میلاد صمیمی

روابط عالی با اطرافیان

داشتن روابط خوب با اطرافیان نعمت بسیار بزرگی در زندگی ماست. به طوری که زمانی که ما ارتباطات خوبی با اطرافیان از جمله همسر، فرزند، پدر و مادر و دوستان، حتی افراد غریبه داشته باشیم، این ارتباط خوب باعث بوجود آمدن آرامش عمیق و احساس بسیار خوب در زندگیمان خواهد شد و این احساس خوب، خود عامل بسیاری از اتفاقات خوب دیگر از جمله:

سلامتی، پیشرفت در کسب و کار و بالا تر رفتن عزت نفس در ما نیز خواهد شد.

در این فایل صوتی به ارائه تکنیک هایی فوق العاده جهت بهبود روابط با اطرافیانمان پرداخته ام.

از شما دوستان عزیزم دعوت می کنم که به این فایل صوتی به دقت گوش کرده و تکنیک های آن را انجام دهید و نتایج استفاده از این تکنیک ها یا تجربیات خود در رابطه با این موضوع را برای ما و دوستانتان در پایین همین صفحه در قسمت نظرات سایت بنویسید.

میلاد صمیمی

مدرس تغییر و تحول فردی

3
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
3 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ArezuMoradiمهدیزهرا رجبی Recent comment authors
  اطلاع از پاسخ های جدید دوستان  
اطلاع بده
ArezuMoradi
ArezuMoradi

سلام به استادان عزیز و
همگی دوستان همراهم

استاد بابت این فایل بسیار سپاسگزارم
مثل همیشه عاااالی
ممنون که تجربیاتتون رو در اختیار مامیذارین
البته بنده دوره روابط رو هم دارم
تمام مطالب عالی هست البته که فقط ما باید به این قوانین عمل کنیم و باور داشته باشیم که خودمون میتونیم زندگیمون رو همونجور که میخوایم تغییر بدیم به شکل دلخواه

براتون بهترینها رو در دنیا و آخرت آرزومندم

مهدی
مهدی

سلام

من هم خواستم تشکر بکنم. من هم یکی دو روزی هست که دارم کم و بیش استفاده می کنم (متاسفانه یادم می‌رود که همیشه استفاده کنم) و به همون اندازه‌ای که استفاده کردم نتیجه گرفتم و واقعا هم نتیجه گرفتم. خیلی خیلی از شما تشکر و قدردانی می کنم. انشاالله که خداوند همیشه راهنمای شما باشد. به امید روزی که بتوانم بیشتر از آموخته‌هایم استفاده کنم.

عالی بود این فایل و این دو تکنیکی که فرمودید. خیلی خیلی ممنونم.

زهرا رجبی
زهرا رجبی

سلام ب استاد آقای صمیمی وخانم شب خیز عزیزم استاد عزیزم فایل روابط بی نظیر بود از دیروز چندین بار گوش دادم از اون روز دارم تو زندگی اجراش میکنم تکنیک فوقوالعاده موثره و عالی هستش استاد عزیزم از این رو ک گرفتار دغدغهای جامعه شدیم وخود گرانبهامونو فراموش کردیم ودر مجازی پستهایی میبینیم ومیخونیم و با کسایی هم صحبت میشیم وبا ارتعاش نامناسب کسایی رو وارد زندگیمون میکنیم ک یادمون میره زندگیرو میشه قشنگتر زندگی کرد اگه بجای صفحای نامناسب مجازی و آگاهانه دور شدن از دوستان اطراف ک هیچ منفعتی ندارن بلکه آلارم خطر هم هستن دور بشیم و اینترنتمونو برای فایلهای با ارزش مایه بزاریم مطمئنن زندگیمون ب نحو احسن جوری ک میخاییم رقم میزنیم استاد عزیزم بابت فایل باارزشتون بی نهایت سپاسگزارم همچنان دارم ب توصیه های ارزشمندتون عمل میکنم و قسم ب خدا ک عالی جواب میده هم خودم آرامش میگیرم هم ب راحتی خواستهام براورده میشه از نظر احترام و خیلی چیزایی ک ب زندگی وروابط مربوط میشه تازه تو این دوروز اتفاقهای قشنگ برام افتاده و مطمنم اگه عمل کنم میتونم همه زندگیمو ب نفع خودم کنم
براتون آرزوی ثروت سلامت سعادت وخوشبختی هم دراین دنیا وهم در اخرت دارم شادباشید ومنتظر فایلهای بینظیر بعدیتون هستم