دوستان عزیزم سلام، وقت همگی شما به خیر و شادی

آیا می دانید که بیشتر کارآفرینان کشورمان با سرمایه های اندک و یا حتی بدون سرمایه یا با بدهی کار خود را شروع کرده اند. همه آنها در یک چیز با هم مشترک بودند. ایده و تفکری داشتند که مدام در فکر خود می پروراندند و “باور و ایمان” داشتند که روزی موفق خواهند شد ایده های خود را عملی کنند. هیچ کارآفرینی را نمی توانید پیدا کنید که با عزم و اراده جدی و با ایمان و پر قدرت مسیر پیشرفت را طی نکرده باشد. از تضادهایی که در مسیر برایش بوجود آمده هراسیده باشد و بگوید تسلیم شدم و ادامه کار را رها کند.

می خواهم به شما بگویم موفقیت در درجه اول نیاز به یک ایده دارد. چون تا بذری در زمین کاشته نشود هرگز گیاهی نمی روید. پس با خود خلوت کنید و بیابید که خداوند چه استعدادی به شما عطا کرده است؟

خیلی از دوستان را می بینم که می گویند، استاد نمی دانم که به چیزی علاقه دارم. دوستان اول از همه باید بدانید که هرگز این اتفاق نمی افتد که خداوند استعدادی را در وجود شما قرار نداده باشد که شما آن را بهتر از دیگران بتوانید انجام دهید. به دنبال یک استعداد خارق العاده و عجیب و غریب نگردید. این استعداد در وجود شما ممکن است بسیار ساده اما بسیار پول ساز باشد.

افراد زیادی هستند که با انجام کارهایی که شاید برای ما و شما خنده دار باشد درآمدهای بسیار زیادی را کسب می کنند. با ساختن عروسک های پارچه ای، با پختن یک غذا به شیوا ای خلاقانه، با خشک کردن سبزی های با کیفیت، با آموزش مطالبی که در آنها تبهر دارند به دیگران، با تشخیص دادن یک نیاز مشتری در کسب و کارشان و برطرف کردن آن، با بیشتر قائل شدن احترام برای دیگران به شیوه ای خاص و خیلی کارهای دیگر …

اما نکته مهم و فصل مشترک همه این اقدامات وجود خلاقیت در آنها است. چون دنیا دنیای فراوانی است. به تعداد ایده های خلاقانه ای که می تواند به ذهن هر شخصی در جهان برسد راه برای ثروتمند شدن افراد در جهان وجود دارد. پس نعمتها و فرصتها در جهان بی نهایت است. هرگز این فرصتها تمام نمی شود. چون جهان بر اساس فراوانی نعمت و ثروت بنا شده است.

هر روز از گوشه کنار دنیا خبری به گوش می رسد که فردی با ایده ای خلاقانه به ثروت رسیده است. یکی با ایده فیسبوک، یکی با ایده تلگرام، یکی با ایده ساخت دستگاه رُبّی، یکی با ایده تاکسی های اینترنتی، یکی با ایده شل کردن بستنی (آیس پک) و هزاران ایده که هرگز تمام نمی شوند و هر روز بیشتر و بیشتر می شوند. پس شما هم باید به این فکر باشید که چرا من از این بی نهایت ایده یکی را بوجود نیاورم و موفق نشوم؟

در این بخش اقدام به راه اندازی صفحه ای کردم که شما دوستان عزیز بتوانید ایده های خود را بنویسید تا دوستانتان آنها را بخوانند و به شما در شکوفا کردن آن ایده کمک کنند. به شما راهکار بدهند، شما نیز به ایده های دوستانتان راهکار بدهید. حتی اگر ایده ای به نظرتان نمی رسد بنویسید که به چه کاری علاقه دارید تا دوستانتان بتوانند در ذهن شما جرقه ای روشن کنند. هم از نظرات دوستانتان بهره بگیرید هم به دوستانتان متقابلا ایده و راهکار بدهید. این گردش ایده ها بسیار به روشن شدن ذهن شما کمک خواهد کرد.

توصیه می کنم با عزت نفس بالا هرآنچه به ذهنتان می رسد را بنویسید و هرگز نترسید که شاید ایده یا صحبتهای شما بی ارزش باشد. این رها سازی ذهنتان به شما کمک می کند تا از بند بسته بودن ذهن آرام آرام رها شوید.

بی صبرانه منتظر ایده ها و راهنمایی های شما به دوستانتان هستم…

لیلا شب خیز

دیدگاه های شما

دیدگاه بگذارید

170 دیدگاه ثبت شده است "ایده های بدون سرمایه"

خبرم کن
Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلاااام عزیزان
✅مشاوره تلفنی داروخانه گیاهی

یادش بخیر قدیما!!!
قدیما وقتی مریض ‌میشدیم مامانای مهربون کمی داروی گیاهی میجوشوندن و با قربون صدقه میدادن بخوریم‌ و فرداش هم حالمون بهتر میشد.
اما حالا دیگه داروهای شیمیایی اومدن و نمیشه راحت و بدون تجویز پزشک مصرف کنیم.

✅راستی چیشد که ما از داروهای گیاهی فاصله گرفتیم؟؟
قبول دارین که خیلی از ماها به خاطر اینکه خواص گیاهان دارویی رو نمیدونیم ازشون استفاده نمیکنیم؟؟؟
حالا میشه از این ضعف اطلاعات یه فرصت برای شروع یه کسب وکار جدید استفاده کرد.

