به نام آنکس که آسمانها و زمین و آنچه مابین آن است از آن اوست…

تمامی افراد دوست دارند که در وفور نعمت و ثروت و در کمال آسایش و راحتی زندگی کنند. اما سوال اساسی اینجاست که چرا افراد کمی به این مهم دست پیدا می کنند، ولی افراد زیادی در فقر و تنگدستی، به سختی امور روزانه خویش را می گذراند؟!!!

  • چرا در بهترین حالات نیز افراد به سختی و با مشکلات روزمره فراوان زندگی معمولی و متوسطی را می گذرانند؟!!!
  • آیا خداوند برای برخی افراد ثروت و وفور نعمت را خواسته و برای برخی دیگر نه؟!!!
  • آیا تقدیر و قسمت چنین است که برخی مرفه باشند و برخی متوسط و برخی فقیر؟!!!
  • آیا ما باید تسلیم شرایط فعلی باشیم یا شرایط را به نفع خودمان تغییر دهیم؟!!!

حتما این موضوع به ذهنتان می رسد که شرایط جامعه و کشور، شرایط بد اقتصادی، نداشتن تخصص و توانایی در خودتان، یا روابط و پارتی بازی ها باعث شده که نتوانید ثروتمند باشید.

می خواهم به شما دوستان عزیزم بگویم که از آنجا که خداوند عادل است و به یک چشم به تمام بندگان خود نگاه می کند، این از ذات پاک خداوند به دور است که فردی را ثروتمند قرار داده و فردی را فقیر نگه دارد.

عامل اساسی دستیابی به ثروت الهی باور و ایمان قلبی به همراهی خداوندی است که جز او هیچ کس و هیچ چیز توانایی بخشش ثروت را به شما ندارد. مهمترین عامل کسب ثروت الهی باور ربوبیت الهی است. باور به این که خداوند تنها قدرت موجود در جهان هستی است و هر موقعیت، ایده، فرد یا شرایطی که در زندگی شما بوجود می آید، تنها و تنها بخاطر وجود خداوندی است که اراده تمام امور در اختیار اوست و تنها اوست که شرایط را برای شما رقم می زند و هیچ اتفاقی را در زندگی شما کسی به جز الله یکتا رقم نمی زند. تنها زمانی به ثروت الهی دست پیدا می کنید که این باور توحیدی را با ایمان قوی در درون خود بسازید.

ثروت الهی با ثروت افرادی که صرفا پولدار هستند از زمین تا آسمان متفاوت است. پولدارها فقط برای پول زندگی می کند. آرامش ندارند و به دنبال پول می دوند. اما ثروتمندان پول به دنبالشان می آید.  ثروت الهی همراه با آرامش الهی، عشق به عطا کننده آن ثروت یعنی خداوند بزرگ، همراه با احساس سعادتمندی در دنیا و آخرت است. پس تفاوت از زمین است تا آسمان.

 


جهت شناخت تاثیر باورها و قوانین جهان هستی می توانید از جلسه اول دوره یک قدم مانده تا خدا “باور و قوانین جهان هستی” استفاده نمایید.


 

عامل دوم اساسی موثر در ثروتمند شدن افراد باورهای ذهنی آنان نسبت به موضوع ثروت است. بعضی افراد باور دارند که وقتی ثروتمند شوند از خدا دور می شوند. چنین افرادی هم دوست دارند ثروتمند باشند هم می ترسند که ثروت آنها را از راه خدا دور کند. پس این باور اشتباه ذهنی مانع از دستیابی آنها به ثروت می شود.

برخی افراد باور دارند که لیاقت دستیابی به ثروت های میلیاردی را ندارند. چنین افرادی نهایتا به رفع مایحتاج روزمره شان خواهند رسید. این باوراحساس عدم لیاقت  مانع از ثروتمند شدن آنان می شود و این موضوع ربط مستقیم به باورهای محدود کننده در مورد عزت نفس افراد دارد.

 


جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره موضوع عزت نفس و توضیحات مربوط به آن به صفحه مربوط به “محصول عزت نفس” مراجعه بفرمایید. این محصول توسط استاد صمیمی در هشت جلسه ارائه گردیده است.


 

برخی افراد باوردارند که ثروت ها در دست افراد معدودی قرار دارد و فرصت های ثروت ساز روز به روز انحصاری و کمتر می شوند، فردی با چنین باوری هرگز به ثروت دست نخواهد یافت.

دوستان عزیز مثال های بسیار زیادی وجود دارد از افرادی که این باورهای محدود کننده رادر ذهن خود نپذیرفته اند و توانسته اند این محدودیت هایی را که تنها در ذهن است نه در واقعیت کنار گذاشته و با انگیزه فراوان خود به ثروت دست یابند.

کارآفرینان بسیار زیادی در کشورمان و در جهان وجود دارند که از فقر و تنگ دستی با باورهای قوی ثروت ساز توانسته اند در طی چند سال به موفقیت دست پیدا کنند. زیرا آنان باورهای محدود کننده ذهن خود را نپذیرفته اند و با باور قوی نسبت به موضوع ثروت به موفقیت دست یافته اند

 عامل فقر افراد باورهای محدود کننده و فقیرانه آنها در مورد ثروت است و عامل ثروت افراد باورهای درست و قوی آنها در مورد مساله ثروت است.

وقتی شما باورهای مناسبی در مورد ثروت داشته باشید، ایده های ثروت ساز را دریافت می کنید و خداوند نیز از شما حمایت خواهد کرد تا به هدف خود دست یابید.

در واقع شما با جایگزین کردن باورهای قدرتمند کننده به جای باورهای فقیرانه در شرایطی قرار می گیرید، ایده هایی به ذهنتان می رسد، اتفاقاتی برای شما می افتد که به آسانی، خود به خود و به  راحتی در مسیر علاقه و استعدادهایتان به ثروت دست پیدا می کنید.

پس بار دیگر این نکته بسیار مهم را مرور می کنیم که تنها عامل دستیابی به ثروت ایجاد باورهای ثروت ساز در ضمیر ناخودآگاه شما و باور و ایمان قلبی و توحیدی به خداوندی است که بی صبرانه منتظر درخواست بنده اش برای کسب ثروت است.

