به نام آنکس که آسمانها و زمین و آنچه مابین آن است از آن اوست…

تمامی افراد دوست دارند که در وفور نعمت و ثروت و در کمال آسایش و راحتی زندگی کنند. اما سوال اساسی اینجاست که چرا افراد کمی به این مهم دست پیدا می کنند، ولی افراد زیادی در فقر و تنگدستی، به سختی امور روزانه خویش را می گذراند؟!!!

  • چرا در بهترین حالات نیز افراد به سختی و با مشکلات روزمره فراوان زندگی معمولی و متوسطی را می گذرانند؟!!!
  • آیا خداوند برای برخی افراد ثروت و وفور نعمت را خواسته و برای برخی دیگر نه؟!!!
  • آیا تقدیر و قسمت چنین است که برخی مرفه باشند و برخی متوسط و برخی فقیر؟!!!
  • آیا ما باید تسلیم شرایط فعلی باشیم یا شرایط را به نفع خودمان تغییر دهیم؟!!!

حتما این موضوع به ذهنتان می رسد که شرایط جامعه و کشور، شرایط بد اقتصادی، نداشتن تخصص و توانایی در خودتان، یا روابط و پارتی بازی ها باعث شده که نتوانید ثروتمند باشید.

می خواهم به شما دوستان عزیزم بگویم که از آنجا که خداوند عادل است و به یک چشم به تمام بندگان خود نگاه می کند، این از ذات پاک خداوند به دور است که فردی را ثروتمند قرار داده و فردی را فقیر نگه دارد.

عامل اساسی دستیابی به ثروت الهی باور و ایمان قلبی به همراهی خداوندی است که جز او هیچ کس و هیچ چیز توانایی بخشش ثروت را به شما ندارد. مهمترین عامل کسب ثروت الهی باور ربوبیت الهی است. باور به این که خداوند تنها قدرت موجود در جهان هستی است و هر موقعیت، ایده، فرد یا شرایطی که در زندگی شما بوجود می آید، تنها و تنها بخاطر وجود خداوندی است که اراده تمام امور در اختیار اوست و تنها اوست که شرایط را برای شما رقم می زند و هیچ اتفاقی را در زندگی شما کسی به جز الله یکتا رقم نمی زند. تنها زمانی به ثروت الهی دست پیدا می کنید که این باور توحیدی را با ایمان قوی در درون خود بسازید.

ثروت الهی با ثروت افرادی که صرفا پولدار هستند از زمین تا آسمان متفاوت است. پولدارها فقط برای پول زندگی می کند. آرامش ندارند و به دنبال پول می دوند. اما ثروتمندان پول به دنبالشان می آید.  ثروت الهی همراه با آرامش الهی، عشق به عطا کننده آن ثروت یعنی خداوند بزرگ، همراه با احساس سعادتمندی در دنیا و آخرت است. پس تفاوت از زمین است تا آسمان.

 


جهت شناخت تاثیر باورها و قوانین جهان هستی می توانید از جلسه اول دوره یک قدم مانده تا خدا “باور و قوانین جهان هستی” استفاده نمایید.


 

عامل دوم اساسی موثر در ثروتمند شدن افراد باورهای ذهنی آنان نسبت به موضوع ثروت است. بعضی افراد باور دارند که وقتی ثروتمند شوند از خدا دور می شوند. چنین افرادی هم دوست دارند ثروتمند باشند هم می ترسند که ثروت آنها را از راه خدا دور کند. پس این باور اشتباه ذهنی مانع از دستیابی آنها به ثروت می شود.

برخی افراد باور دارند که لیاقت دستیابی به ثروت های میلیاردی را ندارند. چنین افرادی نهایتا به رفع مایحتاج روزمره شان خواهند رسید. این باوراحساس عدم لیاقت  مانع از ثروتمند شدن آنان می شود و این موضوع ربط مستقیم به باورهای محدود کننده در مورد عزت نفس افراد دارد.

 


جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره موضوع عزت نفس و توضیحات مربوط به آن به صفحه مربوط به “محصول عزت نفس” مراجعه بفرمایید. این محصول توسط استاد صمیمی در هشت جلسه ارائه گردیده است.


