6 گام تا افزایش سه برابری درآمد در طی یک سال:

دوستان عزیز سلام، وقت همگی شما بخیر و شادی

قرار است که در شش گام به صورت روزانه فایل ها را گوش کرده تا آگاهی های آن جزئی از وجودمان شود.

هر روز یک گام بر روی سایت قرار داده خواهد شد.

استفاده از هر چیزی بهایی دارد و بهای استفاده از فایل های رایگان درج نظرات، برداشت ها و آگاهی های شما و اشتراک گذاری آنها با سایر دوستانتان است.

منتظر نظرات ارزشمند شما دوستان عزیز در قسمت دیدگاه های همین صفحه هستیم.

20
دیدگاه بگذارید

19 Comment threads
1 Thread replies
8 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
ساراایمان نوروزیrozaمیلاد صمیمیمهدی Recent comment authors
  اطلاع از پاسخ های جدید دوستان  
اطلاع بده
سارا
سارا

ای بهترین وزیباترین ثروتم سلام

سلام خدمت همگی عزیزان شبتون خوش

وقتی ثروت را میخاهی برای رضای خدا زمین واسمان مسخر تو میشه تا به هدفت برسی وموفق بشی وهر چه که تو به سمت پول میری ثروت از تو دور میشه پس چه بهتره هست که تو خدارو برای خودش بخای نه در خواست هایت وهر لحظه اورا بخوانی ودر عشق او جذب شوی وخالص بشی
همگی ما با عوض کردن باور هامون میتوانیم به سر چشمه عشق الهی ثروت برکت رحمت نعمت وفراوانی وصل بشیم چون خدا عادل هست وهر کس که به خدا ایمان داشته باشه وبا خدا هماهنگ باشه به سر چشمه وصل میشه خدایا شکرت که تو پارتیه منی هم بهترین ثروتم هستی وهم به سرچشمه رحمت بی پایانت وصلم وهم زندگیم در کنار تو پراز ارامش لذت شده شکرت که وظیفه ی بندگی را برمن سهل و آسان نمودی

سارا
سارا

ای خالق خوبم سلام

سلام خدمت همگی عزیزان روزتون پراز ارامش

خدایا شکرت بابت اینکه من ارزشمندم ولایق بهترینها هستم وبنده ی خوبتم از وقتی که ارزشمندی را اموختم وخودمو لایق بهترین رستورانها و غذاهای با کیفیت ولباس های خوب عالی واز بهترینها باید نصیبم بشه خداوند مرا در مسیرهای بهترینها هدایتم کرد وچه احساس خوبی دارم که من ارزشمندم وچقدر دیگران به من احترام میگذارند وهمیشه ادمهای خوب مهربان درمسیرم هستن خدایا شکرت که مرا افریدی تا تورا بشناسم وهدایتم کردی تا خوب باشم وخوب زندگی کنم ولذت ببرم

ایمان نوروزی
ایمان نوروزی

سلام به همه دوستای خوب و نازنین.
گام پنجم: احساس لیاقت و ارزشمندی
همه ما بندگان خوب خداوندیم و خدا همه ما رو عاشقانه دوست داره و همیشه برای بخشیدن ما آماده است؛ نسبت به ما رحمان و رحیمه. ما همه بندگان خوب خداوندیم و لایق هم صحبتی با خداوندیم. لایق دریافت نعمتها و الهاماته خداوندیم. پس خودمون رو عاشقانه دوست داشته باشیم.
در پناه خدای مهربون باشین.

roza
roza

سلام به همه دوستان همراه
گام سوم:سپاسگزاری با ایمان و باور قلبی

وقتی خدارو باور کنی و بابت نعمات ریز و درشت زندگیت شاکر باشی وبگی خدایا شکرت که همه مخارج زندگی و کارم رو تأمین میکنی و بدونی خدای ثروت روصدا بزنی هرچی بخوای فراهمه ته دلت محکم میشه مث امروز من که میخواستم وسایل کار بخرم واقعا هیچ پولی نداشتم اول یکم شیطان نجواهایی کرد که فکرم مشغول بشه اما سریع ذهنمو جمع و جور کردم و گفتم توکل بر خدا .ان شاالله خوب است و خیروخدا موکولش کرد به فردا و انداخت به دل آبجیم که فعلا صبر کنیم و منم با خیال راحت نشستم به گوش دادن فایلها.
نتیجه این بود که بعدازظهر مشتری داشتیم و هزینه ها رو نقد از قبل کامل واریز کرد .خدایا شکرت شکرت شکرت که همیشه و هر لحظه کنارمون هستی و مخارج زندگی مون تأمین میکنی.
در پناه الله یکتا شاد،پیروز و مؤفق باشین.