در این دوره بسیار ارزشمند به شناخت صحیح از خداوند جهت اتصال به منبع نعمت و ثروت یعنی خداوند وهاب و شناخت باورهای تضعیف کننده و جایگرینی آنها با باورهای قدرتمند کننده در مورد ثروت خواهیم پرداخت.

اگر به آنچه در این دوره گفته می شود صد در صد عمل کنید و مطالب آن را کامل پذیرفته و به تمرینات آن به صورت کامل عمل نمایید به شما قول می دهم که یک ثروتمند خداپرست خواهید شد. و علاوه بر کسب ثروت الهی به آرامش و دوستی عمیق با پروردگار بسیار مهربان و فاضل خود نیز دست پیدا خواهید کرد.

در “صفحه تهیه محصول” به مطالب مطرح شده در هر یک از جلسات پرداخته شده است.

لیلا شب خیز

38
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
19 Comment threads
19 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
مهناز احمدیانمدیر سایتساراArchsadat@yahoo.comEbrahimabdolahi Recent comment authors
  Subscribe  
خبرم کن
مهناز احمدیان
مهناز احمدیان

دوستان واساتیدفرهیخته سلام.من مهنازاحمدیان هستم اومدم تجربه ایی روبگم ازدوره رازثروت الهی قسمت سومش.من امروزصبح وقتی به محله کارم رفتم کمی کسالت داشتم وداشت ذهنم رونکات منفی میرفت.یهویک آهنگی روگذاشتم که براتجسم اس.وشروع کردم به تجسم کردن واقعاجوری تجسمم صورت گرفت که من فقط اشک هام داشت تندتندسرازیرمیشدولبخندبرلبانم جاری شده بودوواقعایک آن حس کردم این خواستم رودارم خلاصه بعدش فایل سوم رازثروت الهی روگذاشتم وکاملااحساسم خوب شده بود.وبعدازاین فایل داشت بازحالم برمیگشت به حالت قبل یعنی همون حالت کسالتی که داشتم یهوگفتم خدایامن فقط رویه توحساب بازمیکنم کمکم کن .یک حسی بهم گفت برودکتر.ومطمن باش حالت بهترمیشه چون کمی سرماخوردی همین.وقتی رفتم دکتردقیقادکترگفت چیزیت نیس فقط سرماخوردی وبیشتربه خودتون برسید.ومن خلاصه وقتی اومدم‌ خونمون به دنبال آدرس نمایشگاه ماشین میخاستم بگردم یهویک حسی بهم گفت اگرازاین گروه فلان سوال کنی یکی میادپی ویت وبهت تمامه آدرس نمایشگاه هاماشین رومیده دقیقاهمینجوری هم شدخدابرام آدرس نمایشگاه هاماشین روسریع دادبه راحتی وآسونی وخودبه خود.دوستان درهرلحظه به احساس خودتان توجه کنید.احساس شماراهنمایه شماخواهم بود.باورکنیدوقتی امروزاومدم تواون لحظه هایی که کسالت داشتم وواقعابدنم دردداشت فقط گفتم خدایامنوبیناکن وخدابهم پیشنهادمیدادکه کلیپ خواسته هاتوببین تجسم کن واقعااصلاحالم بسیاربهترشد.حتی یادم هست سره ظهرساعت هادوالی سه به شدت بدنم دردداشت حسم گفت برونماز.به سجده برو.بعدآیت الکرسی روبخون آروم میشی.واقعااون لحظه فقط حس کردم یک نیرویه عظیمی همراهمه.

سارا
سارا

ببخشید بعد از جمله ی اینها تضاد دارن با هم نقطه ست نه علامت سوال
ممنون بابت پاسخگوییتون

سارا
سارا

سلام وقتتون بخیر
خانم شبخیز شما اونروز به من گفتید گناهی وجود نداره
اما دقیقه ۹ ویس چهارده میگید که بعضی هام انقدر از گناهشون صحبت می کنن که گناه بیشتری رو جذب میکنن
اینها تضاد دارن با هم ؟
میشه چیزی وجود نداشته باشه اما ازش صحبت کرد ؟
اگر منظورتون جذب ناخواسته ست که هر ناخواسته ای گناه نیست ، هست ؟

Ebrahimabdolahi
Ebrahimabdolahi

#شعر

دلت را خانه ی مـا کن، مصفّـا کردنش با من

به‌ ما درد دل افشا کن، مـداوا کردنش با من

اگر گم کرده‌ای ای ‌دل، کلید استجــابت را

بیا یک لحظه با ما باش، پیــدا کردنش با من

بیفشان قطره ‌اشکی که من‌ هستـم خریدارش

بیاور قطره‌ای اخــلاص، دریـا کردنش با من

اگر درها به رویت بسته شـد دل برمکن بازآ

درِ این خانه دق‌البـاب کُـــن وا کردنش با من

به من گو حاجت خود را، اجـابت می‌کنم آنی

طلب کن آنچه می‌خواهی، مهیّـــا کردنش با من

بیا قبل از وقـوع مرگ روشـن کن حسابت را

بیاور نیک و بد را، جمـع و منها کردنش با من

چو خوردی روزی امروز ما را شـکر نعمت کن

غم فردا مخور، تأمیــن فـــردا کردنش با من

به‌ قـرآن آیه‌ی‌ رحمت فـراوان است ای انسان

بخوان این آیه را، تفسیر و معنا کردنش با من

اگر عمری گنـه کردی، مشو نومیــد از رحمت

تو نامه توبه را بنویس، امضـا کردنش با من

شاعر: مرحوم ژولیده نیشابوری

مهناز احمدیان
مهناز احمدیان

بسیارعالی.