 

برخی افراد باوردارند که ثروت ها در دست افراد معدودی قرار دارد و فرصت های ثروت ساز روز به روز انحصاری و کمتر می شوند، فردی با چنین باوری هرگز به ثروت دست نخواهد یافت.

دوستان عزیز مثال های بسیار زیادی وجود دارد از افرادی که این باورهای محدود کننده رادر ذهن خود نپذیرفته اند و توانسته اند این محدودیت هایی را که تنها در ذهن است نه در واقعیت کنار گذاشته و با انگیزه فراوان خود به ثروت دست یابند.

کارآفرینان بسیار زیادی در کشورمان و در جهان وجود دارند که از فقر و تنگ دستی با باورهای قوی ثروت ساز توانسته اند در طی چند سال به موفقیت دست پیدا کنند. زیرا آنان باورهای محدود کننده ذهن خود را نپذیرفته اند و با باور قوی نسبت به موضوع ثروت به موفقیت دست یافته اند

 عامل فقر افراد باورهای محدود کننده و فقیرانه آنها در مورد ثروت است و عامل ثروت افراد باورهای درست و قوی آنها در مورد مساله ثروت است.

وقتی شما باورهای مناسبی در مورد ثروت داشته باشید، ایده های ثروت ساز را دریافت می کنید و خداوند نیز از شما حمایت خواهد کرد تا به هدف خود دست یابید.

در واقع شما با جایگزین کردن باورهای قدرتمند کننده به جای باورهای فقیرانه در شرایطی قرار می گیرید، ایده هایی به ذهنتان می رسد، اتفاقاتی برای شما می افتد که به آسانی، خود به خود و به  راحتی در مسیر علاقه و استعدادهایتان به ثروت دست پیدا می کنید.

پس بار دیگر این نکته بسیار مهم را مرور می کنیم که تنها عامل دستیابی به ثروت ایجاد باورهای ثروت ساز در ضمیر ناخودآگاه شما و باور و ایمان قلبی و توحیدی به خداوندی است که بی صبرانه منتظر درخواست بنده اش برای کسب ثروت است.

در این دوره بسیار ارزشمند به شناخت صحیح از خداوند جهت اتصال به منبع نعمت و ثروت یعنی خداوند وهاب و شناخت باورهای تضعیف کننده و جایگرینی آنها با باورهای قدرتمند کننده در مورد ثروت خواهیم پرداخت.

اگر به آنچه در این دوره گفته می شود صد در صد عمل کنید و مطالب آن را کامل پذیرفته و به تمرینات آن به صورت کامل عمل نمایید به شما قول می دهم که یک ثروتمند خداپرست خواهید شد. و علاوه بر کسب ثروت الهی به آرامش و دوستی عمیق با پروردگار بسیار مهربان و فاضل خود نیز دست پیدا خواهید کرد.

در “صفحه تهیه محصول” به مطالب مطرح شده در هر یک از جلسات پرداخته شده است.

لیلا شب خیز

دیدگاه بگذارید

10 دیدگاه ثبت شده است "راز ثروت الهی (محصول برتر استاد شب خیز)"

