دوستان عزیز سلام. وقت شما بخیر
🌸🌺🌸🌺🌸🌺
محصول جدید استاد صمیمی به نام:
چرا برخی افراد از مباحث علوم موفقیت نتیجه دلخواه خود را نمی گیرند؟
توضیحات استاد:
این محصول حاصل تجربه شخصی بنده در طی سالهایی است که بر روی خودم کار می کردم و خودم شاگرد علوم موفقیت بودم. به تدریج با مرور مسیر پیشرفت خودم و همچنین با بررسی موردی افرادی که در آموزش هایم شرکت کردند و همچنین مطالعه و بررسی دلایل نتیجه نگرفتن بسیاری از شاگردان دیگر اساتید علوم موفقیت، به این نتیجه رسیدم که عواملی مشترک مابین تمامی این افراد وجود دارد که مانع از دستیابی این افراد به خواسته ها و آرزوهای خود، پس از یادگیری مباحث علوم موفقیت می شود.
📕📕📕📕📕
 من در این مدت به صورت کاملا دقیق و موشکافانه، به بررسی این مسائل پرداختم. متاسفانه درصد قابل توجهی از افراد در استفاده از مباحث علوم موفقیت شامل استفاده از: کتابها، مقالات و محصولات اساتید، نتایج مد نظر خودشان را به دست نیاورده اند و با دلسردی و نا امیدی مواجه شده اند، غافل از اینکه آنها بیشتر طول مسیر را با زحمت فراوان طی کرده اند و تنها در یک قدمی گنجی ارزشمند، ادامه کار را رها کرده اند.
📗📗📗📗📗
با قدرت به شما می گویم، با آموختن نکات بسیار مهمی که با مطالعه و بررسی زیاد به آنها دست یافته ام، خواهید توانست سرعت رشد خود و به طبع آن سرعت دستیابی به اهداف خود را به میزان بسیار زیادی بهبود ببخشید.
در واقع من در این محصول به بررسی  عواملی پرداختم که افراد به آنها توجه نکردند، یا آنها را نیاموخته اند و یا درک درستی از آن نداشته اند. و بدون توجه به این عوامل، هرچقدر هم که تلاش کنند نتایج دلخواه آنان حاصل نخواهد شد.
📒📒📒📒📒
من در مطالعات و تجربیات خود آموختم که رعایت کردن این مطالب به قدری کلیدی و مهم هستند که توجه کردن یا توجه نکردن به آنها مساوی موفقیت یا عدم موفقیت در استفاده از مباحث علوم موفقیت است.
دوستان عزیز، این محصول را افرادی بایستی تهیه کنند که حاضرند به مطالبی که در آن مطرح کرده ام (صد در صد) عمل کنند چون شما نمی توانید با دیده شک و تردید به آگاهی های آن بنگرید و از آن نتیجه بگیرید. پس من نیاز به افرادی با اراده پولادین دارم. کسانی که عمیقا خواهان دستیابی به موفقیت هستند.
📘📘📘📘📘
مطالب این محصول کاملا ذهنی و بدون نیاز به انجام دادن هیچگونه فعالیت فیزیکی است.
ایمان دارم که با ارائه این محصول توانسته ام به رشد هر چه بیشتر شما دوستان عزیزم کمک نمایم.
این محصول ارزشمند در چهار جلسه به صورت فایل های صوتی تهیه شده است.
بهای این محصول ارزشمند از روز سه شنبه تاریخ ۹۶/۱۰/۰۵ به مدت سه روز 100هزار تومان است.
از تاریخ 96/10/08 این محصول به بهای اصلی خود 200 هزار تومان ارائه خواهد شد.

14
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
12 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
مهناز احمدیانمدیر سایتmirahmadiمهناز احمدیانآرزو مرادی Recent comment authors
  Subscribe  
خبرم کن
mirahmadi
mirahmadi

سلام وقت بخیر
از زحمات شما بسیار سپاسگزارم
هنگام خوندن مطالبی نمیشود از قرقره موس استفاده کرد مگه اینکه حتما فشار داده بشه(دکمه اسکرول کار نمیکنه) و این مسعله خوندن مطالب را سخت میکنه

