بسیاری از افراد از این موضوع گله و شکایت می کنند که من دچار روزمرگی شده ام و با وجود اینکه احساس بسیار خوبی از همراهی با آموزش های سایت یا خواندن کتابها و تهیه محصولات سایت دارم، دچار روزمرگی و عدم موفقیت در ادامه دادن و نا امیدی در رسیدن به موفقیت شده ام.

برخی دوستان نیز بخاطر اتفاقات نامناسب و سخت در گذشته زندگی خود دچار احساس افسردگی در زندگی شان شده اند.

با استاد صمیمی در این فایل لایو اینستاگرام همراه باشید تا از روزمرگی و  افسردگی به کلی رها شوید.

منتظر دیدگاه ها و نتایج شما دوستان عزیزم از گوش دادن و عمل کردن به آگاهی های این فایل هستم.

میلاد صمیمی

مدرس تحول فردی

3 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
ferynaz
ferynaz
1 سال پیش

و در مورد کینه
به نظر من ما در جهانی زندگی میکنیم که فرکانسیه خودمان خالقیم با فرکانس هامون پس هر اتفاقی برای ما بیفته هر رفتاری بشه با ما مقصرش خودمان هستیم با باورهامون پس دلخوری از دیگران و کینه گرفتن معنایی نداره فقط توجه به ناخواسته و یه باور اشتباه رو تقویت میکنه که ادم ها بدن یا کنترل دارن روی زندگی ما و …..و احساس ما رو بد میکنه…..پس با باور اینکه خودمان مسئولیم و ادمها مظهر عشق الهی ان و فقط وسیله میشن برای ما به احساس خوب میرسیم…و به قول استاد بستر رو برای موفقیت اماده میکنیم.
خشم

بهترین توجیهش همین که فرکانسش به خودمان برمیگرده و به نظر من به خاطر این باور که قبول نداریم ادمها ازادن و میتونن هر رفتار یا کاری رو دوس دارن انجام بدن به خاطر همین خشم میگیریم بهشون….و اکه هر بار تامل کنیم کم کم بهتر میشیم در کنترل خشم.
سپاس بابت اگاهی هایی که میدین.

ferynaz
ferynaz
1 سال پیش

سلام خدمت اساتید محترم و دوستان عزیز
چه قدرت بیان خوبی دارید استاد صمیمی بزرگوار خیلی خوب توضیح میدین و کم نمیزارین متشکرم و ارزوی موفقیت روز افزون برای شما دارم.
چیزی که من متوجه شدم این که این دو چیز بسیار مهمن برای موفقیت ما و یه جورایی قدم اولن
اینکه بپذیریم مسئولیت زندکی امان را که ما خالق هستیم و با افکارمان باورهایمان خلق میکنیم هر انچه باشد خوب یا بد جهان هستی اینجوری کار میکنه و ما رو هدایت میکند،این عدالت خداوند که قدرت رو به خودمان داده است. و نشونه ساخت این باورم این که در هنگام تضاد یا اتفاقات ناخوشایند دنبال مقصر نیستیم نمیگیم خدا خواسته نمیگیم چرا اینجوری شد مسئولیت رو میپذیریم و میگیم فرکانس خودمان بوده پس قدرتش رو داریم درستش کنیم و احساسمون رو خوب میکنیم و با قدرت ادامه میدیم و روی باورهامون کار میکنیم. و ایمان صد درصد لازم بدون هیچ شک و تردید.
مورد دوم تعهد ،در مسیر ماندن با پشتکار کار کردن ……که یه جورایی ارزش خودمان را میرساند که چقدر متعهدیم و ابتدای راه به خاطر قدرت باورهای نادرست گذشته ممکن دلسرد بشیم و ادامه ندیم یا انرژیمون کم بشه ولی باید با قدرت ادامه بدیم تا بیفتیم رو غلطک و جهان هستی به پشتکار و شور و شوق ما پاسخ میده نه انرژی کم….و اگه به قول دوستان دلیل بیاریم برای تعهدمان و ذهنمان رو منطقی کنیم راحت تر میشه یا از اهرم رنج و لذت استفاده کنیم و با تایید نشانه ها در ابتدای راه ایمانمان قوی تر و عزممان هم بیشتر میشه….
و در پایان استفاده از تکنیک تجسم خیلی میتونه کمک کننده باشه در ابتدای راه.
سپاس از فایل های بینظیرتان.

صداقت
صداقت
1 سال پیش

با درود و سلام حضور اساتید گرامی سرکارخانم شب خیز و جناب صمیمی
من لایو شما را الان شنیدم و یک سری نکات رو که بنا به نیاز خودم از صحبت های خوب استاد صمیمی گرفتم رو اینجا می نویسم:
یک داشتن هدف مشخص و معین در زندگی بطوریکه این اهداف باید بطور مداوم بررسی بشوند
دوم مسئولیت پذیری
بپذیریم که ما مسئول هر آنچه اتفاق افتاده هستیم. قبول همین مورد موجب می شود که از اینکه دوباره دچار اون اشتباهات بشویم پرهیز کنیم لذا کمتر دچارروز مرگی خواهیم شد
سوم : آگاه باشیم به چالش های مسیر که یکی از این چالش ها دچار روزمرگی شدن است و برایش آماده باشیم در هر لحظه
که استاد تکنیک عالی رو در این مورد تذکر دادن ، تکنیک تجسم
پاکسازی مدوام از خشم و نفرت و کینه موجب میشود ذهن آرامش بیشتر داشته و کمتر روی نکات منفی تمرکز کند
همچنین در مورد خشم نکته جالب قشنگی استاد گفتند این بود
که اگر آدم حواسش باشه که وقتی خشم می گیره به کسی ، فرکانس این خشم میاد سمت خودش و به خودش آسیب میزنه بیشتر مواظبه و خودآگاهی داره نسبت به اعمالش.

ممنونم از شما استاد گرامی جناب صمیمی حرفاتون عالی بود.
از خداوند برای شما و استاد شب خیز بهترین ها رو آرزو میکنم.