خبرم کن
imanuser
imanuser

با سلام به خانم شبخیز و همه دوستان همراه سایت.
امیدوارم که حال دل همگیتون خوش و عالی باشه. خوب در ادامه نتایج قبلیم امروز اومدم تا نتایجی رو که گرفتم با شما به اشتراک بزارم تا هم ایمان خودم رو تقویت کنم و هم دوستانی که دارن این متن رو بخونن بدونن که قوانین ثابت الهی برای همه و هر جایی که باشیم قابل اجراست و خداوند حمایتگر و هدایتگر افرادی میشه که میخان در جهت گسترش دنیای خودشون حرکت کنند، هر که هدفی که داشته باشیم زمانی که قدم اول رو برمیداریم و توکل میکنیم جهان هستی خودش کارها رو به راحتی هماهنگ میکنه، خداوند خودش کارها رو انجام میده، به شرطی که باورش کنیم و ازش بخوایم.
مرا بخوانید تا شما را اجابت کنم، خداوندی که در درون ماست و همیشه و هر لحظه با ما بوده هست و خواهد بود.
براتون گفته بودم که من بچه یه شهر کوچیک هستم که بالا تا پایینش کلا 20 دقیقه راهه، از زمانی که شروع به درخواست به خداوند کرده بودم که من رو هدایت کنه به مسیری که بتونم ثروت بیشتری بسازم وارد کسب و کاری شدم که به صورت آنلاین هستش و به لطف خدا تو حوزه کاری خودم تو سرچهای گوگل صفحه اول هستم و مشتریهای زیادی باهام تماس میگیرن. یه جور مغازه که رو اینترنت هستش و ما محصول رو برای مشتریهای که بخوان از طریق دستان خداوند که اون محصولات رو دارند ارسال میکنیم. چند ماهی میشد که این فعالیت رو شروع کرده بودم و البته هدایت به این مسیر مال ساله قبل بودش که بدون اینکه خودم بدونم داشتم اماده ورود به این مسیر می شدم و جالبه که حتی اون زمان هم خداوند از قبل داشته من رو هدایت میکرده، خداوند همیشه و همیشه و همیشه در حال هدایت کردنه، تمام هستی و جهان و کائنات دارن هدایت میشن بر اساس قوانینش. در شروع کار خوب برای تامین محصول مسئله ای بود که باهاش روبه رو بودم، یه شب از خدا خواستم، گفتم خدایا این همه مشتری، برای تامین محصولم خودت یه کاریش بکن، به روز نشده دو نفر انسان خوب و ازبی نهایت دستان خداوند باهام ارتباط گرفتن که ما آماده همکاری در فروش هستیم و ماه بهمن 1،450،000 تومان فروش داشتم که سودش برای من 100،000 تومان شد و خداوند رو به خاطرش شکر میکنم. تازه همین چند روز پیش هم یه تامین کننده دیگه این محصولات باهام ارتباط گرفت و اعلام آمادگی برا همکاری کردن که خدا رو شکر میکنم که هرروز افراد بیشتری رو برای انجام کارها به سمت من هدایت میکنه.
من افتخار شاگردی استاد عباس منش رو هم دارم و افتخار شاگردی، یکی از بهترین شاگردهای ایشون یعنی خانم شب خیز رو هم دارم.
قدر این آموزشها رو بدونین که با این قیمت واقعا مناسب داره رو این سایت عرضه میشه. ارزش این آموزشها بیشتر از مبلغی هستش که براش پرداخت میکنین.
فقط این رو بگم که اگر تمام پولی که دارین به اندازه خرید بسته راز ثروت الهی هستش، به شرطی که می تونین این تعهد رو به خودتون بدین که به آگاهی های این دوره عمل کنین و اونها رو به صورت عملی انجام بدین، در تهیه و خریدش با ایمان برین جلو و بدونین که این بزرگترین سرمایه گزاری در تمام عمرتون با کمترین هزینه خواهد بود، نتایج در ابتدا کوچیک هستن و وقتی شکرگزار باشیم و تکامل خودمون رو طی کنیم به مدارهای بالاتر هدایت میشیم.
من باز هم میام و از نتایج بزرگتری که نشانه هاش رو دریافت کردم و خداوند اونها رو به زودی وارد زندگیم میکنه براتون میگم.
که همه بدونیم سن و سال مهم نیست، اینکه کجا زندگی کنیم مهم نیست، اینکه چقدر تحصیلات داریم مهم نیست، فقط کافیه از خداوند بخوایم تا از فضلش از رحمتش از هدایتش و از مهربونیش و از بی نهایت قدرتش، خودش مستقیم وارد زندگیمون میشه، خودش کارها رو انجام میده، خودش ما رو به پادشاهی جهان می رسونه.
خداوند رو سپاسگزارم که به مسیری هدایت شدم که بهشت رو هم در این جهان و هم در جهان های بعدی تجربه میکنم.
براتون از بی نهایت خداوند، بهترین ها رو خواستارم.
در پناه الله یکتا شاد سالم ثروتمند و سعادتمند در هر جهان باشین.