✅راه اندازی یه خط تلفن برای معرفی داروهای گیاهی و در کنارش داروخانه ای که داروهای مورد نیازمون رو بصورت غیر حضوری ازش خرید کنیم.
مثلا من برای سردردهای میگرنی نیاز به دارو دارم با شماره تلفن داروخانه گیاهی تماس میگیرم و اونا داروهای گیاهی که برای سردرد تجویز میشه رو میشناسن …
اما حالا باید ما کجا پیداشون کنیم؟؟؟
روی همون تماس شماره داخلی معرفی میشه که میتونیم داروهامون رو سفارش بدیم برامون بفرستن بعلاوه اینکه مقدار ونوع ترکیب واندازه مصرفش هم بهمون میگن.
در پناه الله یکتا شاد وثروتمند باشید

رعنا
رعنا

سلام دوستان خوبم
اول یه کانال براخودتون درست کنید ویه
اسم قشنگ هم براش بذارید،شمادرقسمت
بازارپوشاک جائی که عمده فروش هستن
چون الان اکثراسفارش میدی باپیک برات
میفرستن.ازاینطرف مشتریهایی که درکانال
هستن شما چندتاازعکسایه لباسها روتو
کانال میذاری وانهاسفارش میدن وشما
چون به قیمت عمده خریداری میکنید
شماقیمت روبالاتر میدهید وقتی هم کسی
سفارش دادشما با عمده فروش تماس
میگیرید وسفارش را میدهید.
شما حلوترپول راازمشتری گرفتیدوبعداز
اون شما استفاده خودرابرداشته وپول
عمده فروش رامیدهید.وشماآدرس مشتری
را به عمده فروش میدهیدوپیک موتوری
سفارش مشتری رامیبرد.
پیشنهادمیکنم شمادوستان اگرمایل به این
کارهستید شماهم پخش عمده داشته باشید.
وهمه این کارها زمانی ایجادمیشودکه باور
داشته باشیم خداوند همه چیزمیشودهمه
کس را وایمان داشته باشیم.
به امیدخدا خودم همین کاررامیخواهم درسال
جدیدشروع کنم به لطف خدا
درپناه خداموفق وپیروزباشید.

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلام دوباره
میری یه سالن سر پوشیده واسه ۱ ساعت کرایه میکنی.
از این سالن های فوتسال و والیبال منظورمه…
میری ۲ تا CD اموزشی که طرف ورزش همگانی ‌رو آموزش میده و ۴ نفر پشتش انجامش میدن رو می خری و نگاه میکنی و یاد میگیری…
میری تو شهر به همه میگی که هروز صبح از ساعت فلان تا فلان ورزش همگانی در سالن فلان.
ورودی نفری هزار الی ۵ هزار تومان بسته به اجاره سالن،چون قیمت ها تو شهرهای مختلف فرق داره. (نگو چرا اینقدر با جزئیات توضیح میدی؟بخدا خیلی ها متوجه نمیشن همین چیزهای ساده رو و میان میپرسن،،والا)
بگم ‌که‌ میتونی ‌ماهانه هم‌ ثبت نام کنی.
روزی ۱۰۰ نفر بیان نفری هزار بگیری،۲۰ تومان هم هزینه اجاره سالن رو کم کنی روزی ۸۰ تومان درآمد داری،یعنی ماهی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان،،۲ برابر یک مهندس!!!!
روزی ۱ ساعت کار کردی،کار که نه بهتر بگم ورزش کردی و به همراهت ۱۰۰ نفر دیگم ورزش دادی و کار مفید انجام دادی و هم برای خودت مفید بودی و هم برای جامعت و بگم که با ۱۰۰ نفر هم آشنا شدی و کل قانون جهان قانون ارتباطات است و هرجا کارت گیر کنه یک آشنا داری…
حالا بزرگتر فکر کن
چندتا سانس اول صبح و آخر شب بزار
لباس و کفش هم کرایه بده
آب معدنی و تغذیه هم بفروش
سرویس رفت و برگشت هم بگیر
برای بدن سازی های محل هم بازاریابی کن
دیگه نگم ‌که طولانی نشه مطلب..‌
به خدا پولدار شدن این چیزی که بعضی تنبلها فکر میکنن نیست
صبح ۲ ساعت زودتر بیدار شو قبل کارت کلاس ورزشی رو اجرا کن برای مردم و پول دربیار
آقا این همه آدم از کجا بیاریم کسی نمیاد
برو مسجد محل،،برو پارک ها،،برو سرای محله برو قبرستون فقط پاشو برو…
کافیه چند مدت وقت بزاری
چون کارت خوبه،اخلاقت خوبه و خیلی ارزون میگیری اینقدر میان که نتونی جواب گو باشی.
آقا ۲ روز انجام دادم کسی نیومد؟
خوب بچه که یک ماهه به دنیا نمیاد،،صبر کن بزار مردم بدونن که کلاس هات چجوریه کم کم میان و بدون اگر بازاریابیت خوب باشه و ۲ روز رایگان هم برگزار کنی با کیک و ساندیس همه شهر میان..
✅هر کاری برای اینکه جواب بده باید روش تبلیغ بشه

آرامش الهی
آرامش الهی

سلام دوستان

کسی میدونه که اگر شخصی طراحی طلا و جواهرات رو بلد باشه تا حدودی چجوری میتونه کسب درآمد کنه و مشتری پیدا کنه و سازنده پیدا کنه ؟

عاشق خدا
عاشق خدا

بهتون پیشنهاد میدم یک هفته هر روز وقت بزارید و از طریق تجسم و عبارات تاکیدی یا … شرایط دلخواه و اشخاص مورد نظرتون رو در ذهنتون ایجاد کنید تا مسیرهای رسیدن به اشخاص درست و راه های صحیح از طریق خداوند براتون باز بشه انشا لله بعد از یک هفته راهش و اشخاص مورد نظر بهتون نشون داده میشن یا حد اقل اگر هم خودتون برید و جستجو کنید به سوی اشخاص درست و خوب که کاملا با شرایط شما سازگار هستن هدایت خواهید شد و بعد از یک هفته به بازار طلا فروشیها برید و ازشون پرس و جو کنید یا در اینترنت بگردید انشالله به مکان مناسب و اشخاص درست رهنمون بشید به امید خدا
خداجونم شکرت

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلام
میدونم پرستار بچه داریم،میشه پیدا کرد و ازین حرفا
ولی من میگم چرا پرستار بچه سیار نداریم
خیلی ها ممکنه خودشون خونه باشن ولی به یکی نیاز داشته باشن چند ساعتی کنار بچه باشه، باهاش بازی کنه و … تا بتونن به کارهای شخصیشون برسن.