سارا
سارا

سلام ای خدای برکت فراوانی

سلام خدمت همگی عزیزان شبتون خوش

واقعا وقتی ایمان داشته باشی که همیشه نعمت وفراوانی برکات هست بیشتر نعمتها به سمتت میاد ودراین جهان پراز برکت کمبود معنایی ندارد هر وقت پولی خرج میکنم مطمئنم که که چندین برابرش به حسابم واریز میشه … ومیشه
وقتی در مدار خدا قرار میگیری بمحض در خواست به خودی خود به اسانی نعمت ثروت به سمتت میاد واجابت میشی فقط لازمه در خواست بدی ورها کنی رها کردن یعنی اینکه فکر کنی اون خواسته ی تو هم اکنون اجابت شده
مثلا … وقتی من لباس مورد علاقه ام رو خریدم ودر اختیار دارمش دیگه بهش فکر نمیکنم چون دارمش ..پس فکر کنید که او خواسته ونعمت رو دارید …. این میشه رها کردن

خدایا شکرت و سپاس گزارم سپاس گزار م سپاسگزارم بابت علم رها کردن

خدایا شکرت و سپاس گزارم سپاس گزار م سپاسگزارم بابت برکات نعمات بی پایانت

خدایا شکرت و سپاس گزارم سپاس گزار م سپاسگزارم بابت فراوانی نعمت وتنوع انها

خدایا شکرت و سپاس گزارم سپاس گزار م سپاسگزارم بابت اینکه هر وقت پولی خرج میکنم چندین برابر اون به حسابم واریز میشه

ایمان نوروزی
ایمان نوروزی

سلام به همگی.
گام چهارم: باور فراوانی
یکی از بهترین باورها برای رسیدن به آرامش و در مدار خدا قرار گرفتن اینه که باور کنیم از همه چیز به مقدار نامحدود برای همه وجود داره و نعمتهای خدا هیچ وقت پایانی نداره. همیشه فرصتهای بهتر و بهتری هست که وجود داره؛ همیشه روشهای بهتر و ساده تری برای قرار گرفتن در مدار نعمتها و ثروتها وجود داره. به لطف خدای مهربون امروز ۳۰۰ هزار تومان سود فروش محصول داشتم. خدایا شکرت بابت نعمتهای بی نهایتت. پس هر وقت پولی خرج کنیم؛ فقط کافیه بگیم ده برابرش از راههای حکیمانه وارد حسابم میشه. در واقع وقتی پولی خرج میکنیم داریم جا رو برای دریافت پول بیشتر باز میکنیم و باید با احساس خوب باشه. تو همه تمرینها مهم داشتن احساسه خوبه.
در پناه امن الهی باشین.

مهدی
مهدی

سلام

خیلی عالی بود. من هنوز در گام دوم هستم. واقعا چیزهایی عالی این دو تا فایلی که تا حالا گوش کردم داشت برام. خیلی ممنون از شما خانم شبخیز و استاد صمیمی. سعی می کنم روزانه اینها رو گوش بدم و هر روز یک گام به جلو هم داشته باشم.

پیشنهاد می کنم اون متن تلگرام رو که نوشته بودید بهای این فایلهای رایگان، رو هم در بالای این صفحه قرار دهید تا به هنگام دیدن این فایلها اون متن یادآوری برای تعهدمان باشد.

“دوستان عزیزم سلام
اگر از فایل های رایگان استفاده می فرمایید ، هر کدام بهایی دارد ، و بهای گوش دادن به فایل های رایگان گذاشتن نظرات زیبا و ارزشمند شما در همان صفحه محصولات رایگان است ….”

با تشکر فراوان

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

سلام خدمت عزیزان و دوستان ثروتمند با خدا ☺❤
تمرین دوم: تعهد نامه
انشاالله
من خانم آرامش با خدا متعهد میشوم
از تاریخ ۹۸/۹/۲۲ تا تاریخ ۹۹/۹/۲۲ درآمد خودم را سه برابر افزایش دهم
ثروتمند شدن معنویترین کار دنیاست

