میلاد صمیمی

قانون جذب چیست؟؟؟

حتما شما هم زیاد شنیده اید که می گویند چندسالی است که قانونی کشف شده است به نام قانون جذب، که می گوید اگر شما به خواسته های خود فکر کنید، آنها وارد زندگی شما خواهند شد.

در واقع این قانون به یک روند بسیار طبیعی و منطقی در مورد رسیدن به خواسته ها و آرزوها اشاره می کند، اما به دلیل درک نادرست از طرز کار این قانون، متاسفانه قانون جذب دستخوش تبلیغات سوء و حتی تمسخر تعدادی از افراد قرار گرفته است.

این به این علت است که برخی افراد به علت درک نادرست و عدم شناخت صحیح از هر موضوعی ممکن است آن موضوع را زیر سوال ببرند و یا حتی به نظرشان خنده دار و غیر منطقی باشد.

قانون جذب نیز از آن دسته موضوعات است که نیاز به شناخت و درک ژرف تری جهت استفاده از آن برای رسیدن به خواسته ها را دارد.

در واقع قانون جذب نمی گوید که اگر شما به آرزو یا خواسته ای در زندگی تان فکر کنید آن خواسته یا آرزو وارد زندگی تان خواهد شد، بلکه می گوید اگر شما به شیوه های مختلف بتوانید به خواسته خود توجه کنید، به طور مثال در مورد آن صحبت کنید، بنویسید، گوش کنید، مطلب بخوانید، تجسم کنید، شما آرام آرام به همراه یک سیر تکاملی وارد مدار خواسته خود خواهید شد.

همچنین توانایی کنترل احساس خوب در حین توجه کردن به خواسته هایتان نیز بسیار موضوع مهمی است و نیاز به تمرین و ممارست دارد.

پس می بینیم که در مورد درک این قانون بسیار صحیح و دقیق، اشتباهات زیادی صورت گرفته است که اگر آنها را شناسایی کنیم به شناخت خوبی از نحوه دستیابی به آرزوها در زندگی مان دست خواهیم یافت.

در این فایل صوتی به شرح کامل و جامع قانون جذب و نحوه عملکرد آن پرداخته ام. امیدوارم که با دقت، به مطالب این فایل بارها گوش کنید تا به درک صحیح و دقیقی از این قانون زیبا در زندگی خود دست یابید.

مطمئنا نظرات و ایده های شما دوستان عزیزم می تواند برای سایر دوستانتان نیز راه گشا باشد.

میلاد صمیمی

مدرس تغییر و تحول فردی

1
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
leyla.rajabi18@gmail.com Recent comment authors
  اطلاع از پاسخ های جدید دوستان  
اطلاع بده
leyli
leyli

سلام استاد عزیز ب خاطر فایل ساده ودلنشینتون صمیمانه سپاسگذارم