بیا دور و اطراف و تو آپارتمان های اطرافت اطلاعیه بزن که میام کنار بچه هاتون در حضور خودتون چند ساعتی کنارشون هستم شما به کارتون برسید.
ساعتی 10 تومن هم بگیری و سه ساعت در روز ، در ماه میشه 900 تومن.
اگه بزرگتر میخوای فکر کنی آژانس پرستار بچه سیار بزن
یعنی چند نفر استخدام کن.
به آژانس زنگ بزنن بگن مثلا یکی میخوایم امروز چند ساعت بیاد پیش بچمون.
شماره اشتراک هم میشه داد.
اینجوری نمیخواد یکی کلی پول پرستار بده بلکه هر وقت خواست یکی میاد.
حالا آژانست فقط 20 تا متقاضی 3 ساعته در روز داشته باشه میشه روزی 600 و میشه ماهی 18 میلیون.
در پناه الله یکتا شادو پیروز وسلامت باشید

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

ایده ی دیگر اینکه با قوطی رب گوجه ی میتوانیم پارچه های دور ریز رو دور قوطی رب بپیچیم و بعد با کمی تزئین جزیی روی ان پارچه بعنوان ظرف نخ و سوزنی درست کنیم و بفروشیم خیلی هم ساده و شیکه

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

ایده ی دیگر اینه کسیکه سمنو بلد باشه درست کنه دست بکار شه و برا عید سمنو توزیع کنه و درامدزایی کنه

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

سلام وقت همگی مملو از آرامش خـــــــدایی
ایده ی که به ذهنم رسید درست کردن سبزه های متنوع در شکلهای مختلف هست دم عیده میتونید درامدی خوبی داشته باشید فقط کمی خلاقیت باید چاشنی این ایده کرد و براحتی درامد زایی کرد

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلام به خستگی ناپذیران و صبوران راه موفقیت پایدار باخدا
استاد شب خیز عزیز و همراهان گرامی سایت استاد لیلا شبخیز
اگه مغازه میوه فروشی دارین و به دنبال خلاقیت واسه جذب مشتری هستین تا جایگاه خودتون رو در بازار تثبیت کنین

چرا میوه پوست گرفته شده تو ظرف تهیه نمیکنین تا وقتی مشتری وارد مغازه میشه بتونه میوه شما رو تست کنه و به صورت کیلو تهیه کنه

یا حتی همون ظرفهای تمیزه و سلفون کشیده میوه یک دسر سالم واسه تامین انرژی نباشه که بتونه خیلی راحت اون رو میل کنه و ازش لذت ببره

خدمات خوب و با کیفیت بودن میوه خودت رو به مشتری ثابت میکنی و مشتری دفعات بعد هم به تو مراجعه میکنه یک دسر سالم واسه همه مخصوصا عزیزانی که بکار مشغول هستن و مشغله زیادی دارن

سرو میوه های پوست گرفته شده در مغازه میوه فروشی به همین راحتی
در پناه الله یکتا خلاق باشید وثروتمند

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلام امروز یک داستان شخصی موفقیت براتون به اشتراک میزارم دوستان گلم
مردی که با آشغال جمع کردن
توانست میلیاردر شود!

انسان‌ها روزانه آشغال‌های زیادی تولید می‌کنند، اما برای دور ریختن این همه آشغال چه کاری می‌توانیم بکنیم؟! یک روز جوانی در کانادا این سوال را از خودش پرسید و می‌دانید که «سوال به ذهن قلاب می‌شود»؛ و حاصلش شد تاسیس یک شرکت آشغال جمع‌کنی که الان ۱۷۵ شعبه در کانادا، آمریکا و استرالیا دارد!
آقای «برایان اسکادمور» در سال ۱۹۸۹ وقتی یک کامیون یدک‌کش آشغال جمع‌کنی را در ونکوور دید، تصمیم گرفت کسب‌وکارش را بر پایه زدودن خرت‌وپرت‌ها و آشغال‌ها ایجاد کند.
او یک کامیون کوچک دست‌دوم را به قیمت ۷۰۰ دلار خرید، و با این شعار که «ما آشغال‌های شما را در یک چشم به‌هم زدن جمع می‌کنیم» کارش را آغاز کرد.
آقای اسکادمور که خودش آن زمان دانشجو بود، وقتی که کسب‌وکارش توسعه پیدا کرد، دانشجوهای دیگر را هم استخدام کرد. بعضی از این افراد، در کوچه‌ها کشیک می‌دادند تا آشغال‌هایی را که توسط شهرداری جمع نشده بود، با خودشان ببرند.
در سال ۱۹۹۳، آقای اسکادمور که یک سال و نیم به فارغ‌التحصیلی‌اش مانده بود، ترک تحصیل کرد تا فقط روی کارش تمرکز کند!
این شرکت حالا با ۱۷۵ شعبه‌اش و بیش از ۱۷۰۰ کارمندش، قراردادهای بزرگ هم می‌بندد؛ و حتی جمع‌آوری و بازیافت زباله‌ها و نخاله‌های به‌جا مانده از حوادثی مثل گردبادها و طوفان‌ها هم به این شرکت سپرده می‌شود.
کامیون‌های این شرکت از سال ۲۰۰۷ به فناوری‌های پیشرفته ارتباطی مجهز شده‌اند؛ از جمله جی‌پی‌اس و امکان ارتباط کامیون‌ها با هم، رهگیری آن‌ها از دور، و همچنین دستگاه‌های کارت‌خوان بی‌سیم برای پرداخت پول. وب‌سایت این شرکت نیز هم‌اکنون با امکانات متنوع از جمله رزرو خدمات و ثبت اینترنتی سفارش‌ها، کار مشتریان را بسیار آسان‌تر کرده است.
تماس تلفنی با این شرکت نیز بسیار راحت است. شماره‌ی این شرکت ?G1-800-GOT-JUNK است که همان نام شرکت نیز است! (?Got junk آشغال دارید؟) و برای گرفتن این شماره، باید عددهای متناظر با هر کدام از حروف را روی صفحه‌کلید تلفن شماره‌گیری کرد. نشانی وب‌سایت شرکت نیز همین است (بدون خطوط تیره و علامت سوال)، و این نشان می‌دهد که مدیر و بنیان‌گذار شرکت چه راهکارها و دید خوبی در زمینه برندسازی و جا انداختن آن داشته است.