در خدا شاد و پیروز و ثروتمند در خدا باشید

ایمان نوروزی
ایمان نوروزی

سلام به همه دوستای خوبم.
گام سوم: سپاسگزاری
یکی از شاه کلیدهایه باز کردن در گنجینه نعمتها و ثروتها سپاسگزاری هستش؛ چرا؟ چون وقتی که به یاد بیاریم چه نعمتهایی رو داریم و فقط بابت چیزهایی که داریم سپاسگزار باشیم؛ به صورت طبیعی در مسیر رسیدن به خواسته های بزرگتر هم قرار میگیریم.
خدایا شکرت به خاطر لیوان چایی که مینوشم.
خدایا شکرت به خاطر آبی که در طول روز ازش استفاده میکنم.
خدایا شکرت به خاطر نعمت گاز.
خدایا شکرت به خاطر سقفی که هست و رختخوابی که دارم.
چرا اینقدر به خاطر چیزهایه به ظاهر ساده و بدیهی شکرگزاری کردم.
به این خاطر که به خودم یادآوری کنم که همین الانشم تو هر شرایطی که باشیم کلی نعمت و چیزهایه خوب داریم که باید به خاطرشون سپاسگزار باشیم. چرا که؛ شکر نعمت؛ نعمتت افزون کند. و بتونیم به راه کسانی هدایت بشیم که بهشون نعمت داده شده؛ چطوری؟ با حمد و سپاسی که مخصوص فقط و فقط و فقط خدای مهربونه.
رزاق یکیه و بقیه واسطه هستن. اگه جایی مشغولی اون رئیس نیست که داره حقوق میده؛ اون فقط دست خداست؛ کارفرما دست خداست؛ مشتریها دست خدان؛ روزی رو خدا میده بقیه فقط دستان خداوند هستن.
خدایا شکرت؛ به خاطر کوچکترین نعمتها باید خیلی شکرگزار بود تا ظرفمون بزرگ و بزرگتر بشه. من که دیگه عادت کردم و ناخودآگاه بیشتر وقتها میگم خدایا شکرت. مثلا به نوید چیزی میدم بخوره میگم به به خدایا شکرت. بیرون رو بهش نشون میدم میگم به به چه آسمونی؛ خدایا شکرت؛ چه هوایی خدایا شکرت.
هر کدومون الان میتونیم لیستی بلند بالا و تموم نشدنی از نعمتهایی که داریم رو بنویسیم. فقط باید چشامون رو باز کنیم.
در پناه خدای مهربون باشین.
دوستتون دارم. خدانگهدار.

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

تعهد
اگر در زندگیت فقط یک چیز داشته باشی موفق خواهی شد و آن هم متعهد بودن است.

تعهد به اینکه ❤باید موفق شوی .
تعهد به اینکه ❤باید ثروتمند باشی.
تعهد به اینکه ❤باید روابط عالی داشته باشید
تعهد به اینکه ❤باید در آرامش باشی ….
هرگاه توانستی واژه تعهد را بفهمی و در تک تک سلولهای بدنت نفوذ بدی که این ” حق طبیعی تو هست و باید به آنها برسی ….
❤ تو در همان لحظه موفق میشوی.
❤ تو مورد عنایت لطف خدا قرار خواهی گرفت .

ایمان نوروزی
ایمان نوروزی

سلام.
گام دوم: تعهد
واقعا نوشتن معجزه میکنه؛ تازه کمک میکنه که وقتی نتیجه میگیریم به خودمون یادآوری کنیم که از کجا به کجا رسیدیم و این باعث میشه که بتونیم نتایج بزرگتری رو تجربه کنیم.
درآمد اول صفر
بعد ماهی چند صد تومن
بعد ماهی ۲ تومن
و همینطور آروم آروم افزایش پیدا میکنه و بعد از چند سال میشه شاهد نتایج مالی بزرگی بود؛ اینکه در مسیر باشیم و تکاملمون رو طی کنیم.
به خدای مهربون میسپارمتون.
در مسیر باشین و پایدار و متعهد.

ایمان نوروزی
ایمان نوروزی

سلام به همگی عزیزان.
گام اول: مسئولیت پذیری؛ ما وقتی مسئولیت کامل هر اونچه رو‌ که تجربه میکنیم میپذیریم؛ در همه زمینه ها؛ سلامتی؛ ثروت و روابط؛ معجزات شروع به رخ دادن میکنه؛ چون قدرت خالق بودن خودمون رو قبول میکنیم و میتونیم اتفاقات رو خلق کنیم. چون وقتی قبول میکنیم این ما هستیم که داریم نتایج رو ایجاد میکنیم؛ میتونیم شروع به تغییر دادن نتایج کنیم. وقتی قدرت خودمون رو در اینکه میتونیم با باورها و فرکانسهامون نتایج رو بوجود بیاریم میپذیریم؛ میتونیم از این قدرت استفاده کنیم. یعنی هیچ عامل بیرونی رو در نظر نمیگیریم و شروع به تغییر خودمون و افکار و باورهامون میکنیم؛ همه چیز در بیرون تغییر میکنه. خدایا شکرت به خاطر اینکه همه چی رو به خودمون سپردی تا اونچه رو که میخایم تجربه کنیم.
در پناه امن الهی باشین.