مهناز احمدیان
مهناز احمدیان

باسلام به تمامی دوستان واستادصمیمی بزرگوار

من مهنازاحمدیان اومدم باجرات تجربه هایی روبگم ازمحصول استادصمیمی بزرگواربنده هنوزدرفایل یک ودواستاددارم نکته برداری میکنم که ایشان تکنیک هایی روگفتندکه بنده واقعاتمامه کارهایه روزانه مثلایک روزم راهمه راانجام میدهم وبنده وقتی میروم باسراغ فایل هاییه دوره مثلارازثروت الهیم باتمامه وجودگوش میدم وصدرصدسعی میکنم به تمامه مثلافایل هفت دوره رازثروت العی عمل کنم.ومیبینم اصلابه طورخودکاردارم به بعضی ازبرنامه هایه خودم حتی کارهایه شخصی خودم عمل میکنم واقعاتوبسیارمواردعلوم موفقیت میبینم روزبه روزدارم رشدمیکنم هرجامیرم همه به من احترام میگذارنداصلاواقعاانقدرخوش حالم که توخوابمم همچین روزهایی روندیدم مثلابنده به لطف الله همیشه ازوقتی این دورروتهیه کردم ورویه آموزه هایه تکنیک هایشان دارم کارمیکنم میبینم حسابه کارتیم داره مدام افزایش پیدامیکنه لایه قرآنم توکیفه پولم همش پول میبینم کمترین پولم تهش یاهزاریه یاپنج هزاری.مدام فراوونی رومیبینم .به نظره من هرکس این دوره راتهیه کندمیتوانددربسیاری موارده علوم موفقیت به سرعت رشدکند.فقط دوستان هرلخظه شکرگزارخداوندباشیم حتی بابت اینکه اگریک اسکناس پونصدتومانی هم داریم بازهم شکرگزارخداوندباشیم.ازهرلحظه تان لذت ببرید.ونگران آینده تان نباشیدوتمامی کارهایتان رابه خدابسپارید.که اوشماراکفایت میکند

آرزو مرادی
آرزو مرادی

سلام خدمت استادبزرگوار جناب صمیمی
وتمای دوستانم

استادگرامی بابت فایل عاااالی وبی نظیرتون به نام چرا افراد ازدوره های موفقیت نتیجه دلخواه نمیگیرند

بسیااار بسیااااار عاااالی و بی نظیر بود.
واقعا زیبا و دقیق و موشکافانه موضوع رو بررسی کردید وعنوان میکنید.
کلامتان بسیار شیوا و دلنشین هست و این دوره درکنار تمام دوره های رازثروت و موفقیت نیارهست.
پیشنهادم به همه دوستانی که این مباحث را مطالعه میکنند این هست حتما این فایل رو تهیه کنید تا زودتر به نتایج دلخواه و موفقیت دست پیداکنید.
ازرصمیم قلبم برای شما استاد بزرگوار و دانا آرزو میکنم به تمامی اهداف بلندتان و آرزوهاتون دست پیدا کنید.
در پناه پروردگار زیبا و بی همتا باشید.

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

با سلام خدمت استاد،صمیمی بزرگوار و همگی دوستان عزیز
استاد صمیمی طی تمرینهایی که گفتین مخصوصا از دوره عزت نفس بنده شروع کردم و همچنان دارم ادامه میدم و خیلی اعتماد بنفسم نسبت به قبل عالی شده الان که کار خیاطیم رو شروع کردم مشتریهایی که برام میان وقتی دستمزد رو میپرسند من دستمزدم رو حساب میکنم و بهشون میگم ولی اگر مثل قبل بود خیلی بقول معروف اینقدر مِن و مِن میکردم تا بهشون بگم خیلی خوب شدم و کمک بزرگی به من شد با استفاده از دوره عزت نفس
سپاسگزارم از دوره ی بار ارزشتون این دوره ی جدیدتون که دیگه عالیه تکنیک دادینااااااااا ☺و من خودم رو به چالش کشیدم و کارهام رو روی برنامه انجام میدم که نخوام خودمو تنبیه کنم☺ واین شد که اراده م قوی شده و هیچ کاری رو به بعد معکول نمیکنم و هر کاری رو سر موقع انجام میدم
در خدا شاد و پیروز باشید
یا حق ✋

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

استاد صمیمی گرامی بابت محصول جدیدتون سپاسگزارم عالی بود و پر از نکته های کلیدی و مفید

و خوشحالم که جهان هستی من رو با استادانی همچون شما و استاد شب خیز عزیز در مدار درست قرار داده و با شما هماهنگم …☺️

درست عرض میکنید هر کس پاشنه آشیل خودشو پیدا کنه سریعتر در جهت رسیدن بخواسته هاش قدم برداشته و زودتر موفق میشه

سپاسگزار خداوند وهابم هستم که بهترین راهنماها و استادان رو سر راه من قرار داده

پیروز و سربلند باشید

یا حق ✋

شعف
شعف

استاد صمیمی گرامی این فایل جدیدتون واقعا عالیه و من نیز نکات مهمی را هم یاداوری شد و هم یاد گرفتمو متوجه شدم که چه چیزی مانع رشد من شده بود و الان نیز با اراده به ان عمل میکنم احساس خوبی دارم واقعا انگار حس سردرگمی دیگه رفت و اراده جاشو گرفت واقعا سپاسگذار شما هستم به خاطر تمام وقتی که برای ما و کمک به گسترش جهان میگذارید

