراد خیلی محدودیت ذهنی در مورد ثروت داشته باشند
شما کافیست روی باورهای ثروت ساز خود حسابی کار کنید ، چنانچه شما تغییر کنید این فرد هم باید در ۹۹ درصد موارد تغییر کند و اگر نتوانست تغییر نماید در یک درصد از مدار زندگی شما به خود ی خود و به آسانی جدا می شود
نکته ی مهم این است که نباید وابستگی به طرف مقابل خود داشته باشید ، چون وابستگی موجب می شود نتوانید درست تصمیم بگیرید اما اگر وابستگی نداریداز نوع احساس خود متوجه می شوید که ادامه ی این مسیر با ایشان درست هست یا خیر
احساسات ما در هر لحظه مانند قطب نما عمل می کنند ، پس از خداوند سوال بپرسید و با قدرت سوال از راهنمایی خداوند بهره بگیرید و یادتان باشد فقط خداوند است که می تواند بهترین مشاور شما در این زمینه باشد
در خدا شاد و پیروز باشید

n hatami
n hatami

خانم شبخیز عزیزم ممنونم از پاسخ خیلیی خوبی که بهم دادید.

Only god
Only god

با سلام خدمت خانم شب خیز عزیز
خانم شب خیز من ی خواهر دارم که پشت کنکوری و امسال بار سومش هست که میخاد کنکور بزنه.خواهر من در زمان دانش آموزیش زرنگ بود ولی در زمان دانش آموزیش با مدیر مدرسه مشکل داشت.و هر روز که از مدرسه میومد همیشه با ناراحتی میومد و میگقت که مدیر مدرسه چقدر اذیتم کرده و چقدر کنایه بد بهم زده.متاسفانه الان که چند سال از دوران دانش آموزیش گذشته.متاسفانه هنوز نفرت و کینه مدیرش تو دلش مونده و هر روز خود خوری میکنه و هرچی نصیحتش میکنیم اصلا تو گوشش نمی رود و متاسفانه خیلی روی درسش تاثیر بد گذاشته و نتیجش این شده که 2 سال پشت کنکور مونده و الان هم که سال سومش هست اوضاعش خیلی بدتر شده.و ی جورایی خیلی افسرده شده.روانشناس هم بردیمش ولی تاثیری نداشته.افکار منفی بسیار زیادی داره و یه جورایی افکار منفی مثل زنجیر ذهنش را بسته اند.با هیچ راهنمایی به صراط مستقیم نمیاد و الان هم ناراحتی هایش خیلی روی پدر و مادرم اثر گذاشته و ناراحتی هایش قابل کنترل نیست.خودم کتاب های صوتی و فایل های انگیزشی خیلی زیادی واسش گرفتم و گوش داده و اصلا روش تاثیری ندارن.
و اینو میدونم تا خودش نخواهد هیچکسی نمی تونه تغییرش بده.و این حرفو هم بهش گفتم.ولی اصلا تاثیری روش نداره.
فیلم راز را هم واسش گذاشتم.ولی فایده نداشته.
به نظر شما راهی هست پیشنهاد بدهید.که بهش بگم.
ممنون میشم جواب بدید

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

سلام دوست عزیز. در ابتدا عذر خواهی می کنم بابت تاخیر در پاسخ، به علت مشغله زیاد در این روزها فرصت رسیدگی به این بخش را پیدا نکردم.
کاملا مشخص است که از شما به شدت فرکانس نگرانی در مورد خواهرتان ارسال می شود و بر طبق قانون شما نگرانی بیشتری را پیدا می کنید و طبیعی است که در این شرایط بهبودی حاصل نخواهد شد. البته من درک می کنم که برای شما، بهبودی خواهرتان بسیار مهم باشد، ولی شما تمام کارهای لازم را انجام داده اید به جز یک کار. «آرامش و سپردن کار به دست خدا»
به خداوند بگویید خداوندا: من از عهده درمان خواهرم بر نمی آیم. درمان او را به تو می سپارم. خودت از راه های حکیمانه خودت راه آن را به من نشان بده. و احساس شما بایستی به طور مداوم خوب باشد و باید بتوانید این تلاش فیزیکی جهت درمان خواهرتان را رها کنید و آرام و با احساس خوب حقیقتا این امر را به خدا بسپارید. برای درمان هیچ کار خاصی انجام ندهید. فقط آرام باشید و با احساس خوب به خداوند درخواست بدهید که خودش راه حل را به شما نشان دهد. فقط به نکات مثبت خواهرتان توجه کنید، انگار نه انگار که او اصلا چنین مشکلی را دارد. کاملا مدتی این تلاش را رها کنید، به هر قیمتی، حتی اگر یک سال دیگر پشت کنکور بماند ، درمان او مهمتر است. یک هفته دقیقا همان طور که گفتم عمل کنید، سپس با خبرهای خوبی به سراغم خواهید آمد.
این متن را بارها بخوانید.
در پناه الله یکتا باشید.