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

تبریک میگم به همه عزیزانی که توانستن این بسته رو تهیه کنن و تجربیات دوستان رو که میخوانم واقعا انرژی میگیرم و باعث میشه که به باور و یقین ما هم کمک بشه و مصمم تر قدم برداریم و پیشرفت کنیم …
این بسته برای همه باعث میشه خدای خودشون رو زیباتر بشناسن و هم باعث میشه یک ثروتمند واقعی و خداپرست باشند از هر جهت پیشرفت مالی داشته باشن
ان شاالله همیشه کارتون پر رونق و برکت باشه و گام به گام با خدا پیش برید و همواره در آرامش ناب الهی قدم بردارید

آرامش با خــــــدا
آرامش با خــــــدا

سلام و عرض ادب خدمت استاد موفقم و دوستان مثبت اندیشم روزتون مملو از آرامش و عشق الهی ☺️
میخواستم تجربه ی خودم رو از تهیه بسته ی پر ارزش راز ثروت الهی بگم
از وقتی بسته ی راز ثروت الهی رو خریداری کردم و تعهدات مالی خود رو نوشتم بلطف خدا درامدم
۳ برابر شده فقط کافیه باور کنیم و متعهدانه پیش بریم چون تعهد باعث میشه بهتر عمل کنیم و هر چه سریعتر پیشرفت مالی داشته باشیم
مطمئنم خدا همه چیز میشود همه کس را
پیشنهاد من برا تمام کسانی که دوست دارن پیشرفت مالی داشته باشن همراه با آرامش این بسته ی راز ثروت الهی رو تهیه کنن و با آرامش الهی پیش برن

☝️چون این بسته واقعا راز ثروت الهیه
و فوق العادست ☝️

سپاسگزارم استاد ثروتمند خداپرستم که باعث شد پیشرفتهای چشم گیری در زندگیم داشته باشم و خدای خودم رو زیباتر بشناسم و فقط و فقط روی خدا حساب باز کنم و آرامش ناب الهی داشته باشم و مسیر زندگیم هموار باشه و دست در دست خدا قدم بزنم و حالم همیشه مثبت و خوب باشد .
دوستتون دارم ارزوی بهترینها رو براتون دارم

لیلا قزاقی
لیلا قزاقی

سلام خدمت دوستان عزیز م و استاد گرامی
واقعا از وقتی که فایل ثروت شمارا گوش میدم زندگیم آرام پراز شادی نور خدا شده روابطم با همسرم و فرزندانم عالی تر شده از نظر مالی زندگیم پراز رونق برکت ثروت شده و فرزندانم هم از نظر ایمانی باخداتر شده اند وهم درتمام مراحل زندگیشان موفق تر شده اند
قبلا خیلی دم از خدا میزدم ولی حسش نمی کردم ولی الان هر لحظه که باهاش حرف میزنم حسش میکنم و باور دارم که جوابم میده‌ و تا خواسته ای از خدا ی وهاب دارم اجابتم میکنه
مولای من چرا زود تر تورا پیدا نکردم ای مهربانم حالا که تورا شناختم زندگیم در تو شاد و پیروز سعادتمند شده سپاس گزارم سپاس گزارم که دستم و گرفتی وهدایتم فرمودی دوستت دارم خدا جونم و دوست دارم عشق تورو فریاد بزنم ای مردم خدا خیلی مهربونه و منم خدا مو به همه بشناسونم
واز خدا سپاس گزارم که خانم شب خیز را سر راهم قرار داد و براتون آرزوی موفقیت شادی سعادتمند ی را از خدای مهربانم خواستارم….

مهناز احمدیان
مهناز احمدیان

خداروشکرلیلاعزیزم‌.احسنت برپیشرفت شما

Ebrahimabdolahi
Ebrahimabdolahi

سلام استاد شبخیز مهربان و دوستان عزیزم

فک کنم دو هفته است که هر روز دارم سناریو مینویسم و امروز صبح هم سناریو نوشتم با اینکه خیلی عجله داشتم دیر شده بود ولی چون تعهد داشتم که صبح ها باید سناریو بنویسم پس نوشتم و بعد از خونه اومدم بیرون

متن سناریو
( خدایا سپاسگزارم بابت یک روز عالی و سرشار از بهترین اتفاقات ،
خدایا شکرت که یک هدیه زیبا از راههای حکیمانه تو دریافت میکنم
خداجون من به هر خیری که از تو به من برسه سخت محتاجم
خدایا سپاسگذارم که امروز نیروهام به بهترین شکل ممکن توزیع می کنند(من مدیرتوزیع تبلیغات چاپی شرکت میک برتر هستم )
خدایا شکرت که جلسه من با مشتری ام به توافقی خوبی میرسیم
خدایا شکرت که امروز با شرکت به توافق خوبی میرسیم و آینده شغلی من به بهترین شکل رقم میخورد
خدایا من برتو توکل کرده و امروزم را به دست قدرتمند و توانمند تو میسپارم
چون فقط نو میتونی آن را به بهترین شکل رقم بزنی
خدایا شکرت که امروز مبلغ قابل توجهی به حساب بانکی ام واریز میشه البته از راههای حکیمانه تو
یا وهاب و یا رزاق
و افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
خدایا سپاسگذارم ❤️❤️❤️❤️

الان که این متنو مینویسم فقط خدا میدونه حال من چقدر خوبه و خوشحالم
چون همه چیزهایی که صبح تو سناریو نوشتم اتفاق افتاد و به بهترین شکل رقم خورد

خدارو شکر

یکی یکی میگم

1_ دوست و همکار عزیزم یک پاور بانک بهم هدیه داد
خدایا سپاسگذارم

2_ نیروهای پخشم به بهترین شکل توزیع رو انجام دادن وهمه مشتری هام راضی بودند و از من تشکر کردن
خدایا سپاسگذارم

3_جلسه من با مشتری که داشتم خیلی خوب پیش رفت و دوباره سفارش کار داد من که فکر میکردم از دست من ناراحته و دیگه سفارش نمیده
خدایا سپاسگذارم

4_جلسه من با شرکت هم به بهترین شکل ممکن انجام شد و شرکت با طرح وایده من موافقت کرد و قرار شد پروژه ای که میخواستم خودم خارج از شرکت از صفر شروع کنم رو در شرکت انجام بدم به صورت شراکتی
البته باید پروپوزال این کارو تو جلسه نهایی به توافق برسیم و البته امیدوارم هرچی خیر هست همون میشه چون ایده با استفاده از تکنیک های استاد در بسته ثروت بهم الهم شده است
خدایا سپاسگذارم

