برنامه ریزی ذهن - میلاد صمیمی

تا به حال به این فکر کرده اید که اساسی ترین وجه تمایز بین انسان و سایر موجودات در چیست؟

بله، مهمترین وجه تمایز قدرت تفکر کردن ما انسانهاست. آیا این وجه تمایز به صورت اتفاقی و یا بدون هدفی خاص به انسان اختصاص داده شده است؟ قطعا این طور نیست. 

این موضوع مهم باید ما را به فکر فرو ببرد که هدف خداوند از اعطای این نعمت بزرگ به انسان چه بوده است؟ چه میزان استفاده صحیح از قدرت تفکر انسان را به سطوح بالاتری از موفقیت در تمامی جنبه ها سوق خواهد داد؟

در این فایل ویدئویی به بررسی دقیق و علمی موضوع قدرت فکر و توانایی برنامه ریزی کردن ذهن پرداخته ام و شرح داده ام که طی چه پروسه ای انسان قادر است ذهن خود را برنامه ریزی صحیح کرده، تا بتواند استفاده مطلوب را از قدرت تفکر کردن خود ببرد.

قطعا فکر مناسب نتایج مناسب، و فکر نا مناسب نتایج ناماسب را در زندگی افراد بوجود خواهد آورد.

تنها عامل مهم، توانایی برنامه ریزی مناسب ذهن جهت دستیابی به قدرت تفکر صحیح است که در ادامه منجر به اخذ تصمیمات صحیح و نتایج دلخواه در زندگی خواهد شد.

افراد بسیار زیادی در سرتاسر جهان از مشکلات بسیاری در رنج هستند. ولی تفاوت این افراد با سایر افراد دیگر در چیست؟

بله، آنها نمیتوانند از قدرت تفکر خود به طرز مناسبی استفاده کنند. آنها آموزش های مناسب را ندیده اند. تنها عامل برنامه ریزی کننده ذهن آنها شنیده ها و گفته های اطرافیان آنهاست. طبیعتا نتیجه زندگی آنها نیز نباید چیزی بهتر از زندگی اطرافیانشان باشد.

پس انسان می تواند آموزش های جدید ببیند و با برنامه ریزی صحیح ذهن تصمیمات مناسب و در ادامه نتایج دلخواه خود را در زندگی اش رقم بزند

ما انسانها موجودات دست و پا بسته ای نیستیم. ما اراده و قدرت رقم زدن زندگی مان را داریم. این نیز وجه تمایز ما با سایر موجودات است که از همین قدرت تفکر در ما سرچشمه می گیرد. پس از امروز تصمیم به آموزش دیدن در زمینه برنامه ریزی صحیح ذهنمان کنیم تا بتوانیم زندگی مان را به نحوی که خودمان دوست داریم در تمامی زمینه ها از جمله، ثروت، سلامتی، روابط با اطرافیان، ارتباط با خداوند و … بسازیم.

دوره برنامه ریزی ذهن به بررسی دقیق موضوع نحوه تفکر کردن صحیح بر طبق قوانین ثابت جهان هستی می پردازد. نتیجه تفکر صحیح، توانایی اخذ تصمیمات صحیحی است که بتواند ما را در زندگی به اهداف مد نظر خودمان برساند. نه اهدافی که دیگران برای سعادت شما در نظر دارند. زیرا این اصیت ذهن است که هر طور که برنامه ریزی شود، همانگونه اتفاقات را در زندگیتان رقم خواهد زد.

این دوره آموزشی در حدود ده جلسه به موضوع نحوه برنامه ریزی صحیح ذهن می پردازد. من در هر یک از جلسات این دوره به بررسی عواملی خواهم پرداخت که بواسطه آنها بتوانید ذهن خود را برنامه ریزی صحیح کنید و تفکرات غالب خود را تغیرات اساسی دهید. زیرا زمانی که تفکرات غالب شما تغییر کند تصمیمات جدیدی در زندگیتان خواهید گرفت که همین تصمیمات باعث رخ دادن اتفاقات جدید در زندگیتان خواهد شد.

  • این دوره بسیار مناسب برای دوستانی که تازه به جمع ما پیوسته اند است. زیرا در این دوره به صورت ریشه ای و از ابتدا به بررسی مبانی علوم موفقیت خواهیم پرداخت. لذا این دوره فرصت بسیار مناسبی است برای دوستان تازه وارد شده به جمع ما که قصد دارند با اراده پا در مسیر صحیح موفقیت بگذارند و زندگی خود را در تمامی جنبه های آن متحول کنند.
  • همچنین دوستانی که با برنامه های ما همراه بوده و از دیگر محصولات ما نیز استفاده کرده اند می توانند با شرکت در این دوره نه تنها با این دوره ارزشمند کلیه آموزش ها را مرور کنند، بلکه از نتایج جدیدترین تحقیقات و تجربیاتم نیز استفاده کنند تا بتوانیم در کنار هم مسیر موفقیت و پیشرفتشان را بهتر و بهتر کنیم.

در واقع این دوره، دوره ای است که افرادی که بسیار مشتاق و با اراده برای تغییر شرایط زندگیشان هستند، در انتهای دوره کاملا تغییر را در جنبه های روابط، آرامش، درک قوانین و کارکرد جهان، ارتباط بهتر با خداوند، و در مجموع نحوه تفکر صحیح جهت اخذ تصمیمات صحیح در زندگیشان احساس خواهند کرد.