Only god
Only god

با سلام.ممنونم از شما خانم شب خیز.ببخشید خانم شب خیز یه جورایی مشکل خواهرم اورژانسی بود.به همین خاطر عجله داشتم در دریافت پاسخ.
بسیار بسیار سپاسگزارم به خاطر راهنمایی زیباتون.

Only god
Only god

16ساعت از پرسیدن سوالم گذشته.خانم شب خیز عریز لطفا راهنمایی کنید

Only god
Only god

خانم شب خیز لطفا جواب سوال منو بدید .ممنون

زینب ادیب
زینب ادیب

سلام استاد مهربان
مدتیست به الهامات فکر میکنم و از خدا میخوام پاشنه آشیلم را بفههم
میخوام ایده ثروت بگیرم میخوام آرامش بیشتری داشته باشم
و قرآنو باز میکنم آیه های انفاق میاد
سخنرانی گوش میکنم سخنران درمورد انفاق حرف میزند
کتاب میخونم متنی از انفاق کردن برام میاد

فقط نمیدونم چرا هنوز برام مبهم و گنگه
چرا اعتماد نمیکنم به نشانه ها؟

حالا که باید انفاق کنم چطوری و چگونه و چه مقدار؟

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

خداوند به واسطه نشانه ها راه درست را به شما نشان داده است شما به واسطه انفاق و بخشش نمیتوانید به کسب کمک کنید مگر خودتان، چون جهاندار قانون عمل و عکس العمل پیروی می کند، بنابراین شما هر چه را خالصانه انفاق کنید به عشق خدا، به سمت خود شما باز می گردد. این طور نیست که به هر فردی توفیق خوبی کردن و انفاق بدهند، مگر کسانی که خودشان بخواهند. بنابراین همواره تا درخواستی نباشد پاسخی از جانب خداوند داده نمی شود. از خدا بخواهید نور یقین را بر قلب شما بتاباند و توفیق انفاق و بخشش را به شما عطا کند.

Bahar
Bahar

سلام، ایه ۳۷ سوره روم ایا ندیدند ک همانا خدا هرکه را خواهد روزی وسیع کند و هرکه را خواهد تنگ روزی گرداند و در این امر ادله روشنی از حکمت الهی برای اهل ایمان پدیدار است مفهموم ایه رو درست متوجه نشدم، ممنون از توضیحات شما استاد

مریم رضوی
مریم رضوی

سلام استاد عزیزم….
روکش کشیدن روی مبلها و یا کاور کردن اونها در طول استفاده روز مره به منظور خراب نشدن اونها از ذهنیت فقیر سرچشمه میگیره؟یا نه به موضوع عدم لیاقت ربط داره؟این کار درسته یا نه ؟
سپاس از پاسخگویی شما

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

سلام دوست عزیز
ما در جهانی زندگی می کنیم که از فرکانس های ما زندگیمان
شکل می گیرد ، بنابر این نوع فرکانس هر فردی برای
انجام اعمالی که انجام می دهد مهم است
اگر با فرکانس بی لیاقتی روکش مبل می زند اشتباه است
و اگر با فرکانس تمیزی و بهداشت مثبت است
هر چند که می تواند به خوبی حتی بدون روکش مبل از آن
لذت ببرد