الان یه عده ایی پیام میدن منظورت چیه بریم اشغال جمع کنیم
نه دوست عزیز منظور خلاقیت و اولین نفر بودن واسه انجام یه اختراع یا یک تولید و یه کار هست

پایدار بدون پدر مایه دار
در پناه الله یکتا خلاق باشید وثروتمند

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلام دوباره به استاد عزیز و همه همراهان سایت استاد لیلا شب خیز
یک ایده برای خانومهای خانه دار
یا حتی بعضی اقایون
خانومایی که بلدن ترشی و یا کمپوت و مربا درست کنن می تونن با میوه فروشی ها قرارداد ببندن که وقتی میوه فروشه میدونه میوه هاش دیگه فروش نمیره فرداش باید بریزی دور, بیاد با قیمت کم بفروشه, این خانوم ترشی و کمپوت و مربا خوشمزه درست کنه و بفروشه و سود کنه, کسب و کار خانگی. وقتی فروشش خوب باشه میتونه کارشو وسعت بده. اولا دیگه میوه ها حروم نمیشه دوما میوه فروشه ضرر نمیکنه سوما یه کسب درامد هم میشه و البته کارهای دیگه هم میشه کرد.
در پناه الله یکتا خلاق باشید وثروتمند.

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

ایده که تو هر شهری به صورت جداگانه میتونی انجامش بدی.
یک سایت می زنی و توی سایت اعلام میکنی که تمام کارهای روزمره شما از خرید تا خدمات تا هرچیزی رو انجام می دهید…
مشتری خرید داشت میاد تو سایت تو سفارش میده شما میری خریدشو انجام میدی میبری تحویل میدی و پولت رو میگیری.
عقل⛔:مشتری پول نداده،ما خرید میکنیم میبریم آدرس اشتباهی داده و جنس رو دستمون می مونه…؟؟؟
✅برای هر مشتری دفعه اول نیازی نیست که هزینه پرداخت کنه تا به شما اعتماد پیدا کنه و شما و کارتون رو بشناسه،،،از دفعه دوم ابتدا باید هزینه رو پرداخت کنه،،نماد الکترونیک بگیر که راحت بهت اعتماد کنه،،سعی کن دفعه اول مطمئن بشی از مشتریت که واقعی باشه و الکی نباشه و اگرم خدایی نکرده خرید کردی و مشتری آدرس اشتباه داده بود زیاد مشکلی نیست چون این اتفاق خیلی کم میوفته و اگرم افتاد محصولیکه خریدی رو می بری پس میدی،،با صاحب مغازه موقع خرید هماهنگ میکنی که احتمال داره محصول رو تا نیم ساعت دیگه برگردونم….
از در دیگ تا بلبرینگ ماشین و هرچیزی که خواستن شما براشون می خرید و می برید تحویل میدید و دست مزد خودتون رو هم در سایت قید می کنید.
✳️کارهای خدماتی هم‌ انجام می دهید.
یعنی هر کسی هر کاری داشت از رنگ کردن دیوار تا نظافت خونه تا عوض کردن کهنه بچه شما براشون انجام‌ می دهید.
عملا شما و تیم شما همه کاره هستین و کاری نیست که انجام‌ ندین.
ابتدا خودت کار رو شروع میکنی،بعد کم کم با دوستات تیم سازی ‌میکنی و بعد شما می شی در نقش رهبر و مدیر کار و کم کم کارمند استخدام می کنی و کم کم کار خود را گسترش می دی و کم کم کار خود را در شهرهای دیگر هم جا می اندازی و کم کم کل ایران را پاسخگو خواهی بود.
در ماه های ابتدایی اگر روزی ۱۰ تا سفارش هم داشته باشی و برای هر سفارش فقط ۱۰ هزار تومان هم بگیری ماهی ۳ میلیون درآمد داشتی.
خودت مدیر خودت هستی و برای خودت کار می کنی و کارآفرین هستی و هیچ کسی هیچ چیزی نمی تونه بهت بگه.
حالا کارت گسترش پیدا کرده و کارت رو در فضای بیشتری گسترش دادی و سفارشاتت ۱۰۰ برابر شده،درآمد شما نیز ۲۰۰ برابر می شود،چون برای هر سرویس اینبار ۲۰ هزار تومان میگیرید چون کارتان بسیار تمیز و تضمینی است.
درآمد شما به ماهی ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است.
کارت رو گسترش بده و بجز خرید کردن و خدمات دادن وارد کارهای مشارکت در سرمایه گذاری و ساخت هم‌ بشو..
مشتری به تو سفارش بده که حتی برای من خونه بساز یا ماشین مناسب و خوب برام پیدا کن بخر((هر ماشین ۵۰ هزار تومان))،،شما تمام عوامل را دارید و تمام این کارها را انجام‌ می دهید…
در این لحظه درآمد شما به ماهی یک میلیارد رسیده.
دیگه نمیدونم چجوری موانع ذهنی رو بشکونم.این عقل ومنطق بزار کنار.هی نگو کی میاد همچی کاری کنه.روباورهات کار کن دوست من.پاشو حرکت کن.به همین راحتی پول بساز.
در پناه الله یکتا شاد و ثروتمند وسعادتمند باشید.

sajad.borji@gmail.com
sajad.borji@gmail.com

سلام
در مورد ایده میخوام نظرمو بدم
اولا اینکه نمیشه گفت ایده خوب هست یا ن
چون سوال مشکل داره همه ایده ها خوبن

اما نظرم اینه که اگر میخایم ایده یکی دیگ رو بگیم خوبه یا ن
خودمونو جای اون بزاریم
و ببینیم که ایا توی کسب و کار خودمون توی مهارت خودمون میایم اونو پیاده سازی بکنیم ؟
مثلا ایده در مودر فشار خون گرفتن برای پرستارا هست