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

سپاسگزارم آقای نوروزی

اخلاص و ادب و معرفت شما شایسته تحسین است
در خدا شاد و پیروز باشید

محمد قربانی رضایی ( مدیر )
محمد قربانی رضایی ( مدیر )

دوستان عزیز و اساتید بزرگوار سلام
وقت همگی شما بخیر و شادی
..
..
امروز میخواستم با دوستانی که تازه با سایت آشــنا شدند و همچنین دوستانی که هنوز محصولی تهیه نکردند صحبت کنم ، دوست عزیزی که هم اکنون متن مرا میخوانی و تازه با سایت آشنا شدی و دوست عزیزی که در دنیایی از تردید ها ، سردرگم و آشفته هستی و نمیدانی که آیا با تهیه بسته “راز ثروت الهی” به تمام خواسته هایت میرسی یا خیر ، یا صرفا پولت را از دست داده ای ، دوست من در زندگی ام یاد گرفتم که ( تردید ، جایگاه بدیست اما گذرگاه خوبیست ) ، اگر از من می پرسی ؟ در پاسخ به تو یک جواب دارم اما قبلش از تو می خواهم از خودت سوالاتی کنی و خودت را به چالش بکشی ، دوست من آیا از خودت سوال کرده ای که هم اکنون چند سال از عمر گران بهایت را گذرانده ای ؟ این چند ساله را چگونه گذرانده ای ؟ چقدر در سلامتی بودی ؟ یا که نه چقدر در بیماری و استرس و اضطراب بودی ، چقدر ثروتمند بودی یا که نه چقدر در فقر و بدهی و نداری بودی ، چقدر عاشق خــدا بودی ؟ یا که نه چقدر از خدایت دور بودی ، چقدر محبوب بودی یا که نه چقدر مورد بی مهری و اهانت قرار میگرفتی ، چقدر عاشق خودت بودی یا که نه چقدر خودت را کوچک می انگاشتی ، چقدر به مسافرت های رویایی در بهترین مکان های دنیا سفر کرده ای یا که نه هر بار تصویری از نــداری ، کمـبود و بدهی به تو اجازه حتی فکر کردن به رویا هایت را هم نداد ، دوست من برایت پیشنهادی دارم ، از تو میخواهم هم اکنون یک تصمیم بگیری چون موفقیت ، تحول و تغییر نتیجه ، حاصل یک تصمیم است ، دوست من یکبار برای همیشه با خودت خلوت کن و از خودت سوال کن که آیا شیوه ای که تا کنون با آن زیسته ای رضایت تورا در تمام جوانبش جلب کرده است یا خیر ؟ اگر از زندگیت در تمام جوانب بخصوص در حوزه مالی رضایت داری که به تو تبریک می گویم اما اگر از تمام مواردی که گفته شد کلافه شده ای و از زندگیت لذت نمی بری توقف کن و از خودت بپرس ، چرا عده ای بسیار ثروتمندن ، چرا عده ای بسیار عاشقن ، چرا عده ای نماز شب میخوانند و در عشق خدایشان ذوب میشوند ، چرا عده ای همیشه برنده اند ؟ چرا عده ای همیشه شادن ؟ چرا عده ای میخواهند و میشود ؟ دوست من قطعا علتی دارد ، قطعا رازی وجود دارد ، قطعا بی عدالتی رخ نداده است ، قطعا پشت پرده قوانینی بی تبدیل وجود دارد که تو شاید از آن بی خبری و از همه مهمتر باید بدانی که به محض پی بردن به این راز و بکار بستن آن توهم مثل یک بشکن زدن تصویر زندگی ات عوض میشود اما باید بدانی که :

“باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی”

من برای تویی که به دعوت خدا و خواست خودت به این مسیر گام نهاده ای پیشنهادی دارم ، دوست من بسته ” راز ثروت الهی ” پرده از این ” راز ” بر می دارد و تورا محرم اسرار میکند ، به صراحت میگویم این دوره مسیر و مقصدش استقلال مالی را بخوبی هدف گرفته است و خوشا بحال آنان که به این دوره دست پیدا کرده اند و سر سفره ای الهی می نشینند و با خدایی آشنا می شوند که از هفتاد پدر و مادر به آنان مهربان تر است .