مریم رضوی
مریم رضوی

سلام استاد عزیزم..
شما در فایل ۱۲ می فرماید که دلیل موفقیت شما پرداخت بهای سنگین مثل مهاجرت ،استعفا، و خراب کردن پل های پشت سرتون هست که از تمام هم دوره ای های خود موفق تر شدید ..خب اینجا سوالی برای من پیش اومده.. یعنی همه باید همچین بهای سنگینی رو پرداخت کنن؟پس اینجوری که موفقیت راحت و آسون نیست؟به عنوان مثال فردی از وقت هزینه زمان و انرژی بها می پردازه…یعنی این فرد تا بهای سنگین تری پرداخت نکنه موفق نمیشه؟
با این جمله شما من احساس میکنم موفق شدن خیلی سختی و رنج میخواد.
ممنون از شما استاد خوبم

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

سلام دوست عزیز
وقتی انسان به کاری روی آورد که بسیار به آن علاقه دارد ،
تمام کارهایی که در حیطه ی همان کار انجام می دهد از روی
علاقه و عشق فراوان است و به هیچ وجه در ذهنش متحمل رنج
و احساس سختی نمی کند ، و آنچه که بقیه زجر می بینند
خود فرد موفق عشق می بیند ، بنده نیز عاشق این بودم که
رشد کنم و به سعادت و موفقیت برسم ، اما مسیری که انتخاب
کردم نیاز به تجربه ای از جنس روش خودم داشت تا سبک
شخصی خودم را داشته باشم ، بنابراین این طور نیست که
بقیه هم برای رسیدن به موفقیت باید از سبک من استفاده
کنند ، بلکه هر فردی هدفی دارد اما وقتی عاشق کارش باشد
آنچه را که بقیه رنج و سختی می بینند ، او عشق و علاقه می بیند
در خدا شاد و پیروز باشید

Reza.kh
Reza.kh

سلام خانم شبخیز
چگونه میتونم هر لحظه روی خدا حساب کنم نه بنده
جهت شروع کسب و کارم و نداشتن اعتبار در بازار رو به ساختن اعتبار از طرف دیگران و مجوزها کرده ام
لطفا راهنمایی کنید چگونه راهم را هموار کنم و پیش بروم؟

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

سلام دوست عزیز
خداوند نیروی برتری است که در همه ی کائنات وجود دارد ، تمام ذرات هستی شعور الهی دارند ، این نیرو قابلیت این را دارد که هر چیزی را بخواهید برای شما فراهم کند ، بنابراین از خدا بخواهید تا راه را به شما نشان دهد و حتما خداوند شما را اجابت می کند ، بنابراین همواره و در هر لحظه به یاد خدا باشید و تمام سوالات خود را از خداوند. بپرسید خیلی زیبا خداوند. پاسخ گوی شما هست
در خدا شادو پیروز باشید

هدی
هدی

سلام استاد گرامی من یه انسان تحصیلکرده هستم متاهل و دارای یک فرزند از نظر مالی هم مشکل خاصی ندارم مشکل بزرگ من این است که آرامش واقعی ندارم استرس زیادی دارم کوچکترین مساله من رو خیلی بهم میریزه و تمرکزم رو از دست میدم با کوچکترین رفتار بد بچه باهاش بداخلاقی میکنم خیلی دوست دارم عاشق زندگیم باشم و از همه داشته هام لذت ببرم لطفا راهنماییم کنید چکار کنم سپاسگذارم

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

سلام دوست گرامی
شما باید برای رسیدن به آرامش ، از نیروی خداوند استفاده کنید ماهی اگر از تنگ بلور به بیرون پرتاب شود استرس می گیرد بنابراین شما با منبع الهی یعنی خداوند فاصله ی فرکانسی دارید در طول روز مدام از خدا طلب آرامش کنید و با احساس خوب از خدا بخواهید آرامش عمیق الهی را وارد قلب شما کند به میزان نزدیکی شما به منبع الهی ، میزان آرامش شما هم افزایش پیدا می کنند ، لذا از شما دوست خوبم می خواهم که در این فرصت کوتاه دنیا تمام تلاش خود را بکنید تا از نیروی عظیم خدا در پیشبرد زندگیتان استفاده کنید
در ضمن استاد صمیمی در سایت فایلی به نام کنترل خشم دارند لطفاً آن را تهیه بفرمایید تا روش های کنترل خشم را بیاموزید
در خدا شاد و پیروز باشید