5_امروز مبلغ 754 هزار تومان به حساب بانکیم واریز شد
خدایا سپاسگذارم

و همچنین امروز اولین درآمدم رو از شغل دومم نیز بدست آوردم
و همچنین امروز برای اولین بار تونستم به یک آدم ثروتمند که ماشین خوبی داشت تبریک گفتم
و چند تا اتفاق خوبه دیگه که اگه بنویسم خیلی طولانی میشه

خدایا بابت همه چی شکرت

جا داره از زحمات استاد شبخیز و استاد صمیمی تشکر کنم و براشون آرزوی موفقیت و خوشبختی دارم
البته از آقای جعفری هم بابت اون ویدئو که در کنفرانس ارائه دادن تشکر میکنم که خیلی به من کمک کرد که سناریو نوشتن رو شروع کنم

در پناه الله یکتا شاد و پیروز باشید

آرامش
آرامش

احسنت دوست عزیزبهتون تبریک میگم

رعنا
رعنا

آقای ابراهیم ازموفقییت ونتایجی که بدست
آوردیدخیلی خوشحال شدم واحسنت به
ایمان شما…درپناه خداباشید.

مهناز احمدیان
مهناز احمدیان

سلام آقاعبدالهی احسنت برایمان وباوره قوی شمابه خداوند

آرامش
آرامش

H:
بنام خدای وهاب
سلام خدمت اساتیدگرامی وهمه شمادوستان گل وقتتون لبریزازعشق وآرامش الهی
خدایاسپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بابت نعمت داشتن بسته رازثروت الهی که زندگیم راازهرجهت عالی وعالی ترکرده
زمانی که استادعزیزم خانم شبخیزشروع به پیش فروش کردن فایل بسته رازثروت الهی کردن باتخفیف این بسته ۵۰۰هزارتومان بود من هیچ راه درآمدی نداشتم وتمام موجودیم آن موقع ۵۰هزارتومان بود
خیلی دوست داشتم این بسته خریداری کنم
آن زمان من چندماهی بودکه باعلوم موفقیت آشناشده بودم وکم وبیش ازفایلهای استادعزیزم خانم شبخیزخریداری کرده بودم
باقانون کلام ونوشتن آشناشده بودم
به خداونددرخواست دادم بابت خریداین بسته
خدایاسپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم که به لطف توتوانستم فایلهای بسته رازثروت الهی خانم لیلاشبخیزراخریداری کنم واکنون دراختیاردارم
طولی نکشیدکه به لطف خداوندوعنایت استادعزیزم توانستم این فایل راپیش فروش کنم ازجایی که حتی فکرشم نمیکردم خداوندبهم رزق وروزی میرساندتاتسویه کنم
بعدازاینکه فایلهابه دستم رسیدتازه متوجه شدم که چقدرافکارمخرب درباره ثروت داشتم ثروتی که ازجانب خداونداست وپاک ومنزه
بعدازگوش دادن به این فایلهایی که فقط مطالب آن پربودازنورخدا
خداراشکرکم کم تاثیراتش درزندگیم پیداشدوهرروزازهرجهت زندگیم عالی وعالی تروبهتروبهترمیشدتااینکه درمنزل شروع به کسب کارکردم فرزندم ۲سال ویکی دوماهی داشت همه بهم میگفتن بااین بچه کوچک تونمیتونی
ولی من که دیگه افکارگذشته رانداشتم دائم باخودتکرارمیکردم
که خداوندهمه چیزمیشودهمه کس را
آخه فایل ثروت فقط برای به دست آورون درآمدنیست فایلی هست پرازمعنویت خداشناسی تازه متوجه میشوی چقدرخداوندوهاب ورزاق است چقدرازتومشتاق تراست که توبه ثروت پاک ومنزه برسی
خداوندی رامیشناسی که بمحض اینکه بگویدموجودباش موجودمیشود
من درکسب وکارم به خداوندتوکل کردم فرزندم رابه اوسپردم وچه زیبا کفایتم کردم ونگهبان ونگهدارفرزندم بودوچه دستان متعددی به یاریم رساندومن به راحتی درکنارفرزندم به کسب وکارخودمیرسیدم وکم کم کارم گسترش پیداکرد
والان بعدازگذشت شش ماه درآمدم ۴ونیم برابرافزایش پیداکرده
وتعهدشش برابری رانوشتم
استادعزیزخانم شبخیزگرامی ازشماسپاسگزارم که اینقدرازجان ودل دراین بسته رازثروت الهی مایع گذاشتیدواین بسته سرارازمعنویت راپرکردید❤
ازشمااستادصمیمی گرامی هم بابت یاری رساندن دراین بسته سراسرمعنوی سپاسگزارم
برایتان بهترین هاراازخداوندبزرگ خواستارم
درخداشادوپیروزوثروتمنددردنیاوآخرت باشید☺

imanuser
imanuser

به نام خداوند یکتا، خداوندی که هر آنچه هست، همه از آن اوست.
خداوندی که به قدرت و فرمان او ابرها می بارند تا زمین را زنده کنند و در این نشانه هایی است برای همه کسانی که تدبر و اندیشه می کنند.
با سلام به استاد گرامی خانم شب خیز و همه دوستان همراه سایت
میخواستم یکی از بهترین باورهایی رو که میتونه قدرت زیادی به ما بده و کمک کنه بهمون تا بتونیم بیشتر از نیروی خداوند و هدایتش استفاده کنیم با دوستان عزیز و همه کسایی که دارن این متن رو میخونن به اشتراک بزارم تا هم یادآوری برای خودم باشه و هم دوستان عزیز بتونن از این باور استفاده کنن و با گسترش جهان اطرافمون جهان رو جای بهتری برای زندگی کردن کنیم.
باور اینکه ما به عنوان جانشین خداوند و به عنوان کسی که خداوند قدرت و نیروی خودش رو در درون ما به ودیعه گذاشته، البته این نیرو و قدرت در همه جهان به ودیعه گذاشته شده، در گیاه و گلی که تو گلدونه، در درختی که دوباره در فصل بهار شکوفه میزنه، در پرنده ای که پرواز میکنه و در هر چیزی که میبینیم و نمی بینیم این قدرت وجود داره و همه جهان رو هدایت میکنه.
“ما خود خداوند هستیم و خداوند همیشه پیروز میشه”
این میتونه یکی از بهترین باورهای توحیدی باشه، باور اینکه هر چی هست از آن خداست و تنها قدرت حاکم بر جهان و فرمانروای تمام هستی خداست.
زمانی که با این نیرو یکی بشیم، بهش اعتماد کنیم می تونیم از تمام قدرت خداوند به صورت آگاهانه در جهت رسیدن به خواسته هامون و گسترش جهان استفاده کنیم.
بتونیم معمار زندگی خود و دیگران باشیم.
“ما خود خداوند هستیم و خداوند همیشه پیروز میشه”
در پناه امن الهی شاد، سالم، ثروتمند و سعادتمند در هر جهان باشین.

