حتما تا به حال روشهای متفاوتی را برای کاهش وزن خود امتحان کرده اید. بعضی از آنها را تا نیمه ادامه دادید و سپس آن ها را رها کردید. یا با رژیم های سخت باعث شدید که رنج گرسنگی شما را آزار دهد. خبر خوب اینکه قدرت ذهن شما می تواند با فرمان دادن به سیستم بدن شما کاری کند که بدون نیاز به ورزش و رژیم غذایی خاص، تنها با تغییر  باورهای ذهنی و عادات اشتباه غذا خوردن، بسیار زودتر از آنچه در تصور شماست به وزن ایده آل خود دست یابید.

هر کاری که شما را وادار به تحمل رنج و سختی برای رسیدن به وزن ایده آل شما کند، اشتباه است چون سیستم جهان هستی و خداوند همه چیز را به آسانی، به راحتی، خود به خود بوجود می آورد. خداوند هیچگونه پیچیدگی را دوست ندارد. پس، هر جا که سختی و پیچیدگی وجود دارد این سوال را از خود بپرسید که چگونه ساده تر؟ چگونه آسان تر؟

شما با تغییر تدریجی باورهایی که باعث شده شما از وزن ایده آل خود فاصله بگیرید می توانید آرام آرام به سمت تناسب حرکت کنید. در واقع تغییر باورها برای تغییر شرایط فیزیکی بدن شما همانند رسیدگی به درختی است که بدلیل نداشتن شرایط مناسب آب و هوایی یا تغذیه و  مواد معدنی خشک شده ولی با محیا کردن شرایط مناسب تغذیه و شرایط مناسب محیطی آرام آرام به شرایط ایده آل خود باز می گردد. در واقع به تناسب رسیدن بوسیله تغییر باورها بدون دخالت در شرایط  طیعی بدن، باعث می شود که خود به خود شرایط مناسب برای تغذیه یا کمتر میل کردن غذا یا تمایل به تحرک بیشتر بوجود بیاید. در واقع تغییر باورها جهت رسیدن به تناسب اندام ایجاد تغییرات ریشه ای در سبک زندگی شماست که باعث می شود خود به خود و به روشهای متفاوت برای افراد مختلف وزن شما کاسته شود. چون هر شخص آن بخش از باورهای خود را بایستی  شناسایی کند که باعث چاق شدن او شده است.


برای آشنایی بیشتر با باورها و قوانین جهان هستی می توانید جلسه اول از محصول یک قدم مانده تا خدا به نام باور و قوانین جهان هستی را تهیه نمایید.


در این محصول ارزشمند، همچنین با ارائه تکنیک های مختلف ذهنی مانند تکنیک تابلو تناسب و تکنینک بیزاری از غذا و تکنیک های دیگر به شما کمک می شود تا بتوانید باورهای خود را متناسب کنید تا در نتیجه به تناسب اندام دلخواه خود برسید. انشاله…

لیلا شب خیز

1
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
آرامش با خــــــدا Recent comment authors
  Subscribe  
خبرم کن
آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

سلامـعرض میکنم خدمت اسناد عزیزم خانم شب خیز و همگی دوستان
تجربه من در مورد دوره طلایی وزن ایده ال

استاد شب خیز دوره ی وزن ایده ال شما فوق العادست و عالی و کاربردی آسان و راحت بدون رژیم سخت و طاقت فرسا فقط فقط با تغییر باورها و از طریق ذهن من تونستم به تناسب اندام برسم

الان با یکی از دوستای خواهرم صحبت میکردم در مورد تناسب اندام اونم رژیمش رو شروع کرده میگه از گرسنگی شبا بیدار میشم گریه میکنم نباید چی بخورم من دهنم باز موند
اتفاقا کلیپ وزن ایده ال و صوتها رو براش پخش کردم گفت خیلی عالیه من بهش پیشنهاد کردم این دوره رو استفاده کنه

منم زدم پشتش گفتم قربون رژیم خودمون بخور بخوره اصلا منع غذا هم نداریم بخور بموقع به اندازه

ولی بنظرم کسی که تو مدار درست الهی باشه خودش میاد و استفاده میکنه

پیشنهاد من به تمام دوستانی که میخوان به وزن ایده الشون و به اندام دلخواهشون برسن از دوره ی با ارزش وزن ایده ال خانم شب خیز استفاده کنن فوق العاده عالی و کاربردی و راحت میباشد .

سپاسگزارم از استاد عزیزم بابت فایل با ارزشتون ❤️❤️❤️❤️❤️