مریم رضوی
مریم رضوی

سلام استاد عزیزم….
برای تمرین ۱۰۰ نمره من از ابتدای صبح شروع میکنم و حتی برای کوچک ترین فکر منفی ۵ نمره کم میکنم ولی مشکلی که دارم مثلا بعد از دو ساعت دوباره یادم به تمرین میافته …منظورم اینه که تو طول روز بارها تمرین رو فراموش میکنم و نمی تونم به شکل کامل انجامش بدم چون نیازه هر لحظه حواسم به افکارم باشه و بعد اینکه کلی فکر میاد و میره یدفه یادم میافته و این انگیزرو برای انجام تمرین از من گرفته!چون بارها و بارها وسط روز تمرین رو فراموش میکنم و افکاری که از ذهنم رد شده رو یادم نمیاد
برای این موضوع باید چیکار کنم؟
میشه هر بار که یادم اومد به تمرین اونو یادداشت کنم و لحظات فراموشی رو فعلا فاکتور بگیرم؟
ممنون از شما استاد خوبم

Reza.kh
Reza.kh

این تمرین رو من انجام دادم برای تغییر کلامم و بعد از یک ماه کلامم تقریبا کامل مثبت شد
حساس نشید که هر لحظه افکارتون چیه
در جای جای خانه تصاویر و جملاتی بزارید که با دیدنشون افکار مثبت سراغتون بیاد
یادتون باشه هر نمره منفی یک پاداش برای شماست چون متوجه شدین که چگونه میشرفت کنید

با اجازه مدیریت سایت

مریم رضوی
مریم رضوی

سپاسگزارم از شما دوست خوبم…ممنون از راهنمایی تون .

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

لطفاً یک برگه جلوی چشم خود نصب کنید یا روی دست خود یک ضربدر بزنید تا به یادتان بماند
فایل ها ی تمرکز حواس استان صمیمی را بارها گوش کنید
در ضمن ذهنتان ظاهراً خیلی مشغول است ، خودتان را آرام کنید
آدرس کانال تمرکز حواس:

http://t.me/tamarkozehavas

مریم رضوی
مریم رضوی

سپاس از شما استاد بزرگوارم

سارا
سارا

سلام استاد من در تشخیص احساسم دچار مشکل میشم چون زیاد شک میکنم

برای همین هم 2تا برگه برداشتم،بله و خیر نوشتم و مرتب از خدا میخوام با فال راهنماییم کنه

آیا این کار غلطه

؟

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

سلام دوست خوبم
فال گرفتن صحیح نیست ، لطفاً ابتدا از خدا بخواهید که شما را راهنمایی کند سپس خدا از طریق نشانه ها به شما راهنمایی می کند
البته احساس شما به شما هشدار می دهد که این کار را انجام دهید یا خیر
در خدا شاد و پیروز باشید

مریم رضوی
مریم رضوی

سلام خدمت استاد عزیزم و تشکر ویژه بابت تلاش بی وقفه شما….
استاد عزیزم کسی که مشکل ریزش مو داره((( باید فقط بی توجهی کنه یا نه روی باوری که باعث ریزش مو شده باید کار کرد)))))؟مثلا استفاده از جملات تاکیدی؟
البته بنظرمن زمانی که مشکلی داری و در عین حال از جملات تاکیدی مربوط به همون مشکل استفاده میکنی توجه بیشتر به مشکل جلب میشه.
استاد بنده عمه ام هم مشکل ریزش مو داره و خیلی شدید تر از منه.من در حال حاضر موهام خوبه ولی چون جنس موهام شبیه عمه ام هست گاهی این فکر به ذهنم می اومد که نکنه موهام مثل عمه ام بشه.
حالا با توجه به شرایط من و باور اشتباهم راهکار چیه؟بی توجهی یا عبارت تاکیدی؟ اگر باید از جمله تاکیدی استفاده کنم بهتترین عبارت تاکیدی برای این مسئله چیه؟
با سپاس فراوان از شما