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلام ایمان عزیزم
ممنون از این باور فوق العاده

Ebrahimabdolahi
Ebrahimabdolahi

سلام استاد شبخیز عزیز

واقعا جلسه سوم دوره راز ثروت الهی
بی نظیره
و سراسر باور های جدید و درست در مسیر ثروت الهی داره

و آدم میخواد با هر لحظه اش گریه کنه و اشک شوق بریزه بخاطر آگاهی که از خدا پیدا میکنه

مخصوصا اونجاها یی که درباره توکل به خدا و رزاق و وهاب بودن خدا ، میگید

یا وقتی نحوه درخواست از خدا و سوال از خدا ، و نحوه جواب گو بودن خدارو ، میگید

یا مثال هایی برای تصور از خدا میزنید

واقعا دارم به حرف شما میرسم که فرمودید، اگه از این دوره فقط به باورها و تکنیک های این جلسه ایمان وباور داشته باشی به همه چی میرسی یعنی چی.

خدارو صد هزارمرتبه شکر که در این دوره حضور دارم

imanuser
imanuser

سلام به خانم شب خیز و استاد صمیمی عزیز و همه دوستان همراه سایت.
سال جدید رو بهتون تبریک میگم، به همه کسایی که دارن این متن رو میخونن.
امیدوارم که هر لحظه همگی بتونیم بیشتر و بیشتر در مدار دریافت نعمتهای الهی قرار بگیریم.
خدا رو شکر میکنم به خاطر حضور در این جمع، به خاطر آگاهی های نابی که در صورت عمل به اونها کارها به راحتی انجام میشه.
تو کامنت قبلیم از نتایجی که گرفته بودم براتون گفتم و به لطف خداوند سود درامدم از کسب و کارم در ماه بعدی شد 1000/000 تومان، خدا رو هزاران مرتبه شکر میکنم. خدایا شکرت شکرت شکرت.
10 برابر ماه قبلش، با همون کار و با همون زمان و انرژی که تو ماهه قبل برای کارم انجام داده بودم.
چه جوری خدا خودش همه چی میشه و کارها انجام میشه.

خداوند بی نهایت است و لا مکان و لا زمان
اما به قدر فهم تو، کوچک می شود
و به قدر نیاز تو، فرود می آید
و به قدر آرزوی تو، گسترده می شود
و به قدر ایمان تو، کارگشا می شود
و به قدر نخ پیرزنان دوزنده، باریک می شود
و به قدر دل امیدواران، گرم می شود

یتیمان را پدر می شود و مادر
بی برادران را، برادر می شود
بی همسر ماندگان را، همسر می شود
عقیمان را، فرزند می شود
ناامیدان را، امید می شود
گم گشتگان راه را، راه می شود
در تاریکی ماندگان را، نور می شود
رزمندگان را، شمشیر می شود
پیران را، عصا می شود
و محتاجان به عشق را ، عشق می شود

خداوند همه چیز می شود، همه کس را
به شرط اعتقاد
به شرط پاکی دل
به شرط طهارت روح
به شرط پرهیز از معامله با ابلیس

بشویید قلب هایتان را از هر احساس ناروا
و مغز هایتان را از هر اندیشه خلاف
و زبان هایتان را از هر گفتار ناپاک
و دست هایتان را از هر آلودگی در بازار

و بپرهیزید
از ناجوانمردیهــا
ناراستی ها
نامردمی ها

چنین کنید تا ببینید که خداوند
چگونه بر سر سفره ی شما
با کاسه یی خوراک و تکه ای نان می نشیند
و بر بند تاب، با کودکانتان تاب می خورد
و در دکان شما، کفه های ترازویتان را میزان می کند
و در کوچه های خلوت شب، با شما آواز می خواند

مگر از زندگی چه می خواهید
که در خدایی خدا، یافت نمی شود؟
که به شیطان پناه می برید؟
که در عشق، یافت نمی شود
که به نفرت پناه می برید؟
که در حقیقت یافت نمی شود
که به دروغ پناه می برید؟
که در سلامت یافت نمی شود
که به خلاف پناه می برید؟
و مگر حکمت زیستن را، از یاد برده اید؟
که انسانیت را پاس نمی دارید؟

برای همه دوستان در سال جدید بی نهایت نعمت و ثروت و شادی و سلامتی از خداوند بی نهایت خواستارم.
همه دوستانی که در این جمع هستیم قدر این جایی رو که هستیم بدونیم.
اول و اخرش باید به خدا اعتماد کنیم، پس بهتره از همون اول بهش اعتماد کنیم، البته اینا رو به خودم دارم میگم، به خودم میگم که یادم بمونه، خیلی جالبه که حتی تو قران هم خداوند بارها و بارها و بارها یه جمله ای رو تکرار کرده، پس یعنی که ما هم باید هر لحظه یاد اوری کنیم به خودمون.
در پناه امن الهی باشین.
خدایا شکرت، شکرت، شکرت.
برای همه تون بهترینها رو در سال جدید از خداوند خواستارم.

