آرامش در کنکور و امتحان

آرامش در کنکور و امتحانات

مبحث آرامش در کنکور یا آرامش در امتحان نه تنها در زمان آماده شدن برای کنکور و امتحانات، بلکه در تمام طول مسیر زندگی مساله ای بسیار حائز اهمیت و مهم است. به طوری که بدون داشتن آرامش ذهنی انجام هر فعالیتی، چه ذهنی و چه فیزیکی، راندمان انجام آن کار بسیار پایین خواهد آورد. ایجاد این آرامش ذهنی باعث کاهش استرس کنکور و کاهش استرس امتحان می شود.

 موضوع کاهش استرس کنکور و کاهش استرس امتحان در مبحث مطالعه جهت آمادگی برای آزمون مهم کنکور و همچنین تمامی امتحانات نیز بسیار حائز اهمیت است.

فردی که با آرامش خاطر و فراغ بال از استرس ها و نگرانی های مختلف مطالعه می کند به مراتب از تمرکز حواس و درک مطلب بالاتری برخوردار خواهد بود و این درک مطلب و تمرکز بالا، خود افزایش دهنده آرامش و درک مطلب بیشتر خواهد شد.

در محصول بسیار ارزشمند آرامش در کنکور و آرامش در امتحان سعی بر این کردم تا با ارائه تکنیک های بسیار موثر و جذاب، موضوع کاهش استرس کنکور و کاهش استرس امتحان را در ذهن شما به صورت کاملا ریشه ای و اصولی نهادینه نمایم.

در واقع محصول آرامش در کنکور و آرامش در امتحان یک محصول موقتی و زودگذر و تنها مناسب برای کاهش استرس کنکور  نیست. بلکه محصولی است که موضوع آرامش ذهنی را در طی زمانی که تا کنکور و یا امتحان فرصت دارید، در وجود شما به طور اصولی نهادینه خواهد کرد. نتیجه طبیعی این آرامش، پدیدار شدن آن در وجود شما در سر جلسه آزمون و ادامه پیدا کردن آن حتی بعد از آزمون کنکور یا امتحانات در زندگی شخصی شماست.

اثربخشی محصول:

محصول آرامش در کنکور و آرامش در امتحان بر خلاف محصولات مشابه سعی در ارائه توصیه های معمول جهت آرامش در سر جلسه کنکور و امتحانات را ندارد.


این توصیه ها را من در فایل رایگان 21 کلید طلایی برای موفقیت در کنکور در زیر همین صفحه ، به صورت کامل توضیح داده ام.


بلکه این محصول، با استفاده از مهمترین عوامل کسب آرامش عمیق ذهنی، که در مطالعات علوم موفقیت مورد بحث و آموزش قرار می گیرند، سعی در ایجاد آرامشی اصولی و ریشه ای در وجود شما عزیزان دارد.

نشانه ارزشمند بودن این محصول این است که شما پس از درک مطالب و انجام دادن تمرین های آن، هم در مدت باقی مانده تا کنکور یا امتحانات و هم در سر جلسه آزمون و همچنین پس از آزمون، فردی آرام خواهید ماند.


آموزش های ارائه شده در این محصول کاملا علمی و از تجمیع و خلاصه سازی آموزش های کسب آرامش ذهنی در مبانی موفقیت فردی تهیه شده است.


  • تمامی این آموزه ها ابتدا توسط خودم انجام شده و نتیجه عملی آن در دست من است.

سالهاست که کسی یا چیزی توانایی بر هم زدن آرامش مرا نداشته است. حتی سخت ترین اتفاقات نیز تنها چند دقیقه می تواند ذهن مرا درگیر خود کند و می توانم سریعا کانون توجه ام را از موضوع ناخواسته برداشته و به روی موضوع دلخواه خودم بگذارم. این یکی از مهمترین توانایی ها جهت کسب آرامش عمیق ذهنی است.

اگر بتوانید کنترل ذهن خود را در دست خود بگیرید و به محضی که موضوعی ناخواسته ای ذهن شما را درگیر کند، می توانید تمرکز خود را از روی آن موضوع برداشته و به روی چیزی بگذارید که به شما احساس بهتر می دهد.

  • استفاده از محصول ارزشمند کاهش استرس کنکور و کاهش استرس امتحان و انجام تکنیک های جذاب و آسان آن را به همگی شما دوستانی که در حال آماده شدن جهت آزمون کنکور یا امتحانات خود هستید پیشنهاد می کنم.

میلاد صمیمی

مدرس تغییر و تحول فردی

جهت خرید محصول آرامش در کنکور ، آرامش در امتحان نیاز است که در سایت ثبت نام کنید.


تمام حقوق معنوی این محصول متعلق به سایت رسمی میلاد صمیمی و لیلا شب خیز می باشد و هرگونه کپی برداری از آن “غیر مجاز و حرام” می باشد.سایت سازمان سنجش آموزش کشور(21 کلید طلایی جهت موفقیت در کنکور)

آرامش در کنکور و امتحانات

قیمت: 69/000 تومان

گام اول – قانون رفتار مثبت

گام دوم – قانون توجه

گام سوم – سپاسگزاری

گام چهارم – تمجید از دیگران

گام پنجم – مراقبه

گام ششم – تجسم خلاق

گام هفتم – عبارت تاکیدی

حرف آخر

آهنگ های تجسمی

آرامش در کنکور و امتحانات

قیمت: 69/000 تومان

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  اطلاع از پاسخ های جدید دوستان  
اطلاع بده