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

همین باور که حتی موهای شما شبیه عمه تان هست یعنی ارثی و ژنتیکی هست موجب شده که ریزش پیدا کند
کافیست باور کنید سالم و سلامت هستید به راحتی حل می شود
البته اگر این باور در ذهن شما باشد شاید باید مدت ها روی ذهنتان کار کنید
این عبارت تاکیدی را مدام بگویید
من هر روز از هر جهت بهتر و بهتر می شوم
در ذهن خود مداوم تجسم کنید سالم و سلامت هستید

و البته باید تمرکز خود را از روی مشکل بردارید روی سلامتی بگذارید ،

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

استاد سلام وقت شما بخیر با آرزوی لحظات خوش برای شما
یه سوال برام پیش اومده بعد از گوش دادن فایل 4دوره راز ثروت الهی.
اینکه فرمودید در حین تجسم از خداوند بپرسیم از چه راهی وچگونه؟آیا با سوال پرسیدن در دفتر زندگی متفاوت است؟؟چه چیزی رو اول تجسم کنیم بعد از خداوند بپرسیم؟
پیشاپیش از پاسخ گویی شما سپاسگزارم

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

با سلام
دوست عزیز هر روشی که به شما احساس بهتری می دهد ، اما هر دو روش هم کاربردی هست و می توانید از هر دو استفاده. بفرمایید
در خدا شاد و پیروز باشید

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

استاد بی نهایت از شما سپاسگزارم.اما من متعهد هستم واز هر دو روش استفاده میکنم.واینطوری نتیجه گرفتم به طور مثال اگر خواسته ام داشتن یک خانه است در فایل تجسم آنرا تجسم و تصویرسازی کنم و خواسته ام را بیان کنم و سپس در انتها از خداوند یکتا بخواهم راه رسیدن وچگونه رسیدن به آنرا و در واقع راز ثروت الهی را به من الهام کند.

عاشق خدا
عاشق خدا

سلام
دوستان گرامی این سوال مهمی هست لطفا دوستانی که توانایی دارن، پاسخ این سوال رو بدن
ممنونم

آرامش الهی
آرامش الهی

سلام استاد عزیز

سوال من این است که چگونه میتوان نفرت از شخصی را از دل بیرون برد و او را بخشید مگر میشود ؟ راهکارش چیست ؟
اگر کسی در بدترین شرایط از خانه بیرونت کرده باشد
به تو تهمت زده باشد
در نزد دیگران با دروغ و افترا تو را خوار و خفیف و بی آبرو کرده باشد
زندگیت را با هزاران فریب هر روز بسوی نابودی بکشاند ( اگر قدرت دست خداست و بس پس چگونه او کسی را رسوا میکند و دیگران نیز باور میکنند و هر روز بر مشکلاتمان اضافه میشود ؟)
چطور میتوان آرام بود و به او در دل عشق ورزید!!!!!! و برایش هر روز دعا کرد و دوستش داشت؟!!!!!!!
بجز این جمله لطفا هر پاسخ دیگری دارید بفرمایید
خودتان او را وارد زندگیتان کرده اید تغییر کنید او هم تغییر میکند یا از شما دور میشود ( چون سالهاست همین روند هست و ذره ای تغییر در او نبوده نه تنها با من بلکه با همه مردم اینگونه بوده ولی نسبتش با من از همه بیشتر است)