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا


بنام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست
الهی به امید تو که سرچشمه همه خوبیهایی
سلام خدمت همه عزیزان روزتون بخیر و شادی☺❤

ممنون استاد عزیزم بابت دوره بسیار زیبا کلامتون خیلی به دلم مینشیند چون نتیجه های عالی دریافت کردم از کلام شما از جانب خدا .
از زمانی که مسئولیت تمام اتفاقات زندگیم را پذیرفتم تمام جنبه های زندگیم تغییرات مثبت داشته خدا روشکر باز هم این مسئولیت پذیری را میپذیرم چون الان بهتر قوانین الهی رو درک میکنم
من متعهد میشوم که مسئولیت تمام و کمال زندگی خودم را به عهده بگیرم تا انشاالله با احساس خوب و خوب بودن و خوب زندگی کردن و باورهای مثبت شاهد اتفاقات خواسته و دلخواهم باشم تا رشد کنم و پیشرفت داشته باشم بیاری رب العالمین
با خـــــ❤ــــــدا باش و پادشاهی کن☺

سارا
سارا

سلام برخالق زیباییها

سلام خدمت همگی عزیزان

استاد شب خیز عزیز بابت این فایل زیبا واثر گذار ممنون وسپاسگزارم واقعا این دو گام برای خوب بودن وجذب ثروت عالی بود انشاا.. که بتوانیم خوب باشیم ودر مسیر خوب بودن تلاش کنیم وبه بسط و گسترش جهان هستی کمک کنیم وبه خدا نزدیک تر بشیم

من تعهد میدم که مسولیت تمام کمال زندگیم را به عهد بگیرم ودر مسیر خوب بودن تلاش کنم وایمان دارم که خداوند بخشنده وظیفه ی بندگی را برمن سهل و آسان نموده ومرا کفایت کرده وایمان دارم که موفق هستم

eli
eli

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اساتید عزیز

بسیار سپاسگزارم استاد شبخیز بابت ارائه این دوره
ازشنیدن بیانات تون لذت بردم
از ماست که بر ماست
یعنی اگه خوب باشیم ،خوب باور داشته باشیم،خوب فکر کنیم و خوب فرکانس به جهان هستی خداوند بفرستیم با نتایج خیای خیلی خوب روبرو هستیم .

من تعهد میدهم از امروز مسئولیت تمام زندگی و اتفاقات آن را بپذیرم .

در پناه الله یکتا شاد و پیروز باشین .

roza
roza

سلام بر اساتید عزیز و دوستان گل همراه

گام اول خیلی عالی بود ،چقدر دلنشین که خداوند قدرت درک مطالب رو به ما عطا کرده ،خدایا شکرت شکرت شکرت
استاد مثل همیشه
تک تک گفته هاتون رو یادداشت کردم ،واقعا نمیشد از یه دونش گذشت
واقعا همینطوره تک تک اتفاقات زندگی مون همسو و هم جهت با افکار مونه .اگه که احساس خوب داشته باشیم و مثبت فکر کنیم نتیجه ش روبرو شدن با بهترین اتفاقات هست اگه با احساس بد فرکانس به جهان هستی بفرستیم اون روز به کام مون نیست.
پس
از امروز من مسئولیت تمام زندگیم و اتفاقات آن را می پذیرم و تعهد میدم با بهره گیری از افکار مثبت بهترینها رو برا خودم رقم بزنم.

در پناه الله یکتا شاد ،پیروز،ثروتمند و سعادتمند باشین

عاشق خدا
عاشق خدا

سلام استاد گرامی و مهربان
به نام خدایی که سلام از اوست
و انشالله توکل به خدا آغاز میکنم به امید خود خودش
یا ارحم الراحمین یاریم کن در آنچه که اکنون در دلم میگذرد و تنها تو آگاهی تنها تو
خدایا شکرت

roza
roza

سلام بر اساتید عزیز و دوستان مهربان و مثبت اندیش.
سپاسگزارم استاد شبخیز و سپاس بابت دوره جدید و وقتی که برای ارائه مطالب این دوره اختصاص دادین.

هرچی آرزوی خوبه برای شما

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

ورود شما دوستان گرامی ام را به دوره ی شش گام تا افزایش درآمد سه برابری خوش آمد می گویم ، انشالله به مدد الله یکتا رزق و روزی شما افزایش یافته ، مورد عنایت پروردگار قرار گیرید