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

استاد صمیمی عزیز سلام وقت شما بخیر باشه بابت محصول عالی شما بسیار سپاسگزارم اول از خداوند یکتا که بر اساس نیات درونی ما استادانی خداجوی وخداپرست واقعی را سر راهمان قرار داد و دوم از شما استاد گرامی برای تهیه این محصول ارزنده.
من تنها به فایل اول این محصول گوش دادم و به نظر خودم لازمه و حتی میشه گفت پایه و اساس شروع به تغییر برای هر کسی است که خواهان تغییر هست.
مثال میزنم ما برای پزشک شدن ابتدا از پیش دبستانی تحصیلات خودمون رو آغاز میکنیم و پله پله و سطح به سطح پیشرفت میکنیم ومدارج رو طی میکنیم تا به پزشکی برسیم.

حالا این مثالو برای دوره های موفقیت استاد شب خیز عزیز و استاد صمیمی درنظر بگیرید که پله پله تا ملاقات خدا میخواهیم بریم.

بنظر من حتی قبل از اینکه از فایل های رایگان هم استفاده کنیم واجب تر از هرچیزی این محصول جدید استاد صمیمی هست.تضمین صددرصد میکنم اگر به تکنیک های استاد صمیمی در این محصول عمل بشه حتی بافایل های رایگان استاد شبخیز پیشرفت های خیلی عالی خواهیم کرد وبا استفاده از محصولات که دیگه نتایج خیلی بزرگتر خواهد بود.

همین الان فایل دوم رو هم به پایان رسوندم باور بفرمائید هزار درصد اگر عملگرا باشید موفق میشوید تکنیک ها کاملا ذهنی هستند.
بینهایت از شما اساتید موفقیت خداجوی سپاسگزارم
استاد صمیمی واستاد شبخیز

مهناز احمدیان
مهناز احمدیان

احسنت برشما

imanuser
imanuser

با سلام به آقا میلاد صمیمی عزیز استاد گرامی- صمیمانه تولید محصول جدیدتون رو بهتون تبریک میگم. یه جورایی میشه گفت که این محصول پیش نیاز هر دوره ای هستش و با دونستن و عمل کردن به این نکات میشه دوره های دیگه رو به نحو مطلوب پیش برد و زودتر نتیجه ملموس گرفت. قبلا گفتم بازم میگم محصولات این سایت و این گروه در عین سادگی و مفید و مختصر هستش و با قیمت واقعا مناسبی داره عرضه میشه حالا چه با تخفیف چه بدون تخفیفش.
من به لطف خدا این دوره رو تهیه کردم و خیلی جالب بود که از صبحش بهم سوره اسراء گفته شد بود که بخونمش و البته این محصول رو عصر تهیه کردم.
و اینکه استاد صمیمی عزیز هم در فایل اول این دوره به آیه 20 سوره اسراء اشاره کردن که خداوند به همه بندگانش کمک میکنه که به اونچه که میخان برسن. این هم زمانی ها و این هم مکانی ها به هیچ وجه تصادفی نیست- دوستان هیچ چیز تصادفی در این دنیا وجود نداره – و به قول استاد وین دایر: “هیچ چیز تصادفی نیست، هر اتفاقی که می افتد به وسیله نیرویی بزرگتر از ما به راه افتاده است”
و خبر خوبتر اینه که ما با اون نیرو یکی هستیم و در واقع بخشی از اون نیرو هستیم.
فقط خواستم به دوستان پیشنهاد کنم که اگر واقعا به دنبال موفقیت هستن هزینه ای که بابت این محصول میکنن، نسبت به آگاهی های که بهشون داده میشه واقعا ناچیزه.
در پناه امن الهی شاد، سالم، ثروتمد و سعادتمند در هر جهان باشین.

amirhossein
amirhossein

سلام عرض میکنم خدمت جناب صمیمی عزیز
جلسه اول این دوره بی نظیر بود دارم پاشنه های آشیل رو شناسایی میکنم سه سال هست که با این مباحث آشنا هستم حتی از شما و خانم شب خیز هم بیشتر اما نتایج بزرگی نگرفتم مانند شما
امروز متوجه اشتباهات خودم دارم مبشم پاشنه های آشیل من این هست که با شک و تردید به این قوانین نگاه میکردم و فکر میکردم ایمان کامل بهش پیدا کردم اما از تمرین انجام دادن هام کاملا مشخص هست که اینجور نیست .
امیدوارم در جلسات آینده بازهم با نکات و پاشنه های آشیل بیشتر خودم آشنا بشم
ممنونم از شما و خانم شب خیز

roza
roza

❤Roza❤:
استاد صمیمی بزرگوار عرض ادب و احترام به شما

دوره جدید چرا بعضی ها از مباحث دوره موفقیت نتیجه نمیگیرند همچون دوره عزت نفس بی نظیره…. احسنت بر شما

من فایل 1 این دوره هستم و چندین بار اون رو گوش دادم ,خیلی زیبا و رسا توضیح دادید و عالی عالی عالی….