در پناه الله یکتا شاد و پیروز و سربلند باشید

“محمد قربانی رضایی”

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

و فقط عده ی کمی از امت آخر الزمان به حقایق پی می برند
در خدا شاد و پیروز باشید

آرزو مرادی
آرزو مرادی

سلام به تمامی همراهان صمیمی سایت
و
استادان محترم
خانم استاد شبخیز نازنینم
و استاد صمیمی بزرگوار

امشب که شب عشق هست
میخواستم خبری رو اینجا اعلام کنم
و تشکر ویژه کنم از استاد شبخیز عزیزم بابت دوره فوق العاده عاااااالی و بی نظیر راز ثروت الهی
بنده واقعا در آمدم بین سه تا چهار برابر شده و امشب باید تعهد درآمد شش برابری رو بنویسم.
استاد عزیزم واقعا از شما سپاسگزارم که راز ثروت الهی رو به زیبایی و با عشق به من آموختید.
واقعا کاری رو که دارم انجام میدم با عشق انجام میدم و با احساس آرامش همراه است.
این بهترین نوع درآمدزایی هست که عاشق کارت باشی.
جالبه مشتریان و شاگردانم هم همین حس رو به بنده و کارم دارند.
و
تمام این احساس خوب رو اول مدیون پروردگارم هستم
دوم مدیون استاد شبخیزنازنینم
و سوم استاد صمیمی بزرگوارم
که در این راه خیلی زیاد کمکم کردند.

لیلا شب خیز
لیلا شب خیز

انشالله که وجودتان سرشار از عشق الهی باشد
در خدا شاد و پیروز باشید

آرامش
آرامش

من اززمانی که شروع کردم استفاده ازفایلهای موفقیت استادعزیزم سرکارخانم شبخیرازفایلهای باوروتجسم شروع کردم
قبل ازاستفاده ازفایلهای موفقیت استادعزیز آدمی بودم سرتاپااسترس ونگرانی مسئله درزندگی من رادگرگون میکردوکاملازندگی برایم تلخ وطاقت فرسامیشدودائم ازخدای خودگله وشکایت میکردم
من بعدازشنیدن این فایلهامتوجه شدم درمن باورهای محدودکننده ای است که باعث میشودزندگیه من این چنین باشدبعدازاینکه باراهنمایی فایلهای باورتوانستم باورهای محدودکننده رادرخودازبین ببرم آرامشی ازنوع الهی تمام وجودم رافراگرفت بافایل تجسم توانستم خواسته های خودرابه خوبی وبه طورمعجزه آسایی دست پیداکنم
باتهیه فایلهای روابط توانستم رابطه خوب وعالی راباهمسروفرزندم واطرافیان دست پیداکنم وبیشترین چیزی که باعث شدبتوانم سلف کنترل داشته باشم و خشم خودراکنترل کنم وآدم متواضعی باشم مدیتیشن بودکه ازآن به مدت ۱ماه باتعهددادم به خودم شروع کردم وبه طرزمعجزه آسایی به من درکنترل خشمم کمک کرد
ازفایلهای دیگه یک قدم مانده تاخداتوانستم خدای مهربانم رابشناسم خدایی که ازرگ گردن به من نزدیکترهست توکل من راچندین برابرکرده وتوانستم معنی توکل رابه خوبی متوجه بشوم حس امنیت مرابیشترکرده وهرلحظه درکنارخودحسش میکنم ای کاش خدای خودرازودترشناخته بودم
یکی دیگه ازفایلهای دیگرکانال که میتوانم به جرات بگویم بیش از۵۰بارآن راگوش کرده ام فایل فراوانی است خیلی ازآن درسها گرفته ام
حال که بهترین نعمت که خداوندازراه های حکیمانه ومثبتش اونم بادرخواست به خودش به راحتی بهم عطاکردهمین فایل ثروت الهی است که خودثروت واقعی است باوجودی که تازه شروع کردم خداوندنشانه های ثروتمندشدنم راداره به خوبی بهم نشان میده وبه لطف خداتوانستم باسوال ودرخواست ازخداوندراه درآمدخودبرای رسیدن به ثروت راپیداکنم وخداوندروزبه روزهاکارهارابرای من آسان آسان ترمیکنه
خدایابابت تمام نعمتهایی که نصیبم کردی باآشنایی بااین گروه وفایلهای استادعزیزم خانم شب خیزمهربان ازتوسپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم
ازشمااستادعزیزم که اینقدرزیبا خدارابه ما شناساندین کمال سپاس وتشکررادارم از خدای وهاب وخدای رزاق خودخیردنیا وآخرت رابراشماخواستارم