عاشق خدا
عاشق خدا

سلام به آیندگان که خواهند خواند و چنین مشکلی دارند
@@@
ببینید مهم نیست این فرد از کجا و چگونه وارد زندگیتون شده و چه رفتارهای کرده و چقدر به شما ظلم کرده مهم اینه آیا می خواهید این شرایط درست شود یا نه؟؟؟؟؟ حتما با خودتون روراست باشید می خواهید یا نه؟؟؟؟
اگر می خواهید پس گوش کنید
باید بهای این خواسته خودتون رو بپردازید
بهای درست شدن این شرایط و رفع این کینه اینه
اولین قدم پذیرش این موضوع هست که خودم با افکارم و باورهایم و عدم عشق ورزیدن و دور شدن از خدا این شرایط رو به وجود آوردم ببینید شمار به هیچ وجه خودتون رو مقصر ندونید شاید باورهایی داشتید و افکاری داشتید که این شرایط کم کم ایجاد شده و این افکار و باورها از طریق جامعه یا خانواده به ذهن شما وارد شده پس شما مقصر نیستید اما شما مسول تغییرش هستید پس تا نپذیرید که افکار و باورهایی درون شما هست که باعث این شرایت شده مدام دنبال مقصر می گردید و تا زمانی که دیگران رو مقصر بدونید کاری هم برای تغییر خودتون نمیکنید چون هنوز مسولیت این افکارتون رو بر عهده نگرفتید یه مثال میزنم متوجه بشید ( صبح از خواب بیدار میشد میبینید جلوی خونه شما پر از آشغال شده در این مورد شما مقصر نیستید و کس دیگری آشغال ریخته اما اما اما این رو بپذیرید که اولا آشغال جلوی خونه شما ریخته شده ثانیا بپذیرید مسولیت تمیز کردن این آشغالها با شماست حتی اگر دیگران این اشغال رو جلوی خونه شما ریختین) پس بپذیرید باورهایی از طریق دیگران در خانه ذهن شما ایجاد شده و شما هم مقصر نیستید اما اما اما مسولیت پذیرش اینکه اولا این باور در شما وجود دارد که باعث این شرایط شده ثانیا مسولیت درست کردن این شرایط با شما هست
بهای دیگه ای که باید بپردازید اینه که شما باید سختی تغییر کردن و تلاش ذهنی و تمرینات رو قبول کنید و بپذیرید که باید تلاش کنید و تمرین کنید تا کم کم شرایط بهتر بشه و تغییر کنه
@@@حالا راه حل
شما یک شبه و یک دفعه ای به احساس عشق و علاقه و بخشش نخواهید رسید چون در تغییر احساسات هم باید تکامل خودتون رو طی کنید
اوایل کینه ای عمیق از اون شخص دارید
بعد می پذیرید که اون شخص خیلی ظالمه
بعد میپذیرید که اگر این شخص این بدیها رو به من کرده به خاطر باورهای خودمه حتی اگر مقصر ایجاد این باورها خانواده یا جامعه بودن این باور در من وجود داره
بعد میپذیرید مسولیت تغییر این باورها با منه حالا احساستون به ان شخص کمی بهتر میشه و از اون شخص متنفر میشد که من این باور رو دارم و این شرایط رو جذب کردم اما چرا این شخص باید ظالم باشه و به دیگران ظلم کنه
بعد میپذیرید که دنیا قانونمنده و هیچ چیز اتفاقی نیست پس این شخص هم مقصر نیست چون اون دستی از دستهای خداونده تا جواب ارتعاش و افکار و باورهای من رو به من برگردونه اما هنوز از او متنفر هستید
بعد میپذیرید برای آرامش خودم هم که شده باید تلاش کنم کمتر به اون شخص و ظلمهاش توجه کنم حتی اگر روزی 1% کمتر بتونم به اون شخص توجه کنم پس دارم موفق میشم و با فکرهای اگاهانه به چیزایی که دوست دارید کمتر احساس تنفر میکنید
بعد از چند روز احساس تنفرتون کمتر میشه چون احساس داشتن نعمتهای بیشماری از سوی خداوند دارید و شکرگذارید و حالا از اون شخص متنفر نیشتید و خشمگین هستید
بعد از چند روز توجه کمتر و کمتر و کمتر به دلسردی میرسید که ای بابا عجب آدمهای نادونی توی دنیا هست که دیگران رو اذیت میکنن یکیش هم به من راست اومده و باعث آسیب به من شده
