معجزه سپاسگزاری

فایل جدید استاد صمیمی (به همراه معرفی دوره پیشرفته کلاس های آنلاین)

خوب بودن هنر است.

چرا می گویم خوب بودن هنر است؟ چون تقریبا باورها و اعتقادات تمام افراد بر اساس آموزه ها و باورهایی که از خانواده، دوستان، جامعه، رسانه ها و …. دریافت می کنند، ساخته می شود و این باورها و تفکرات غالب ما در مورد مسائل مختلف است که باعث می شود ما بتوانیم به خواسته های خود در زندگی دسترسی پیدا کنیم یا نه.

به عنوان مثال فردی که باور دارد افراد جامعه گرگ هستند و نباید به آنها بیش از حد نزدیک شد، چطور می توانید دوستان خوبی برای خود در همین جامعه پیدا کند؟؟؟

یا فردی که باور دارد که در جامعه ایران امکان رشد و موفقیت مالی برای فردی که سرمایه خاصی ندارد، میسر نیست چگونه می تواند علی رغم میل به موفقیت، در جامعه ایران موفق شود؟؟؟

از آن رو فردی که باور دارد می توان با تلاش و ایمان به خداوند و طی کردن مسیر تکاملی خودش، با استفاده از استعداد و توانایی که خداوند به او عطا کرده به موفقیت برسد، در شرایطی قرار خواهد گرفت که امکان رسیدن به آن موفقیت میسر خواهد شد.

پس تفاوت در باورهای افراد است و بقیه کارها را خداوند طوری رقم خواهد زد که ما حتی هم اکنون نمی توانیم تصورش را نیز بکنیم.

  • شرایط، اتفاقات، آدم ها، ایده ها و … تنها در مسیر فردی اتفاق می افتد که باور دارد می توانید در هر شرایطی به موفقیت دست پیدا کند.

انسان ها به طور ذاتی از مسیرهایی پیروی می کنند که راحت تر، سریع تر و بی دردسر تر باشد، این می تواند یک ویژگی مثبت و هدایت گر برای افراد باشد، اما متاسفانه در اکثر موارد افراد به علت پیروی از هوای نفس خود، تمایل به استفاده از سریع ترین و راحت ترین مسیر را دارند. و نتیجه طبیعی چنین طرز تفکری هیچگاه موفقیت و رسیدن به خواسته ها نخواهد بود. چون جهان هستی خداوند طوری طراحی شده است که فردی که تلاش برای تبدیل شدن به انسانی بهتر را دارد، به این معنی که از هوای نفس خود دوری کند و در مسیر مشیت خداوند قرار گیرد، صد درصد می تواند به موفقیت دلخواه خود دست یابد. و فردی که بخواهد با طبعیت از هوای نفس خود به موفقیت برسد یا هرگز به موفقیت نخواهد رسید یا تنها به صورت ناپایدار دستاوردهایی را خواهد داشت.


یک خبر خوب

دوره پیشرفته کلاس های آنلاین بر اساس و پایه آموزش های مقدماتی کلاس های آنلاین و با موضوع استخراج قوانین ثابت الهی از قرآن به زودی راه اندازی خواهد شد.

2
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ایمان نوروزی Recent comment authors
  اطلاع از پاسخ های جدید دوستان  
اطلاع بده
ایمان نوروزی
ایمان نوروزی

سلام مجدد. وقتتون بخیر و شادی باشه. ما هم دوستتون داریم. دوره ای که پایه اش بر اساس قرآن باشه مطمئنا بی نظیر میشه. خدا هزار مرتبه شکر که به اینجا هدایت شدم. امیدوارم که دوستان عزیز دیگه ای هم که این متن رو میخونن، به این مسیر هدایت بشن. به راه مستقیم، راه کسانی که به آنها نعمت داده شده است. خیلی خوشحالم، همه دوستان این جمع صمیمی با قدرت تو این مسیر ثابت قدیم باشیم و به زودی از معجزاتی که وارد زندگیمون میشه با هم صحبت خواهیم کرد. امروز من فقط داشتم به قرآن فکر میکردم و الان واقعا خوشحالم به خاطر اینکه این دوره جدید رو خداوند به واسطه دستای قدرتمندش برامون برگزار خواهد کرد. خدایا شکرت، شکرت، شکرت.

ایمان نوروزی
ایمان نوروزی

سلام. من هنوز فایل رو نگاه نکردم؛ ولی پیشاپیش تبریک میگم و ایمان دارم که این دوره در نوع خودش بی نظیر خواهد بود. خیلی جالبه که امروز داشتم به این موضوع فکر میکردم که تمام آیاتی از قران رو که عبارت لاخوف علیهم و لاهم یحزنون دارن رو هر روزی چندتاشو تو نظرات بنویسم با معنی. که دیدم ایول دوره جدید بر اساس قرآن هستش. خدا رو شکر به خاطر این هم زمانی و هم مکانی. خدایا شکرت؛ شکرت؛ شکرت.