میلاد صمیمی

موفقیت چیست ؟؟؟

تعاریف متعدد و متفاوتی از موفقیت وجود دارد. برخی افراد موفقیت را در رسیدن به پول فراوان می دانند. برخی از افراد اعتماد به نفس بالا را موفقیت می دانند. برخی رسیدن به سلامتی کامل در زندگیشان و غلبه بر بیماری مزمن خود را موفقیت می دانند و …

در واقع انسان ها همیشه در زندگی به دنبال نداشته های خود می گردند. 

به خاطر دارم که تضاد های زندگی ام در گذشته آنقدر زیاد بود که تقریبا در تمامی جنبه های سلامتی، مالی، روابط و اعتماد به نفس به شدت به دنبال موفقیت بودم. بسیار مطالعه و تلاش کردم تا در این جنبه ها تغییر کنم. اما هرچه بیشتر می گذشت بیشتر سرخورده و نا امید می شدم. چون احساس می کردم رسیدن به موفقیت در هر کدام از این جنبه ها بسیار مشکل و طاقت فرساست.

تا این که با دیدگاهی آشنا شدم که می گفت برای موفق شدن نیاز به سختی کشیدن نیست. باید بتوانی برای رسیدن به هر موفقیت در هر زمینه ای از مسیر رسیدن به موفقیت هایت لذت ببری. موفقیت یک مسیر است، یک مقصد نیست.

نیاز نیست بعد از تحمل سختی های بسیار روزی در آینده از راه برسد که موفقیت را در زندگی ات مشاهده کنی و آن وقت بگویی “بله بالاخره به دستت آوردم و دیگر سختی ها و رنج ها تمام شد.”

چقدر این جمله برای شما آشناست؟؟؟ این الگویی است که افراد بسیار زیادی از جمله افراد موفق بسیار به آن اعتقاد دارند.

اما نظر من چیز دیگریست. با من در این فایل صوتی همراه باشید.

از دیدن نظرات شما خوشحال می شوم زیرا دوست دارم که از نتایج عمل به این دیدگاه در زندگی تان با خبر شوم. همچنین دیدگاه های شما می تواند برای سایر دوستانتان نیز راه گشا و انگیزه بخش باشد.

میلاد صمیمی

مدرس تغییر و تحول فردی

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  اطلاع از پاسخ های جدید دوستان  
اطلاع بده