بعد از چند وقت با توجه بیشتر به نعمتای خداوند و چیزهای خوب زندگیتون احساس عشق بیشتری دارید و دیگه مشغول زندگی زیباتون هستید و اون شخص رو به دست انتقام روزگار میسپارید که خدا بهترین انتقام گیرنده هست و دنیا منظمه و قانون داره هر کسی به جواب کارهاش و افکارش و ظلمهاش خواهد رسید
بعد از چند وقت دیگه احساس میکنید آرامشتون بیشتره و زمزمه های شیطان و احساس تنفر و کینه بهتون غلبه نمیکنه و آرومید
بعد از چند وقت مردم جهان رو دوست میدارید چون خدا آفریده و از روح خدا هستن و اون شخص ظالم هم خدا آفریده
بعد از چند وقت میدونید که اون شخص ظالم هم افکار و باورهای اشتباهی داره که باعث شده هم به خودش هم به دیگران آسیب بزنه و پیش خودتون میگید من که نمیبینم اون آسیب ببینه اون فقط داره ظلم میکنه و آسیب میزنه اما کافیه این رو بدونید سخت ترین و بدترین مجازات ها در درون آدم اتفاق می افته اگر به قلب اون شخص وارد بشید میبینید که قلبش سرشار از ناراختی و خشم و کینه و نبود ارامش هست و اصلا نمیدونه عشق و محبت چه مزه ای داره و این بدترین مجازات هست که در ظاهر شخص دیده نمیشه
بعد از مدتی میسپاریدش به خدا که خدایا من ازش گذشتم خودت مجازاتش کن
بعد از چن وقت به این نتیجه میرسید که اصلا نیازی ندارید مجازات شدن دیگران رو توسط خدا ببینید و میگید خدایا گذشتم ازش با اینکه ادم بدیه و مجازاتش هم نکن چون تو بهترین پاداش دهنده هستی و همینکه به من آرامش دادی دیگه نیازی ندارم اون رو مجازات کنی
بعد از چند وقت دیگه میگید خدایا تو هم ببخشش با این که به من بدی کرده و دل خوشی ازش ندارم
بعد از چند وقت دیگه انقدر اون شخص رو ذلیل و بدبخت میبینید که با باورهای نادرستش زندگی رو برای خودش جهنم کرده میگید خدایا کمکش کن اون هم گرفتار باورهای درونیه اشتباه خودشه و گرفتار نفس خودش هست
بعد از مدتی دیگه دوستش میدارید و برای ارزو و دعاهای خیر میکینید
بعد از چند وقت دیگه حتی میتونید بهش خوبی هم بکنید و بهش محبت کنید که خداوند محبت رو دوست داره و خیر و برکتش رو بهتون بر میگردونه با اینکه اون شخص رو مستحق محبت نمیدونید اما به خاطر خدا بهش محبت میکنید
بعد از چند وقت انقدر وجودتون پر از عشق خدا میشه که میتونید دوستش بدارید و حتی مستحق محبت میدونیدش چون بالاخره یه دونه خصوصیت خوب درونش هست
و بعد به عشق میرسید و بدون انتظار و براحتی عمیقا دوستش خواهید داشت
این مراحل کم کم طی میشه و جالبش اینه هر مرحله که جلو میرید خود به خود رفتار اون شخص هم با شما عوض میشه و در مرحله آخر حتی شاید تمام اشتباهاتش رو بیاد و جبران کنه و عذرخواهی کنه شاید هم از زندگیتون خارج بشه
@@@حالا تمرین
1 سعی کنید با توجه به خوبیها و داشته ها و نعمت هاتون کمتر به این موضوع توجه کنید
2 کتابهای در مورد محبت خدا به بنده هاش بخونید و در مورد زیباییهای خدا بخونید
3 سعی کنید به دیگران که دوستشون دارید بیشتر عشق بورزید مثلا به پدر و مادر و فرزند و همسایه و دوست و برادر و خواهر و … بعد از مدتی قلبتون سرشار از عشق انسانها میشه و بهتر میتونید نسبت به اون شخص هم عشق بورزید
4 از خداوند کمک بخواهید و برای همه بنده هاش دعا کنید و بخواهید که این کینه رو از دل و زندگی شما بیرون کنه
5 به مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست مراجعه کنید کمی بهشون محبت کنید تا عشق درونتون فعال بشه
6 به مراکز سالمندان سر بزنید ببینید انتهای کار همه انسانها حتی ظالمها ناتوانی و از کار افتادگی هست و حس بهتری به بخشایش پیدا میکنید
7 به قبرستان سری بزنید و ببنید سرانجام همگی خواهیم مرد و همه انسانهای ظالم و کسانی که کینه دارند چه خواهد شد و مطمعنا حس اسان گیری و بخشایش در شما زنده خواهد شد
خدا جونم شکرت