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

واااای خییییلی خوب بود اول کامنت قبلیتو خوندم خوشحال شدم.الان این کامنتتو خوندم وااااقعا بی نظیره.خدایا شکرت خیلی عااالیه ایمان عزیزم.احسنت به تو وباورهای خوبی که ساختی.بازم برامون بنویییییس.در پناه خدای وهاااابمون

imanuser
imanuser

با سلام به خانم شبخیز و همه دوستان همراه سایت.
امیدوارم که حال دل همگیتون خوش و عالی باشه. خوب در ادامه نتایج قبلیم امروز اومدم تا نتایجی رو که گرفتم با شما به اشتراک بزارم تا هم ایمان خودم رو تقویت کنم و هم دوستانی که دارن این متن رو بخونن بدونن که قوانین ثابت الهی برای همه و هر جایی که باشیم قابل اجراست و خداوند حمایتگر و هدایتگر افرادی میشه که میخان در جهت گسترش دنیای خودشون حرکت کنند، هر که هدفی که داشته باشیم زمانی که قدم اول رو برمیداریم و توکل میکنیم جهان هستی خودش کارها رو به راحتی هماهنگ میکنه، خداوند خودش کارها رو انجام میده، به شرطی که باورش کنیم و ازش بخوایم.
مرا بخوانید تا شما را اجابت کنم، خداوندی که در درون ماست و همیشه و هر لحظه با ما بوده هست و خواهد بود.
براتون گفته بودم که من بچه یه شهر کوچیک هستم که بالا تا پایینش کلا 20 دقیقه راهه، از زمانی که شروع به درخواست به خداوند کرده بودم که من رو هدایت کنه به مسیری که بتونم ثروت بیشتری بسازم وارد کسب و کاری شدم که به صورت آنلاین هستش و به لطف خدا تو حوزه کاری خودم تو سرچهای گوگل صفحه اول هستم و مشتریهای زیادی باهام تماس میگیرن. یه جور مغازه که رو اینترنت هستش و ما محصول رو برای مشتریهای که بخوان از طریق دستان خداوند که اون محصولات رو دارند ارسال میکنیم. چند ماهی میشد که این فعالیت رو شروع کرده بودم و البته هدایت به این مسیر مال ساله قبل بودش که بدون اینکه خودم بدونم داشتم اماده ورود به این مسیر می شدم و جالبه که حتی اون زمان هم خداوند از قبل داشته من رو هدایت میکرده، خداوند همیشه و همیشه و همیشه در حال هدایت کردنه، تمام هستی و جهان و کائنات دارن هدایت میشن بر اساس قوانینش. در شروع کار خوب برای تامین محصول مسئله ای بود که باهاش روبه رو بودم، یه شب از خدا خواستم، گفتم خدایا این همه مشتری، برای تامین محصولم خودت یه کاریش بکن، به روز نشده دو نفر انسان خوب و ازبی نهایت دستان خداوند باهام ارتباط گرفتن که ما آماده همکاری در فروش هستیم و ماه بهمن 1،450،000 تومان فروش داشتم که سودش برای من 100،000 تومان شد و خداوند رو به خاطرش شکر میکنم. تازه همین چند روز پیش هم یه تامین کننده دیگه این محصولات باهام ارتباط گرفت و اعلام آمادگی برا همکاری کردن که خدا رو شکر میکنم که هرروز افراد بیشتری رو برای انجام کارها به سمت من هدایت میکنه.
من افتخار شاگردی استاد عباس منش رو هم دارم و افتخار شاگردی، یکی از بهترین شاگردهای ایشون یعنی خانم شب خیز رو هم دارم.
قدر این آموزشها رو بدونین که با این قیمت واقعا مناسب داره رو این سایت عرضه میشه. ارزش این آموزشها بیشتر از مبلغی هستش که براش پرداخت میکنین.
فقط این رو بگم که اگر تمام پولی که دارین به اندازه خرید بسته راز ثروت الهی هستش، به شرطی که می تونین این تعهد رو به خودتون بدین که به آگاهی های این دوره عمل کنین و اونها رو به صورت عملی انجام بدین، در تهیه و خریدش با ایمان برین جلو و بدونین که این بزرگترین سرمایه گزاری در تمام عمرتون با کمترین هزینه خواهد بود، نتایج در ابتدا کوچیک هستن و وقتی شکرگزار باشیم و تکامل خودمون رو طی کنیم به مدارهای بالاتر هدایت میشیم.
من باز هم میام و از نتایج بزرگتری که نشانه هاش رو دریافت کردم و خداوند اونها رو به زودی وارد زندگیم میکنه براتون میگم.
که همه بدونیم سن و سال مهم نیست، اینکه کجا زندگی کنیم مهم نیست، اینکه چقدر تحصیلات داریم مهم نیست، فقط کافیه از خداوند بخوایم تا از فضلش از رحمتش از هدایتش و از مهربونیش و از بی نهایت قدرتش، خودش مستقیم وارد زندگیمون میشه، خودش کارها رو انجام میده، خودش ما رو به پادشاهی جهان می رسونه.
خداوند رو سپاسگزارم که به مسیری هدایت شدم که بهشت رو هم در این جهان و هم در جهان های بعدی تجربه میکنم.
براتون از بی نهایت خداوند، بهترین ها رو خواستارم.
در پناه الله یکتا شاد سالم ثروتمند و سعادتمند در هر جهان باشین.

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

سپاسگزارم آقای نوروزی

اخلاص و ادب و معرفت شما شایسته تحسین است
در خدا شاد و پیروز باشید

مهناز احمدیان
مهناز احمدیان

سلام آقانوروزی من تازه کامنت هاتون رودرسایت خوندم واقعاخیلی عالی بود

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

ایمان عزیزم سلام فوق العاده عالی بود
کلی امرژی گرفتم از شنیدن موفقیت هات باز هم منتظر خبرهای خوب تو هستم دوست خوبم تبریک میگم در پناه خدا هر روز موفق تر باشی

محمد قربانی رضایی ( مدیر )
محمد قربانی رضایی ( مدیر )