مثلا منی که طراح هستم ایا حاضرم که یکی بیاد بگه شما اینجا بشین و نقاشی مردم انجام بده کنار خیابون
و بعد نصفشو بده به من

حاضرم ؟
که بعد بیام بگم اره بریم پرستارا رو بیاریم که این کار رو انجام بدن

محمدرضا
محمدرضا

سلام یه ایده به ذهنم خورد که می شود که از طریق اینستا و کانال تلگرام فال بگیرید با یه قیمت مناسب که هر کس بخاد بیا پی وی شما تا براش بگیرید

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلام خدمت استاد گرامی ودوستان عزیز سایت استاد لیلا شبخیز
ایده :میری تو بیمارستانها پرستارها یا بهیار ها که از حقوقشون رضایت ندارن رو جمع می کنی و باهاشون قرارداد همکاری ۵۰-۵۰ میبندی.
✅حتما نباید پرستار یا بهیار باشن،مردم عادی و خودت هم میتونی این کار رو انجام بدی✅
هر کدمشون رو می فرستی دمه یه مسجد یا یه مکان زیارتی یا هرجای شلوغی که میشناسی…
بهشون میگی با دستگاه فشار از این پیس پیسیا که دارن یا خریدن،،فشاره مردم رو بگیرن اونم با فقط ۱۰۰۰ تومان،به گدا بیشتر از ۱۰۰۰ تومان میدن پس پولی نیست که ندن،ندادن هم فدای سرت،نفر بعدی،همه که مشتری آدم نیستن
مجوز و این چیزهام نمی خواد…
✅واسه یه فشارخون گرفتن کسی ازت چیزی نمی خواد،عمل باز قلب که نیست،یه فشار خون سادست،حالا اگر گیر دادن فشار خون طرفم بگیر مجانی براش،اینجا ایرانه✅
پیر مرد،پیر زنها هم که عاشقه اینن که فشارشون رو کسی بگیره و فشارشون رو بدونن.
هر کدوم از کارمندات هروز اگر ۱۰۰ نفر و فقط ۱۰۰ نفر رو فشارشون رو بگیرن ۵۰ هزار تومان تو پول درآوردی،،،۵۰ هزار تومان کارمندت.
یعنی هر کارمندت کمه کم ماهی بهت ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پول میده.
خوده کارمندم ماهی کمه کم ۱ میلیون و ۵۰۰ حقوق از این راه در میاره که نه سختی داره،نه خون میبینه،نه شیفته شبو از این برنامه ها داره،نه سر پرستار داره،نه…..
بزرگتر فکر کن:
حالا ۱۰ نفر رو استخدام کن ماهی ۱۵ میلیون در بیار،،تو خونتم بشین عشقو حال کن.
کمه؟
بزرگتر فکر کن:
۱۰۰ نفر رو استخدام کن ماهی ۱۵۰ میلیون در بیار و تو خونت بشین عشقو حال کن.
کمه بازم؟
بزرگتر فکر کن:
برنامتو کشوریش کن ۱۰۰۰ نفرو استخدام کن ماهی ۱ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان در بیار و دیگه لطفا بشین عشقو حال کنو پرو هم نشو

بزرگتر فکر کن:
آخر سال تو سفر به هاوایی اونجا هم این برنامرو اجرایی کن
با سرمایه صفر ماهی ۱میلیاردو ۵۰۰ میلیون اونم از تو خونت…
آقا؛ خوب از کجا بدونیم که کارمندم پول مارو میده؟از کجا بدونم تو جیب خودش نمیزاره؟

کارمند تو است،برات کار میکنه پولتو میده وگرنه نمی تونه برات کار کنه،عین یک کارمند تو شرکت که تو مدیرشی….اصلا بزرگ فکر کن از کارمندت روزی ۵۰ هزار تومان بخواه،اگر ۵۰۰ هزار تومان هم زد نوش جانش،بگو ۵۰ هزار تومان تورو بده بقیش ماله خودش،والا…

میبینی که میشه،اردک دیروز عقاب فردا باش بخدا شده بخدا میشه فقط عقل رو برای یک سال خاموش کن،همین عقله لعنتی هست که بدبختت کرده،چون همه چیز رو تحلیل میکنه و چون برنامه ریزی شده برای نه گفتن فقط دنبال نشدن ها است…
برای پولدار شدن باید دیوانه و عاشق باشی،بگی میشه و هر مانعی اومد بزنیش کنار چون می خوای به عشقت برسی..
پس یا علی،خدا با ماست
در پناه الله یکتا شاد باشید ثروتمند باشید وسعادتمند

آرامش الهی
آرامش الهی

سلام دوست عزیز
کودوم پرستار تحصیل کرده و عاقلی حاضر میشه با یک فشار سنج وایسه جلو در مسجو و لب جوب و کنار خیابون و هی به مردم التماس کنه که بیان و فشارشونو بگیره ؟
دوما آیا اینکه ما دائم بخواهیم فشار مردم و اونم پیرمرد و پیرزنای بیچاره رو بگیریم تفکر ترس از بیماری و استرس و نو جون مردم نمیندازیم؟
سوما کار باید علاوه بر درامدزایی واقعا باری از رو دوش کسی برداره
ارزش ایجاد کنه
چیزی به کسی یاد بده
هدف فقط پول دراوردن نیست خدمت است
واقعا اینکه من بدونم الان دقیقا فشارم ۱۲ رو ۸ هست یا ۱۲ رو ۸/۵ چه ارزشی برای من ایجاد میکنه
یا چه خدمت رسانی به من شد واقعا
این کار چه دردی و درمون میکنه ؟ مخصوصا که الان باب شده هر کاری مد میشه هر آدمی بدون تخصص میره و انجامش میده و فک کنید به یه بنده خدای ساده هم اشتباهی بگن فشارت خیلی بالاست و اونم باور کنه همون جا پس میوفته بعد اون جنازه رو چیکار میکنید ؟
قصدم توهین نیست واقعا
اما هر ایده ای که ما رو به پول برسونه و به ذهن برسه آیا باید عملی بشه ؟