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

خیلی عالی بود دوست عزیز.واقعا لذت بردم از پاسخ شما.قدم به قدم وپله پله هنه مراحل رو به زیبایی بیان کردید.سپساگزارم از شما

عاشق خدا
عاشق خدا

سلام
ممنونم از محبتتون و از اینکه در قسمتهای مختلف سایت فعال هستید و وایه ی دلگرمی دیگرانید
مراحل رو بیان کردم چون همین آگاهی و دونستن این مراحل خیلی کمک میکنه که هر شخصی این مشکل رو داره قدم به قدم احساساتی رو که تجربه خواهد کرد بشناسه و بیشتر تشویق میشه برای تغییر و سعی کنه کم کم این احساسات و و این افکار رو درون خودش ایجاد کنه و در نهایت، درک کنه که داره مسیر رو درست طی میکنه و کم کم به آرامش و عشق خواهد رسید
خداجونم شکرت

زینب ادیب
زینب ادیب

بسیار سپاسگزارم استاد

مهناز احمدیان
مهناز احمدیان

سلام.استاددوستان نمیدانم چگونه بپرسم؟پدرم امشب سکته کرده ونصف بدنش فلج شده.دکترهاگفتندفردابایدبره بیمارستان .بستری شه جواب آزمایشش بداس.من نمیدانم چه کنم؟؟؟؟

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلام بانو احمدیان.
بنظر من قطعا این یک امتحان الهی است برای شما.امیدوارم سربلند از این امتحان بیرون بیاید.هرچیزی که تا الان از استاد شب خیز فراگرفتید عمل کنید احساس خوب برابر اتفاقات خوب.توکل وایمان واقعی خودتونو تو این شرایط نشون بدید.سپاسگزاری کنید برای سلامتی پدرتون.توکل به خدا.شفای هر چه زودتر پدر شما را از خداوند یکتا خواستاریم.

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

سلام دوست گرامی
به خدا توکل کنید وقتی امتحان است ، در این شرایط کاری از دستمان بر نمی آید مگر توکل به خداوند و ایمان قوی و خوشبینی به پروردگار
انشالله که خداوند سلامتی ایشان را باز می گرداند ، از خداوند برای ایشان سلامتی را می خواهم

آرزو مرادی
آرزو مرادی

استادان محترم

در مورد عبارات تاکیدی
من چند دوره را باهم شرکت کردم و هر جلسه ازدوره ها عبارات تاکیدی جدیدی به جملاتم اضافه میکنم
الان حدود سیصد چهارصد تا عبارات تاکیدی دارم
باید چجوری روی عبارات کارکنم
یعنی تمام این سیصد وخورده ای رو هروز سه مرتبه تکرار کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

سلام دوست عزیز

چند تا از عبارت ها را به دلخواه انتخاب کنید ، همان را در طول هفته بگویید تا خوب ملکه ی ذهنتان شود ،سپس هفته ی بعد چند عبارت دیگر را

اما در کل وقتی خوب این عبارات را تکرار کنید هر عبارت را در جای معین خود می گویید مثلا خدایا سپاسگزارم بابت سلامت جسمم در هنگام کسالت یا وقتی ناراحت و عصبانی می شوید من آرام و متوازنم لبریز از آرامش و تعادل
در خدا شاد و پیروز باشید

آرزو مرادی
آرزو مرادی

سپاسگزارم استاد عزیز بابت راهنمایی تون
بهترین هارو براتون آرزو میکنم.

wpDiscuz