بی نهایت سپاسگزارم بابت به اشتراک گذاشتن آگاهی نابی که حاصل تلاش و کسب اطلاعات چندین ساله تان هست…..

یک هشدار و یاد آوری جدی است و افراد را از حضور در این مسیر مجدد آگاه میکند که با ذهن باز و تکلیف مشخص بدانند وارد مسیری سراسر موفقیت شدند و چنانچه با شناخت و آگاهانه جلو بروند, برایشان موفقیت انتهایی ندارد…..

مجدد بابت این محصول از شما کمال تشکر را دارم.از خداوند منان بهترین لحظات و موفقیت روز افزون را خواستارم…

samira
samira

سلام خدپت استاد صمیمی گرامی و خانواده ی گرم و پر از ایده های قشنگ پله پله تا ملاقات تا خدا…
خاستم ازتون تشکر کنم بابت دوره ی جدید که گذاشتید..
به نام چرا بعضی ها از مباحث موفقیت نتیجه نمیگیرند…
با همه ی وجودم میگم که این دوره واقعا واقعا بینظیره و یه تلنگر برای همه ی کسایی که دوره های موفقیت رو طی میکنن…
من جلسه ی اول رو گوش دادم…واقعا بینظیر بود انگار این فایل از طرف من پر شده بود..دقیقا یکی از مساله های من که پاشنه ی اشیل منه و داره مقاومت میکنه در این قسمت بود…و چقدر تکنیک استاد در این جلسه عالیه…
من خیلی خوب پیشرفت کردم در زمینه ی روابط عالی بودم..خداشناسی هم همین طور …در زمینه ی درامد..ایده هایی زیادی دارم ولی یه مقاومت درون من اجازه ی حرکت بهم نمیداد….
امروز متوجه اشتباه خودم شدم ..برام خیلی جالب بود…دقیقا متوجه شدم که کجای راه رو دارم اشتباه میرم حتی اشکم دراومد از این همه مهربونیه خدا…و چقدر خدا بیشتر از ما دلش میخاد که ماها پیشرفت کنیم و به ثروت برسیم…چون دقیقا چند روزه که من استپ زده بودم و دایما از خدا راهکار خاستم..و یهو استاد این فایل رو تو گروه گذاشتند …و به لطف خدا و همراهی استاد تونستم این فایل رو تهیه کنم….
استاد گفتند تا تکنیک ها و راهکار جلسه ی اول رو انجام ندادین به جلسه ی بعد نرید…ولی از اونجا که جلسه اول بینطیر بود…من جلسه ی دوم رو هم گوش دادم….فقط میتونم بگم جلسه ی دوم خیلب خیلی بینظیر تر از جلسه ی اول هستش….مخصوصا تکنیکی که ارایه شده….ولی قول دادم تا جلسه اول رو انجام ندادم دیگه جلسه دوم رو گوش ندم….
مطمعنم در جلسه ی ۳ و ۴ راهکارهای بهتری در انتظارم هست‌…
از دوستانم این خواهش رو دارم اگه کسی احساس میکنم هنوز یه جاهایی گیر داره..حتما این فایل رو تهیه کنه….
این دوره واقعا انگار تکمیل کننده ی بقیه ی دوره هاست….برای همه ی دوره ها میتونه مفید باشه‌….
استلد صمیمی و استلد شب خیز ..بینهایت بینهایت از شما سپاسگذارم….واقعا اشکم همین جور داره میریزه…واسه این همه مهربونی شما دو استاد ارجمند و عزیز

آرامش
آرامش

سلام خدمت استادان گرامیم خانم شبخیزوآقای صمیمی وسلام به شمادوستان گلم وققتون بخیروشادی
استادگرامی آقای صمیمی من ازدوره عزت نفس شمابسیارنتیجه های خوب گرفتم ودرخیلی ازمواردکه همیشه ازآنهاترس داشتم به راحتی آسوده خاطرشدم ومطمئنم هستم این دوره هم بسیاردوره عالی برای من خواهدبودوبه لطف خداوندانشاالله دراین دوره باارزش شماهم شرکت خواهم کردوصددرصدمطمئن هستم مثل دوره عزت نفس برای من پرباروبسیارکاربردی خواهدبود
امیدوارم که هرروزشاهدپیشرفتهای روزافزون شمااستادان عزیزباشم
درخداشادوپیروزوسربلنددردنیاوآخرت باشید