اطرافیان منفی گرا …

برخی از دوستانی که به جمع خانواده صمیمی ما اضافه می شوند، در ابتدا با شور و شوق فراوان شروع به گوش دادن به فایل ها می کنند و احساس بسیار خوبی را تجربه می کنند. چون احساس می کنند که به دنیایی جدید وارد شده اند که تمامی آنچه را دوست داشتند و به آنها احساس خوبی می دهد را یافته اند.

به واسطه همین شور و اشتیاق و احساس خوب نتایج در زندگیشان آرام آرام پدیدار می شود و با پیدایش نتایج احساس بهتری پیدا می کنند. ولی برخی از افراد بعد از مدتی به علت محیط منفی و افراد منفی باف اطرافشان فشاری را تحمل می کنند که آنها را تحت تاثیر خود گذاشته و احساس و اشتیاق آنها را برای ادامه کار کمرنگ می کند.

تفاوت موفقیت و شکست…

این جا همان مرز کلیدی و مهم موفقیت و شکست است. مرزی که در آن باید بتوانید کنترل ذهن خود را از دست نداده و تمرکز خود را به روی ادامه کار بگذارید و اجازه ندهید صحبت ها و رفتار اطرافیان منفی گرا شما را از ادامه کار منصرف یا دلسرد نماید.

این نکته بسیار مهم را یادآور می شوم که کار کردن روی خودتان و تغییر باورها کاری است که باید تا پایان عمر انجام دهید، چون همان طور که در مسیر موفقیت پیش می روید شیطان نیز تمام تلاش خود را می کند که شما را به شکل های گوناگون از ادامه کار باز دارد.

باورهای محدود کننده در هر زمینه ای، مانند علف های هرزی است که در ذهن خود داشته اید و شروع به حرس کردن آنها کرده اید ولی اگر از آنها غافل شوید و کار کردن روی باورهای خود را متوقف کنید، آن علف های هرز دوباره شروع به جوانه زدن می کنند. پس با اشتیاق و احساس خوب هر روز و هر لحظه روی خودتان کار کنید و تنها از قانون برای موفقیت خود استفاده کنید. این کاری است که من هر روز و هر لحظه با عشق در حال انجام دادن آن هستم.

میلاد صمیمی

با اطرافیان منفی گرا چه کار کنم؟

3
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
3 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
fariba torabiساراصدیقه Recent comment authors
  اطلاع از پاسخ های جدید دوستان  
اطلاع بده
fariba torabi
fariba torabi

سلام استاد
ممنونم ، مثال هایی که گفتید چقدر شبیه به چیزهایی بود که من تجربه میکردم ، این که گفتید سعی کنید حرف های منفی از ما بگذره و به دیوار میخوره ، خیلی درست بود چون من دقیقاً تصور می کردم یک دیوار نورانی بین من و اطرافیانم است که هر حرفی میگن دیوار نورانی تبدیل به نور میکنه و به من تحویل میدهد.
الآن هم بعد از مدتی انگاراز حرف های آنها بزرگتر شده ام اصلاً برای من مهم نیست ، یا تاثیری بر روی من نداره. نمیدونم چی بگم؟
امیدوارم دیگران هم به این حد از رشد برسند

سارا
سارا

سلام استاد صمیمی توضیحاتون در این فایل بسیا عالی بود ومروره دوبار ه شد برام خیلی ممنونم خدا خیرتون بده

صدیقه
صدیقه

سلام صبح تون بخیر بسیار ممنونم از این فایل شفافی که اینقدر واضح همه چی رو تو اون توضیح دادین سپاسگزارم خیلی عالی بود چقدر ممنونم که سوال های ما برای شما مهم هست وشما خیلی خوب اونا روبیان میکنین چشم همه سعی وتلاشم رو برای ای حس خوب وهمیشگی بیشتر میکنم من مطمئن با وجود تمام راهنمایی های شما موفق میشم
بازم ممنونم روزتون خوش