سایت رسمی میلاد صمیمی و لیلا شب خیز از سال 1396 در راستای آموزش قوانین کیهانی در زمینه رسیدن به موفقیت در جنبه های مختلف:

  • آرامش ذهن
  • روابط موثر با اطرافیان
  • ازدواج موفق
  • آموزش تناسب اندام با قدرت ذهن
  • و پیشرفت مالی

آغاز به کار کرد.

هدف اصلی این سایت بسط و گسترش خداشناسی و شناخت قوانینی است که خداوند از بدو خلقت جهان آنها را بر آن مقرر کرده است و هر فردی می تواند با شناخت این قوانین و همچنین شناخت نیروی عظیم قدرت خداوند به هر خواسته ای در زندگی خود دست یابد.

استاد میلاد صمیمی متولد 1365 در شیراز و دانش آموخته رشته مهندسی برق قدرت بوده و به علت علاقه بسیار زیاد به مسائل روانشناسی و خداشناسی و درک قوانین جهان هستی به صورت مستمر از سال 1390 مطالعات خود را در این حوزه ها آغاز نموده است.

استاد صمیمی معلومات خود را متاثر از عوامل مختلفی همچون شناخت دقیق و درکی جامع از تفکرات افراد موفق و صاحب اثر در جهان از جمله مدرسین علوم موفقیت در داخل و خارج از کشور، مطالعه کتابهای بسیار در حوزه موفقیت فردی، مطالعه ادبیات غنی فارسی به خصوص مکتب مولانا، حافظ و سعدی و مهمتر از همه شناخت و مطالعه دقیق کتاب قرآن به عنوان مرجعی بسیار ارزشمند و قابل استناد در حوزه کشف و استخراج قوانین موفقیت، می داند.

تمامی محصولات آموزشی و فایل های رایگان موجود بر روی سایت متاثر از این منابع بوده و در همگی آنها رد پای آموزش های کتاب قرآن به عنوان خط سیری ثابت و بسیار تاثیرگذار مشاهده می شود. به طوری که استاد صمیمی هدف اصلی خود را اشاعه توحید و یکتاپرستی به همراه شناخت صحیح و استفاده از قوانین موفقیت جهت رسیدن به اهداف در تمامی جنبه های زندگی می داند.

این قوانین مربوط به دین و کشور خاصی نبوده و برای همگی افراد در سرتاسر جهان موثر است، چون که افراد همگی از بدو خلقت با دینی واحد خلق شده اند.

فَأَقِمْ وَجْهَک لِلدِّینِ حَنِیفًا ۚ فِطْرَ‌تَ اللَّهِ الَّتِی فَطَرَ‌ النَّاسَ عَلَیهَا ۚ لَا تَبْدِیلَ لِخَلْقِ اللَّهِ ۚ ذَٰلِک الدِّینُ الْقَیمُ وَلَٰکنَّ أَکثَرَ‌ النَّاسِ لَا یعْلَمُونَ  (سوره روم 30﴾

پس روی خود را به سمت این دین حنیف کن، با همان فطرتی که خدا مردم را بر آن سرشته است. آفرینش خدای تغییرپذیر نیست. این است همان دین پایدار، ولی بیشتر مردم نمی‌دانند.

 

همان طور که می بینیم  خداوند تمام بشریت را با دینی به نام ” فطرت خود” سرشته است و تمامی ادیان آسمانی بر مبنای این فطرت و هماهنگ با آن توسط انبیاء فرستاده شده اند که در آین دین تغییر و تبدیلی نیست و همگی ادیان از یک خط سیر ثابت پیروی می کنند.

این خط سیر همان احساسی است که میان تمامی افراد جهان مشترک است. احساسی مانند عشق به انسان ها، درک زیبایی ها و علاقه و اشتیاق برای رسیدن به زیبایی، دانایی و نیکویی.

تمامی آموزش های ارائه شده در این سایت نیز منطبق با این خط سیر در جهت رسیدن افراد به همین زیبایی، دانایی و نیکویی یا همان درستکاری است.

 

کانال تلگرام:

samimi_shabkhiz@

مدیریت فروش محصولات:

آی دی تلگرام moshavere107@