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

سلام خدمت استاد مهربونم و دوستان گرامی شبتون مملو از آرامش خــــــــــدایی
ایده یی که به ذهنم اومد
هر کسی تو یه رشته یی که درس خونده بالاخره توی یکی از درسها قویتره مثلا ریاضی میتونه اعلام کنه کانال بزنه گروه بزنه و بگه من تدریس میکنم هم بصورت گروهی هم بصورت خصوصی این یک پله ترقی برا خودشه و شامل درآمدی خوب میباشد
پس باید از هر چیزی که بلد هستیم کمال استفاده رو ببریم
یا حق ✋

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلام به همه عزیزان استادان عزیز وهمراهان سایت استاد شب خیز
افرادی که تو شمال ویلا کرایه‌ میدن ویا بقیه شهرها
این ملحفه و پتو های یک بار مصرف را نیز میتونن بفروشن.
البته این ایده رو همه میتونن ازش استفاده کنند حتی مغازه های لباس فروشی….
ایده: پک ‌مسافرتی کامل
میریم‌ مسافرت حوله نبردیم،میریم مسافرت مسواک نبردیم،خمیر دندون یادمون رفته،شامپو و و…..
یک پک کامل از لوازم مورد نیاز که تو هر شهری این لوازم میتونه متفاوت باشه،مثلا تو شمال لباس مخصوص دریا،تو مشهد تسبیح،تو مسیر عزاداری ها به سمت عراق چفیه و و و…
این پک رو تو چند مدل و قیمت مختلف آماده کن (پک معمولی،پک همراه با حوله و ملحفه،پک همراه با….) توی یک بسته بندی رنگی خوشگل و بهداشتی و تو مغازت بزار برای فروش،حتی تو تهران و شهرهای
بزرگ هم می تونی این پک رو بفروشی چون مردم شهرت مسافرت میروندو چون قیمت پکت بسیار به صرفه است و وسایل داخلش تکمیل ازت این پک رو می خرند که بی دغدغه و بهداشتی به مسافرت بروند چون خیلی ها حوصله اینکه تک تک این وسایل را بخرند را ندارند.
یادت نره که پک لاکچری مخصوص هم بزنی.
در پناه الله یکتا شاد وموفق باشید وثروتمند.

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

ایده ی بعدی
میتوانیم از شیشه بری های شیشه های دور ریز رنگی ساده ، مشجر رو بگیریم و با خورده شیشه ها دور قاب عکس ،آینه ،گلدان و هر چیز دیگه یی رو تزئین کنیم و بفروش برسونیم اینم با کمی خلاقیت در چیدمان شیشه های ریز و کمی رنگ آمیزی میتونیم فروش خوبی رو داشته باشیم

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

ایده بعدی
کسی که کار فتوشاپ رو بلد باشه براحتی میتونه در مدارس حضور پیدا کنه و در مراسمات مختلف عکس از بچها بگیره و عکسها رو فتوشاپ کنه
که این عکسها اعم از ورودی مدارس ،عیدها ،روز یلدا ، جشن تکالیف بچها وووو…..به صورت تقویم یا کارت پوستال یا روی شاسی یا هر چیز دیگه یی کاربرد داره میتونه استفاده کنه
و براحتی و کمی خلاقیت در فتوشاپ این ایده پر درآمد میباشد هم برا خانمها و هم برای آقایون

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

یه ایده ی دیگه که به ذهنم رسید ویه نفر این چیز رو به ما هدیه کرد اینه که با سنگهای ریز و خوشکل و صدف ها ریز و درشت و هر چیزی که کنار ساحل و در دریا پیدا میشه رو روی به تیکه سنگهای دریایی دیزاینش کرده و یه اسپری براق کننده روی ان زده خیلی شیک و فانتزی و بدون هزینه
فقط یه سفر باید بروید کنار دریای نیلگون خلیج فارس ☺ تا کلی ثروتمند شوید .

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

ایده دیگه با تیکه پارچه های دورریز و کوچک میتوانیم وسایل سنتی چهل تیکه اعم از زیر لیوانی زیر بشقابی زیر قاشق و چنگالی زیر گلدانی و….. خیلی چیزهای دیگر درست کنیم و در نمایشگاههای سنتی فروشیها بفروش برسانیم فقط کمی خلاقیت باید چاشنی این ایده باشه که عالی میشه .

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

ایده ی دیگری که به ذهنم رسید با پوست آبمیوه های پاکتی قدیمی ها که جنس نسوز داره میتونیم زیر منقلی و سفره قندی درست کنیم و بفروش برسونیم حتی این سفرهایی که با پوست آبمیوه درست میشه میتونیم برا زیر اجاق گازهایی که تو حیاط آشپزی میکنیم پهن کنیم که وقتی با روغن چیزی سرخ میکنیم روغن روی کاشی ها نریزه و خیلی راحت میتونیم بشوریم این سفره رو و کاشی ها هم روغنی نمیشه که پاک نشه

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

سلام خدمت استاد عزیزم و همه دوستان گرامی سایت راه موفقیت پایدار با خدا
ایده یی که در ذهنم اومد با تهیه تیکه چوبهای دور ریز از نجاریها میتوانیم با آنها باکس هایی از سایز کوچک و متوسط و بزرگ درست کرد و با یک اسپری رنگ و کمی خلاقیت بر روی این باکسهای درست شده آنها رو بفروش برسانیم
چیز خواسی نمیخواد تیکه چوب های دور ریز نجاریها کمی چسب چوب و اسپری رنگ و کمی خلاقیت که روی آنها پیاده کنیم من حتی خیلی خیلی ساده فقط با کمی اسپری رنگ هم دیدم بفروش میرسونن خیلی ساده و شیک

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلام سلام سلام به همه دوستان عزیز وهمراهان سایت استاد شبخیز
ایده اجاره لباس مجلسى