به شما قول می دهم که این دوره ارزشمند زندگیتان را در تمامی جهات تغییر خواهد داد همان طور که زندگی بسیاری دیگر از دوستانتان را تا به امروز تغییر داده است.

میلاد صمیمی

مدرس علوم موفقیت

6
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
2 Comment threads
4 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
مهناز احمدیانآرامشآرامش با خــــــدا Recent comment authors
  اطلاع از پاسخ های جدید دوستان  
اطلاع بده
آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

سلام خدمت اساتید عزیز و دوستان گرامی و موفق و مثبت اندیشم انشاالله زندگی هاتون پر باشه از رنگ خدا

بسیار خوشحال و خرسندم که خداوند توفیق داد در دوره ی جدید هم شرکت کنم تا آگاهی هام هر روز بیشتر و بیشتر شه تا به موفقیتهای عالی دست پیدا کنم

به اساتید عزیز و بزرگوارم بابت ارتقا سایت تبریک عرض میکنم انشاالله که هر روز شاهد رشد و پیشرفت شما عزیزان باشیم و ما هم با شما رشد کنیم انشاالله …

این فایل عالی بود استاد پر از اگاهی های ناب بود که شما آموزش دادین و باز هم اگاهی های نابتون رو در اختیار تک تک ماها قرار دادین بینهایت سپاسگزارم و مطالب رو خیلی عالی و موشکافانه توضیح دادین و جواب بعضی از سوالهام رو گرفتم ممنونم …

در پناه اغوش گرم الهی شاد و پیروز باشید انشاالله ☺

مهناز احمدیان
مهناز احمدیان

سلام استادصمیمی واقعافایل بی نظیری بود.ابتداکه فایل رابازکردم جواب هامختلفی برااولین سوالتون دراین فایل اومدوقتی خوب گوش دادم متوجه شدم خیلی نکات عالی روشماتکرارکردید.ازجمله اینکه ادم بایدمواظبه نشست وبرخاست هاش باشه یاهمون مواظبه ورودی هایه ذهنش باشه.واقعاهم همینطوره.من خودم به شخصااول اینکه اومدم ازخداوندتشکرکنم بعدم شمااساتیدعزیزبابت آموزش هایه عالیتون چراچون خیلی برام جالب بودکه پدرم که درهفتم همین برج فوت کردندمن خودم روکه نگاه میکردم به هیچ وجه گریم نمیگرفت چون کاملاباین موضوع کناراومدم.وواقعادربعضی موارده مراسم هایه ختم پدرم به زورگریم میگرفت مدام احساس میکردم یکی بهم میگه احساس خوب برابربااتفاقات خوب.یک جاهایش واقعاخودموبسیارکنترل میکردم یک جاهایم به طوره ناخودآگاه تغافل میکردم ووقتی به خودم میومدم همون جامتوجه میشدم به خاطره باورهایه قبلیه که بعضی جاهاکنترله ورودی هایه ذهنموندارم.الان واقعاباجرات میگم ازروزی که پدرم فوت کردندواقعاازخودم بسیارراضی هستم.چون هیچ غمی رادرلم ندارم.ازخدامیخام وقتی یکی ازبستگان فردی فوت میکندانقدرباخودش هماهنگ باشدکه هیچ غمی رانتواندبه دلش راه دهدوباخدایه خودش هماهنگ باشد.درست است اولش کمی سخت اس من هم همینطوربودم اماواقعابرام جالبه هیچ احساس دلتنگی برایه پدرم ندارم.فقط وقتی یاده خاطراتش میفتم میگویم خداوندپدرم تورابیامرزد.الهی هرکجاهستیدروحتان شادباشدودرارامش به سرببرید.واقعاازشماواستادشب خیزسپاسگزارم ازاینکه توانستم به این درک برسم که بافوت پدرم به راحتی بااین موضوع کناربیایم.وخداروهزاران مرتبه شکرمیکنم

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

سلام مهناز عزیزم تسلیت عرض میکنم انشاالله روح پدرتون شاد باشه و قرین رحمت پروردگار ….
واقعا دختر با ایمانی هستین احسنت عزیزم انشاالله روز به روز در تمام جنبه های زندگیتون موفق تر و پیروز تر باشید

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست خدا هست خدا هست☺❤

مهناز احمدیان
مهناز احمدیان

سلام دوست عزیزم تشکرمیکنم ازلطفتون

سپاسگزارم ازلطفی که به بنده دارید.سپاسگزارم ازدعاخیره زیباتون واسه بنده که لطف داریدبه بنده.همچنین انشالله شماهم سعادتمندباشیددردنیاوآخرت.

❤❤❤

آرامش
آرامش

سلام مهنازجان تسلیت میگم
انشاالله خدابه شماصبرجمیل بده
خدارحمت کنه پدرخوبت که چنین وخترباایمانی داره
برات بهترینهاراازخداوندخواستارم
دوستت دارم دوست عزیزوخوشحال که باشمادوستان باایمان همراه هستم

مهناز احمدیان
مهناز احمدیان

سلام دوست مهربانم سپاسگزارم ازلطفتان،سپاسگزارم که به پدرم لطف زیبایی دارید.
من هم واسه شماسعادت دردنیاواخرت روخواستارم.
من هم شمادوست مهربان رادوست دارم.❤خداروشکرکه خوش حال هستیدانشالله همیشه خوش حال وشادباشید.
شماعزیزبهترین هستیدکه افرادی مثل خودتان راهم جذب میکنید