دوستان عزیز و اساتید بزرگوار سلام
وقت همگی شما بخیر و شادی
..
..
امروز میخواستم با دوستانی که تازه با سایت آشــنا شدند و همچنین دوستانی که هنوز محصولی تهیه نکردند صحبت کنم ، دوست عزیزی که هم اکنون متن مرا میخوانی و تازه با سایت آشنا شدی و دوست عزیزی که در دنیایی از تردید ها ، سردرگم و آشفته هستی و نمیدانی که آیا با تهیه بسته “راز ثروت الهی” به تمام خواسته هایت میرسی یا خیر ، یا صرفا پولت را از دست داده ای ، دوست من در زندگی ام یاد گرفتم که ( تردید ، جایگاه بدیست اما گذرگاه خوبیست ) ، اگر از من می پرسی ؟ در پاسخ به تو یک جواب دارم اما قبلش از تو می خواهم از خودت سوالاتی کنی و خودت را به چالش بکشی ، دوست من آیا از خودت سوال کرده ای که هم اکنون چند سال از عمر گران بهایت را گذرانده ای ؟ این چند ساله را چگونه گذرانده ای ؟ چقدر در سلامتی بودی ؟ یا که نه چقدر در بیماری و استرس و اضطراب بودی ، چقدر ثروتمند بودی یا که نه چقدر در فقر و بدهی و نداری بودی ، چقدر عاشق خــدا بودی ؟ یا که نه چقدر از خدایت دور بودی ، چقدر محبوب بودی یا که نه چقدر مورد بی مهری و اهانت قرار میگرفتی ، چقدر عاشق خودت بودی یا که نه چقدر خودت را کوچک می انگاشتی ، چقدر به مسافرت های رویایی در بهترین مکان های دنیا سفر کرده ای یا که نه هر بار تصویری از نــداری ، کمـبود و بدهی به تو اجازه حتی فکر کردن به رویا هایت را هم نداد ، دوست من برایت پیشنهادی دارم ، از تو میخواهم هم اکنون یک تصمیم بگیری چون موفقیت ، تحول و تغییر نتیجه ، حاصل یک تصمیم است ، دوست من یکبار برای همیشه با خودت خلوت کن و از خودت سوال کن که آیا شیوه ای که تا کنون با آن زیسته ای رضایت تورا در تمام جوانبش جلب کرده است یا خیر ؟ اگر از زندگیت در تمام جوانب بخصوص در حوزه مالی رضایت داری که به تو تبریک می گویم اما اگر از تمام مواردی که گفته شد کلافه شده ای و از زندگیت لذت نمی بری توقف کن و از خودت بپرس ، چرا عده ای بسیار ثروتمندن ، چرا عده ای بسیار عاشقن ، چرا عده ای نماز شب میخوانند و در عشق خدایشان ذوب میشوند ، چرا عده ای همیشه برنده اند ؟ چرا عده ای همیشه شادن ؟ چرا عده ای میخواهند و میشود ؟ دوست من قطعا علتی دارد ، قطعا رازی وجود دارد ، قطعا بی عدالتی رخ نداده است ، قطعا پشت پرده قوانینی بی تبدیل وجود دارد که تو شاید از آن بی خبری و از همه مهمتر باید بدانی که به محض پی بردن به این راز و بکار بستن آن توهم مثل یک بشکن زدن تصویر زندگی ات عوض میشود اما باید بدانی که :

“باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی”

من برای تویی که به دعوت خدا و خواست خودت به این مسیر گام نهاده ای پیشنهادی دارم ، دوست من بسته ” راز ثروت الهی ” پرده از این ” راز ” بر می دارد و تورا محرم اسرار میکند ، به صراحت میگویم این دوره مسیر و مقصدش استقلال مالی را بخوبی هدف گرفته است و خوشا بحال آنان که به این دوره دست پیدا کرده اند و سر سفره ای الهی می نشینند و با خدایی آشنا می شوند که از هفتاد پدر و مادر به آنان مهربان تر است .

در پناه الله یکتا شاد و پیروز و سربلند باشید

“محمد قربانی رضایی”

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

و فقط عده ی کمی از امت آخر الزمان به حقایق پی می برند
در خدا شاد و پیروز باشید

مهناز احمدیان
مهناز احمدیان

اشک درچشمانم جاری شدواقعامتنتان بسیارزیبابود

آرزو مرادی
آرزو مرادی

سلام به تمامی همراهان صمیمی سایت
و
استادان محترم
خانم استاد شبخیز نازنینم
و استاد صمیمی بزرگوار

امشب که شب عشق هست
میخواستم خبری رو اینجا اعلام کنم
و تشکر ویژه کنم از استاد شبخیز عزیزم بابت دوره فوق العاده عاااااالی و بی نظیر راز ثروت الهی
بنده واقعا در آمدم بین سه تا چهار برابر شده و امشب باید تعهد درآمد شش برابری رو بنویسم.
استاد عزیزم واقعا از شما سپاسگزارم که راز ثروت الهی رو به زیبایی و با عشق به من آموختید.
واقعا کاری رو که دارم انجام میدم با عشق انجام میدم و با احساس آرامش همراه است.
این بهترین نوع درآمدزایی هست که عاشق کارت باشی.
جالبه مشتریان و شاگردانم هم همین حس رو به بنده و کارم دارند.
و
تمام این احساس خوب رو اول مدیون پروردگارم هستم
دوم مدیون استاد شبخیزنازنینم
و سوم استاد صمیمی بزرگوارم
که در این راه خیلی زیاد کمکم کردند.

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

انشالله که وجودتان سرشار از عشق الهی باشد
در خدا شاد و پیروز باشید

مهناز احمدیان
مهناز احمدیان

آرزویه عزیزم سلام خیلی عالیه که درمداره خداوندهستید.تبریک میگم.