لباس مجلسی زیاد داری؟؟؟

دیدین بعضیا اگه نون شبشون رو نداشته باشن اما لباس مجلسیشون همیشه جوره

دیدین این لباساى شیك و نازنین رو فقط توى یك مجلس استفاده میكنند

دیدن که بعضی دیگه حاضرند یه لباس خوب پیداکنند که فقط یه شب تو مجلس بپوشند

خب وقتشه زود تر دست بكار شى و از این فرصت استفاده كنى و پول پاور كنى و هر چى پول تا حالا خرج كردین صد برابرش رو بدست بیارید

خب چطورى

كارى نداره فقط كافیه یك كانال تلگرام یا اینستاگرام بزني و لباس مجلسى اجاره بدى

قیمت هر لباس مجلسى با كیف و كفش و …حداقل 500 تومنه شما هر یك از اینا رو میتونى حداقل 50 اجاره بدی حالا خودت حساب کن که چقدر میتونی ازش پول در بیاری
به همین راحتی
در پناه الله یکتا شاد وپیروز وسعادتمند وثروتمند باشید

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

️ایده تولید لباس برای حیوانات خانگی از لباسهای بی مصرف
۲ تا بساز فروختی ۱۰ تا بساز فروختی یدونه چرخ خیاطی میخری روزی ۲ ساعت وقت میزاری تولیدو بالا میبری.
حالا کجا بفروشیم؟
الان یه سری مغازه ها هست که غذا حیوانات خانگی و لوازم مثل قفس و قلاده میفروشن،، ۵ تا میبری میدی بهش میگی بفروش بعد اگر فروختی پولشو بهم بده،،این طریق بازاریابی میکنی بعدش خودشون سفارش میدن
همچنین اینستاگرام تبلیغ میکنی،از اینترنت عکس سگ و گربه با لباس های شیک دانلود میکنی میزاری ویترین اینستاگرامت..

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلام دوستان وهمراهان گل سایت استاد شب خیز
وقت شما بخیر ونیکی ایام بکام
یکی دیگه از روش هایی که میتونین ازش درآمد عالی داشته باشین داشتن یه کانال با موضوع خدمات اقامتی به مسافران و توریست. شما به راحتی میتونین یک لیست از هتل ها وکسانی که در شهرهای مختف هتلدار هستن و یا ویلا و سوییت اجاره میدن از سایت گوگل تهیه کنین، و به راحتی باهاشون تماس بگیرین ،صحبت کنین و باهاشون توافق کنین که در ازای هر مشتری که شما واسشون میفرستین بابت هر شب سکونت به شما پورسانت بدن و با کمال میل میپذیرن . حالا باید یک کانال تشکیل بدین و داخل کانال هزینه اقامت در هتل،ویلا و سوییت در هر شهر رو بنویسین ، عکس های محل اقامت رو بزارین و امکاناتش رو توضیح بدین و در نهایت قیمت اجاره بابت هر شب و آی دی خودتون برای هماهنگی. به همین راحتی میتونین یه درآمد عالی از این روش داشته باشین ، خیلی ها بر این باورن که این کار فقط در فصل های تابستان و بهار پر رونق هستش ، این طبیعیه که در این فصل ها کار رونق بیشتری داره اما در پاییز و زمستان هم شهرهایی هستن که مورد استقبال مردم قرار میگیرن مثل: کیش، قشم ، سرین اردبیل به خاطر چشمه های آبگرم و خیلی از شهرهای دیگه و اینجوری در کل سال شما درآمد خودتون رو دارین. همچنین پیشنهاد میشه که در هر شهری که میخواین خدمات اقامتی به مشتریاتون ارایه بدین جاذبه های گردشگری اون شهر هم معرفی کنین. حالا ممبرگیری رو شروع کنین که از طریق تبلیغات بنری، ممبرگیری به روش نوتیفیکیشن، درج آگهی در سایت هایی که رایگان درج آگهی میکنن و خیلی از روش های دیگه و بعد از یه مدت هم تبادلات. زمانی که کانالتون رشد کنه علاوه بر اینکه از خدماتی که ارایه میدین درآمد عالی دارین میتونین تبلیغات تورهای مسافرتی رو در ازای دریافت مبالغی در کانالتون درج کنین.
در پناه الله یکتا شاد باشید سالم باشید خلاق باشید و ثروتمند وسعادتمند در هر دو جهان

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلام دوباره به بزرگان عزیز وارجمند سایت استاد شب خیز
ایده امشب:
یکی دیگه از روش هایی که میتونین ازش درآمد عالی داشته باشین داشتن یه کانال با موضوع خدمات اقامتی به مسافران و توریست میباشد شما به راحتی میتونین یک لیست از هتل ها و با کسانی که در شهرهای مختف هتلدار هستن و یا ویلا و سوییت اجاره میدن از سایت گوگل تهیه کنین، و بها اقامت در هتل،ویلا و سوییت در هر شهر رو بنویسین ، عکس های محل اقامت رو بزارین و امکاناتش رو توضیح بدین و در نهایت قیمت اجاره. باهاشون تماس بگیرین ،صحبت کنین و باهاشون توافق کنین که در ازای هر مشتری که شما واسشون میفرستین بابت هر شب سکونت به شما پورسانت بدن و با کمال میل میپذیرن . حالا باید یک کانال تشکیل بدین و داخل کانال هزینهارو بابت هر شب و آی دی خودتون برای هماهنگی. به همین راحتی میتونین یه درآمد عالی از این روش داشته باشین ، خیلی ها بر این باورن که این کار فقط در فصل های تابستان و بهار پر رونق هستش ، این طبیعیه که در این فصل ها کار رونق بیشتری داشته باشه اما در پاییز و زمستان هم شهرهایی هستن که مورد استقبال مردم قرار میگیرن مثل: کیش، قشم ، سرین اردبیل به خاطر چشمه های آبگرم و خیلی از شهرهای دیگه و بدین ترتیب در کل سال شما درآمد خودتون رو دارین. همچنین پیشنهاد میکنم که در هر شهری که میخواین خدمات اقامتی به مشتریاتون ارایه بدین جاذبه های گردشگری اون شهر هم معرفی کنید. حالا نوبت این رسیده که به روش هایی که در پکیج یاد گرفتین ممبرگیری رو شروع کنین که از طریق تبلیغات بنری، ممبرگیری به روش نوتیفیکیشن، درج آگهی در سایت هایی که رایگان درج آگهی میکنن و خیلی از روش های دیگه و بعد از یه مدت هم تبادلات. زمانی که کانالتون رشد کنه علاوه بر اینکه از خدماتی که ارایه میدین درآمد عالی دارین میتونین تبلیغات تورهای مسافرتی رو در ازای دریافت مبالغی در کانالتون درج کنین. پس از طی مراحل بسیار ساده برای کانال کد شامد که مبنی بر مجوز داشتن کانال از وزارت ارشاد میباشد، اقدام کنید. و در بخش بیو کانال کد شامد رو به همراه لینک استعلام احراز هویت کانال به نمایش بزارین و بنویسین کانال دارای نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال و مجوز از وزارت ارشاد میباشد.
در پناه الله یکتا شاد وثروتمند وسعادتمند باشید