imanuser
imanuser

با سلام به استاد عزیز و همه دوستان گرامی.
برای انجام کار بیمه ای و تغییر در بیمه به تامین اجتماعی مراجعه کرده بودم. صبح که رفتم برای انجام کارام حالم فوق العاده عالی بود- هر چی حال بهتر و احساس بهتر یعنی نزدیک تر بودن به منبع و خداوند و هماهنگ بودن با نیروی خداوند. به خودش سپردم و کارام تو یه ساعت تموم شده و کارمندها چقدر با احساس مسئولیت موارد رو برام توضیح میدادن- من فقط آرامش داشتم و زمانی که کارمندی میخواست برگه هامو امضاء کنه نیروی خداوند بود که از طریق اونها داشت کارامو انجام میداد و خودکار رو در دست اونها میچرخوند تا برگه ها رو امضاء کنن و مهر بزنن.
خدایا سپاسگزارم به خاطر حضورت و بی نهایت دستان قدرتمندت که زمانی بهت اعتماد میکنیم خودت همه کارها رو برامون انجام میدی.
در پناه امن عشق الهی شاد سالم ثروتمند و سعادتمند در هر جهان باشین.

imanuser
imanuser

به نام خداوند بخشنده مهربان- با سلام به استاد گرامی و همه دوستان هم فرکانس.
من الان تا جلسه سوم دوره راز ثروت الهی رو گوش کردم و اومدم نتایجی رو که تو این سه ماهه ایجاد شده رو به اشتراک بزارم- اول اینکه اومدن تو صفحه اول گوگل در زمینه حوزه کاری که شروع کرده بودمش و خوب تماسهای مشتریان- واقعا بی نهایت مشتری وجود داره- دوم اینکه در ماه دوم 250 هزار تومان پول ساختم- و خیلی نشانه های دیگه که تو زمینه کارهایی که دارم انجام میدم و مسیرهایی که بهشون هدایت میشم که واقعا وقتی از خدا میخوای خودش کارها رو برات انجام میده- و از طریق بی نهایت دستان خداوند مسیر برات باز میشه- خودش آدمها رو هدایت میکنه – و مهم ترین نکته در این زمان که نشانه های کوچک میان اینه که بیشتر از قبل سپاسگزار باشم تا باز هم نتایج بزرگ و بزرگ تر بشن. در پناه امن الهی شاد سالم ثروتمند و سعادتمند در دنیا و آخرت باشین.

imanuser
imanuser

به نام خداوند بخشنده مهربان.
خدا رو شکر میکنم به خاطر این بهشتی که اینجا بواسطه حضور دوستان الهی آفریده است. به خاطر حضور انسانهایی که آمده اند تا پیام آور عشق الهی بر روی زمین باشند. به خاطر حضور اساتیدی که دستان خداوند هستند برای هدایت ما به سمت بی نهایت نعمت و ثروت و شادی و سلامتی. سپاسگزار خداوندی هستم که زمانی که بنده اش از او می خواهد با نشانه ها هدایتش میکند. خداوند در لحظه پاسخ می دهد. در هر لحظه اجابت میکند. خدا رو شکر میکنم که وارد این مسیر زیبای الهی شدم. مسیری که لحظه لحظه اش به سمت زیبایی و نعمت و ثروت و سعادت است. خدا رو شکر میکنم به خاطر خلق این جهان فرکانسی. خدا رو شکر میکنم که این آگهی ها به راحتی و به سرعت در حال گسترش است تا هدایتگر کسانی باشد که روزی از خداوند خواسته اند تا آنها رو هدایت کنه. تا وعده خداوند محقق شود و بهشت رو در روی زمین تجربه کنیم. لحظه لحظه زندگیتون سرشار از عشق الهی.

wpDiscuz