Morteza Mokarramy
Morteza Mokarramy

سلام خدمت بانو آرزو مرادی
تبریک به خاطر موفقیت های بینظیر شما.در پناه خدا هر روز بیشتر شاهد موفقیت های بیشمار شما هستیم.خیلی خوشحاا کنندست

آرامش
آرامش

من اززمانی که شروع کردم استفاده ازفایلهای موفقیت استادعزیزم سرکارخانم شبخیرازفایلهای باوروتجسم شروع کردم
قبل ازاستفاده ازفایلهای موفقیت استادعزیز آدمی بودم سرتاپااسترس ونگرانی مسئله درزندگی من رادگرگون میکردوکاملازندگی برایم تلخ وطاقت فرسامیشدودائم ازخدای خودگله وشکایت میکردم
من بعدازشنیدن این فایلهامتوجه شدم درمن باورهای محدودکننده ای است که باعث میشودزندگیه من این چنین باشدبعدازاینکه باراهنمایی فایلهای باورتوانستم باورهای محدودکننده رادرخودازبین ببرم آرامشی ازنوع الهی تمام وجودم رافراگرفت بافایل تجسم توانستم خواسته های خودرابه خوبی وبه طورمعجزه آسایی دست پیداکنم
باتهیه فایلهای روابط توانستم رابطه خوب وعالی راباهمسروفرزندم واطرافیان دست پیداکنم وبیشترین چیزی که باعث شدبتوانم سلف کنترل داشته باشم و خشم خودراکنترل کنم وآدم متواضعی باشم مدیتیشن بودکه ازآن به مدت ۱ماه باتعهددادم به خودم شروع کردم وبه طرزمعجزه آسایی به من درکنترل خشمم کمک کرد
ازفایلهای دیگه یک قدم مانده تاخداتوانستم خدای مهربانم رابشناسم خدایی که ازرگ گردن به من نزدیکترهست توکل من راچندین برابرکرده وتوانستم معنی توکل رابه خوبی متوجه بشوم حس امنیت مرابیشترکرده وهرلحظه درکنارخودحسش میکنم ای کاش خدای خودرازودترشناخته بودم
یکی دیگه ازفایلهای دیگرکانال که میتوانم به جرات بگویم بیش از۵۰بارآن راگوش کرده ام فایل فراوانی است خیلی ازآن درسها گرفته ام
حال که بهترین نعمت که خداوندازراه های حکیمانه ومثبتش اونم بادرخواست به خودش به راحتی بهم عطاکردهمین فایل ثروت الهی است که خودثروت واقعی است باوجودی که تازه شروع کردم خداوندنشانه های ثروتمندشدنم راداره به خوبی بهم نشان میده وبه لطف خداتوانستم باسوال ودرخواست ازخداوندراه درآمدخودبرای رسیدن به ثروت راپیداکنم وخداوندروزبه روزهاکارهارابرای من آسان آسان ترمیکنه
خدایابابت تمام نعمتهایی که نصیبم کردی باآشنایی بااین گروه وفایلهای استادعزیزم خانم شب خیزمهربان ازتوسپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم
ازشمااستادعزیزم که اینقدرزیبا خدارابه ما شناساندین کمال سپاس وتشکررادارم از خدای وهاب وخدای رزاق خودخیردنیا وآخرت رابراشماخواستارم

imanuser
imanuser

با سلام به استاد عزیز و همه دوستان گرامی.
برای انجام کار بیمه ای و تغییر در بیمه به تامین اجتماعی مراجعه کرده بودم. صبح که رفتم برای انجام کارام حالم فوق العاده عالی بود- هر چی حال بهتر و احساس بهتر یعنی نزدیک تر بودن به منبع و خداوند و هماهنگ بودن با نیروی خداوند. به خودش سپردم و کارام تو یه ساعت تموم شده و کارمندها چقدر با احساس مسئولیت موارد رو برام توضیح میدادن- من فقط آرامش داشتم و زمانی که کارمندی میخواست برگه هامو امضاء کنه نیروی خداوند بود که از طریق اونها داشت کارامو انجام میداد و خودکار رو در دست اونها میچرخوند تا برگه ها رو امضاء کنن و مهر بزنن.
خدایا سپاسگزارم به خاطر حضورت و بی نهایت دستان قدرتمندت که زمانی بهت اعتماد میکنیم خودت همه کارها رو برامون انجام میدی.
در پناه امن عشق الهی شاد سالم ثروتمند و سعادتمند در هر جهان باشین.

imanuser
imanuser

به نام خداوند بخشنده مهربان- با سلام به استاد گرامی و همه دوستان هم فرکانس.
من الان تا جلسه سوم دوره راز ثروت الهی رو گوش کردم و اومدم نتایجی رو که تو این سه ماهه ایجاد شده رو به اشتراک بزارم- اول اینکه اومدن تو صفحه اول گوگل در زمینه حوزه کاری که شروع کرده بودمش و خوب تماسهای مشتریان- واقعا بی نهایت مشتری وجود داره- دوم اینکه در ماه دوم 250 هزار تومان پول ساختم- و خیلی نشانه های دیگه که تو زمینه کارهایی که دارم انجام میدم و مسیرهایی که بهشون هدایت میشم که واقعا وقتی از خدا میخوای خودش کارها رو برات انجام میده- و از طریق بی نهایت دستان خداوند مسیر برات باز میشه- خودش آدمها رو هدایت میکنه – و مهم ترین نکته در این زمان که نشانه های کوچک میان اینه که بیشتر از قبل سپاسگزار باشم تا باز هم نتایج بزرگ و بزرگ تر بشن. در پناه امن الهی شاد سالم ثروتمند و سعادتمند در دنیا و آخرت باشین.

imanuser
imanuser

به نام خداوند بخشنده مهربان.
خدا رو شکر میکنم به خاطر این بهشتی که اینجا بواسطه حضور دوستان الهی آفریده است. به خاطر حضور انسانهایی که آمده اند تا پیام آور عشق الهی بر روی زمین باشند. به خاطر حضور اساتیدی که دستان خداوند هستند برای هدایت ما به سمت بی نهایت نعمت و ثروت و شادی و سلامتی. سپاسگزار خداوندی هستم که زمانی که بنده اش از او می خواهد با نشانه ها هدایتش میکند. خداوند در لحظه پاسخ می دهد. در هر لحظه اجابت میکند. خدا رو شکر میکنم که وارد این مسیر زیبای الهی شدم. مسیری که لحظه لحظه اش به سمت زیبایی و نعمت و ثروت و سعادت است. خدا رو شکر میکنم به خاطر خلق این جهان فرکانسی. خدا رو شکر میکنم که این آگهی ها به راحتی و به سرعت در حال گسترش است تا هدایتگر کسانی باشد که روزی از خداوند خواسته اند تا آنها رو هدایت کنه. تا وعده خداوند محقق شود و بهشت رو در روی زمین تجربه کنیم. لحظه لحظه زندگیتون سرشار از عشق الهی.