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلام دوباره به همه همراهان سایت استاد شب خیز
امیدوارم حالتون عالی باشه.درمورد 3 کامنت مشابه قبلیم ازتون عذر میخوام حقیقتش اول ثبت نمیشد 3بار امتحان کردم بعد یک دفعه سیستم سایت هر 3بار ثبت کرد.
اما ایده امشب
نمیشه خرماهارو قبل بسته بندی هسته شو برداشت تا انقد حواسمون به هستش نره که نره تو گلومون!راحترهم هستیم!
یکی بیاد خرمارو با این فرمت و بدون بهم خوردن فرم ظاهریش هسته شو دربیاره و با بسته بندی شکیل بده بیرون!رو پاکتشم بنویسه خرما بدون هسته!هم خودش تبلیغ میشه و مردم کنجکاو میشن هم وقتی میخرن راضی ترن و همیشه این نوع رو استفاده میکنن
اینکه واسه مراسم ختم گردو میذارن لای خرما و کلی وقت میگیره
حالا تو بیا همین کارو انجام بده با بسته بندی،حتی میتونی بجای گردو مغزای دیگه ای بذاری مثل پسته یا بادوم!
و یا میشه خرمارو تو بسته بندی کوجیک تر مثلا ۵عددی و اسه یک بار مصرف عرضه کرد
من خودم الان 48 عدد خرمارو دقیقا در ظروف یکبار مصرف کوچیک 5 تایی دسته بندی میکنم و بسته ای 1000 تومان میفروشم.کافیه باور کنید که میشود.
در پناه الله یکتا دوستان خوبم

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلام به استاد گرامی و تمام دوستان وهمراهان گرامی سایت
جااب بودبرام که ایده های خانم ها خیلی متنوع تر هست از آقایون که این هم از قدرت خلاقیت و شهود خانم هاست که قوی تر هست نسبت به آقایان.خیلی عالیه دوستان واقعا مسیر خیلی زیبایی هست امیدوارم عمل گرا هم باشیم.
یکی از روشهای کسب درآمد جمع آوری و فروش اطلاعات در زمینه خاص هست اینترنت منبع بی پایان و متنوعی از اطلاعات رایگان در هر زمینه هست و این فرصت استثنائی رو برای شما فراهم میکنه که در هر زمینه ای که علاقمند هستین و یا فکر میکنین دیگران نیاز دارن به اون اطلاعات کمی وقت صرف کنید و یه مجموعه از اطلاعات را جمع آوری کنید و دسته بندی کنید و به دیگران عرضه کنید بسیاری از افراد تونستن از فروش همین مجموعه ها به سودهایی خیلی بالایی برسن مجموعه شما میتونه شامل فایلهای دانلودی متن ویدیو و صوت باشه که میتونید داخل یه کانال خصوصی تلگرام دسته بندی کنید و لینک اون رو به قیمت دلخواه خودتون و یا بر حسب ارزش مجموعه به دیگران که خواستار اون اطلاعات هستن بفروشین همچنین میتونید به صورت سی دی و دی وی دی هم محصولات رو دربیارید و به شیوه پستی برای کسانی که خواستار مجموعه هستند ارسال کنی.
امیدوارم همه لحظاتتون پر باشه از خداوند یکتا…:)

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلام به استاد گرامی و تمام دوستان وهمراهان گرامی سایت
جااب بودبرام که ایده های خانم ها خیلی متنوع تر هست از آقایون که این هم از قدرت خلاقیت و شهود خانم هاست که قوی تر هست نسبت به آقایان.خیلی عالیه دوستان واقعا مسیر خیلی زیبایی هست امیدوارم عمل گرا هم باشیم.
یکی از روشهای کسب درآمد جمع آوری و فروش اطلاعات در زمینه خاص هست اینترنت منبع بی پایان و متنوعی از اطلاعات رایگان در هر زمینه هست و این فرصت استثنائی رو برای شما فراهم میکنه که در هر زمینه ای که علاقمند هستین و یا فکر میکنین دیگران نیاز دارن به اون اطلاعات کمی وقت صرف کنید و یه مجموعه از اطلاعات را جمع آوری کنید و دسته بندی کنید و به دیگران عرضه کنید بسیاری از افراد تونستن از فروش همین مجموعه ها به سودهایی خیلی بالایی برسن مجموعه شما میتونه شامل فایلهای دانلودی متن ویدیو و صوت باشه که میتونید داخل یه کانال خصوصی تلگرام دسته بندی کنید و لینک اون رو به قیمت دلخواه خودتون و یا بر حسب ارزش مجموعه به دیگران که خواستار اون اطلاعات هستن بفروشین همچنین میتونید به صورت سی دی و دی وی دی هم محصولات رو دربیارید و به شیوه پستی برای کسانی که خواستار مجموعه هستند ارسال کنی.
امیدوارم همه لحظاتتون پر باشه از خداوند یکتا…:)

wpDiscuz